999 rezultate për

treja

Rashel, Kejvina apo Belinda, cila nga vajzat e bëri më mirë rolin e velinës (FOTO LAJM) Rashelin Kejvinën dhe Belindën, siç shumë prej jush e dinë, i bashkon "Xing me Ermalin". Vajzat janë parë gjithmonë s
Drejtuesja e Prokurorisë Elbasan, Enkelejda Millonai kalon vettingun Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka dhënë këtë mëngjes verdiktin e tij drejtuesen e Prokurorisë së Elbasanit. Sipas
Shkrumbohen tre makina në Vlorë, dyshimet e para Tre automjete janë djegur gjatë natës në lagjen “Uji i ftohtë”, në qytetin e Vlorës. Sipas policisë, zjarrvëniet janë
Briken Calja fiton të treja medaljet e arit në kampionatin Europian Briken Çalja u shpall kampioni më i ri i Europës në peshëngritje, pasi shkëlqeu në turneun që po zhvillohet këtë fund mu
Francë: Të shtënat e emigrantëve plagosin pesë vetë Pesë migrantë janë qëlluar dje me armë të zjarrit gjatë përleshjeve ndërmjet afganëve dhe afrikanëve, në portin Kale në
Bebe dhe Rita nuk flasin me Dua Lipa-n por ja pse i shihni afër njëra-tjetrës Ato janë artistët më të famshme shqiptare, madje të treja tashmë gëzojnë famë ndërkombëtare. Se fundmi kemi pare nje
PD: Të hiqet reforma nga kalendari i Kuvendit para se të bëjmë kallëzimin PD e ka cilësuar si një skandal të pashembullt në historinë 25-vjeçare të Kuvendit të Shqipërisë, futjen në kalendarin t
PD është ndarë në tresh dhe të treja bashkë s`bëjnë shumicë!” Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama ka reaguar në rrjetin social “Twitter” në lidhje me deklaratat e kryeministrit Be
Pas vizites trejavore ne SHBA, Hoxha kthehet ne Maqedoni! Një ndër politikanët më të ri në Maqedoni, njëherit edhe Sekretar për marrë
Numerimi i Fierit, PS ne avantazh ne te treja kutite Në kutitë që i përket KZAZ-së 18, nr.3006 , Partia Socialiste ka 301 vota, Partia Demokratike 2