999 rezultate për

trekuatist

Dëmtimet, Allegri ndryshon skemë (FOTO LAJM) Po afrohet sfida e së shtunës mbrëma mes Torinos dhe Milan. Sipas lajmeve më të fundit që qarkullojnë nga klubi kuqezi d