999 rezultate për

tregun

Roma po vëzhgon tregun anlgez për merkaton e verës Pasi mori Mkhitaryan dhe Smalling verën e kaluar, Romës duket se i ka “lezetuar” tregu anglez dhe po përgatitet të afroj
Man.United i detyruar të shesë Pogba, madje edhe me çmim të padëshiruar Deklarata e Ed Woodward se në verën që vjen nuk mund të pritet biznes i zakonshëm në tregun e transferimeve për Manchest
Sa do të kushtonin Maradona, Pele, Cruyff dhe Zidane në tregun e sotëm? (FOTO LAJM) Tregu i transferimeve ka pësuar një ndryshim të madh gjatë viteve të fundit. Skuadrat nuk e kanë më problem që të shp
Burimi i COVID-19, kinezët rihapin tregun famëkeq të Wuhan (FOTO LAJM) Deri më sot, shkencëtarët kanë dalë në një zë duke deklaruar se COVID-19 është një virus i prodhuar në natyrë, biologjik
Nga Haaland te Martinez e Sancho, top 10 talentët që pritet ta tronditin tregun e transferimeve në verë Ende është e paqartë se çfarë do të ndodhë me kampionatet e mëdha evropiane pas pezullimit të tyre shkaku i coronavirusi
Habit eksperti amerikan: Origjina e COVID-19 nuk është në tregun e Wuhan Koronavirusi ka prekur 1,288,504 njerëz në të gjithë botën, duke shkaktuar 70,569 viktima. Ndërkohë që bota po lufto
Nuk po respektojnë masat, Rama: Nga e hëna masa drastike në tregun e Kombinatit! "Masa drastike për të vetmin treg që na sjell probleme, por të gjitha këto nuk bëhen pa bashkëpunim!" Kryeministri Ed
Pas kaq kohësh, euro shënon rritje në tregun vendas Monedha e përbashkët ka shënuar një rritje të fortë në tregun vendas gjatë ditës së djeshme, pas tre ditëve pushim zyrta
Detaje për koronavirusit: Lindi në tregun e Kinës ku shiteshin kafshë të ngordhura Koronavirusi është sëmundja infektive e cila po tmerron botën. Ndërkohë që vendet ku lindi virusi tashmë janë drejt
Biletat dalin në tregun e zi, reagon Federata e Futbollit të Maqedonisë Federata e Futbollit e Maqedonisë gjatë ditës së sotme ka njoftuar se janë shitur të gjithë biletat për ndeshjen ndaj Ko
Makeup për meshkoj, Korea e Jugut dominon tregun Korea e Jugut ka përqafuar prej kohësh produkte bukurie që shihen si të patregtueshme nga tregu perëndimor. Produktet
Prurjet e janarit, si do të rreshtohet Interi me Eriksen Inter ka qenë shumë aktiv në tregun e transferimeve dhe tashmë ka përfunduar transferimet e Ashley Young nga Manchester
E njëjta histori vijon akoma, tifozët kërkojnë bileta në tregun e zi Momenti i shumëpritur erdhi! Sot në orën 20:45 do të inaugurohet stadium Kombëtar. Një ditë historike për gjithë kombin
Pas 9 vitesh mungesë në tregun muzikor, rikthehet këngëtarja shqiptare (FOTO LAJM) Gerta Heta para disa vitesh ka qenë ndër këngëtaret më të pëlqyera të publikut shqiptar. Ajo nisi të këndonte në viti
Elton Deda flet hapur: Unë të dua, ti s’më do, muzika është bërë çorap! (FOTO LAJM) I ftuar mbrëmjen e sotme në “Këndo këngën time”, kantautori Elton Deda u shpreh mjaft i zhgënjyer nga muzika shqiptare.
Çfarë do të ndodhë me "tregun" 400 milion euro serb në Kosovë pas ardhjes në pushtet të Albin Kurtit Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, të cilat në bazë të rezultatit të zgjedhjeve parlamentare të 6 te
Centralet bërthamore lundruese, përcaktues të tregun global të energjisë Më 14 shtator, centrali bërthamor lundrues i energjisë Akademik Lomonosov arriti në qytetin port Pevek në lindjen e larg
U importuan 20% më shumë telefona, Kina “pushton” tregun shqiptar Telefonat celularë janë bërë pjesë e pandarë e përditshmërisë sonë dhe jo vetëm,i nuk shërbejnë vetëm si mjet komunikimi
"Jeni gjë të paedukatë?": Turistja ngre në këmbë tregun për 1 pulë, kafshon dhe shitësin (VIDEO) Një turiste britanike në Marok ka ‘ngritur’ vendin në këmbë për të shpëtuar një pulë që ishte nxjerrë në shitje. Inci
Fermerët e Korçës në protestë: "Hapni tregun, na lejoni të shesim" (FOTO LAJM) Fermerët e Korccës, këtë të hënë kanë vendosur të protestojnë për tregun e fruta-perimeve. Shkak për këtë protestë, ë