999 rezultate për

treguar

Guardiola i prerë: Aguero ka 7 muaj për të treguar se meriton kontratë të re Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka folur në lidhje me të ardhmen e Kun Agueros sot në konferencë për shtyp.
Artan Lame: Korçarët janë treguar të paaftë për të ndërtuar pa leje! Kreu i Kadastrës Artan Lame, teksa vizitoi qytetin e Korçës, njoftoi se procesi i legalizimeve në këtë qark është drejt
Si e bindi Mourinho Messin t’i bashkohet Chelsea më 2014: Rrëfimi i pa treguar Lionel Messi në Stamford Bridge në fanellë të kaltër? Chelsea ishte buzë blerjes më të madhe në tregun e transferimi
Challandes: Kosova si shtet ka treguar se mund t’i përballojë situatat e vështira Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, është paraqitur në konferencë për shtyp, para ndeshjes me Maqedoni
Challandes: Po e prekim ëndrrën, Kosova jo vetëm si ekip, por edhe si shtet ka treguar se di t'i tejkalojë situatat e vështira Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes së bashku me sulmuesin, Atdhe Nuhiu janë paraqitur në konferencën për medie p
12 deputetë në Maqedoninë e Veriut nuk kanë treguar pasurinë 100 mijë denarë për deputet, dhe 71 mijë për person të emëruar në qeveri është mesatarja që kanë marrë personat e zgjedh
Neymar reagon përsëri pas incidentit: Ka racizëm por duhet të isha treguar më i zgjuar Neymar ka reflektuar për gjestin anti-sportiv ndaj kundërshtarit. PSG-ja gumbi ndeshjen e dytë të sezonit përballë Ma
Egla Harxhi: Njerëzve që donin të na përçanin u është treguar vendi me kohën Për Egla Harxhin, jeta është një e papritur e vazhdueshme dhe ndaj ka hequr dorë nga radikaliteti, duke gjetur veten plo
Rama flet për marrëdhënien me Vuçiç: Kemi treguar dobësi ndaj Serbisë "Po marr një rast flagrant që duhet të shërbejë si shkollë politike; taksa 100%. Ishte një vendim i cili mund të konside
Për t’i treguar besnikërinë të dashurës, 20-vjeçari vret në mënyrë makabër ish-të dashurën (FOTO LAJM) Një i ri ka vrarë ish të dashurën e tij për t’i provuar dashurinë e tij partneres së re, kanë deklaruar prokurorët në Ru
"Betohem në kokat e nipave dhe mbesave, Thaçi më ka treguar planin e ndarjes" Kryetari i Komunës së Mitrovicës Agim Bahtiri thotë se presidenti i Kosovës Hashim Thaçi më 2008 i kishte shpjeguar atij
Ish-portieri i njohur tregon lidhjet me Pablo Eskobarin: Si më kërcënoi policia për të treguar vendodhjen e tij Portieri mitik i Kolumbisë Rene Higuita rrëfeu disa nga përvojat e tij me trafikantin më të madh të të gjitha kohërave t
Mjeku i njohur mesazh politikanëve: 30 vite ishin mjaft për të treguar pangopësinë! Mjeku i njohur, Tritan Kalo, ka dhënë një tjetër mesazh të rëndësishëm për të gjithë qytetarët shqiptarë, se si të fitoj
Hoxha: Rrëmbimi i Stafukës është filmuar, ka treguar 31 vrasje të bujshme në Tiranë Gazetari Artan Hoxha ka bërë sot një deklaratë të fortë duke thënë se ekzizton një video e rrëmbimit të Enver Stafukës.
E telefonoi live për t'i treguar fitoren, vajza merr lajmin e hidhur se e ëma ndërroi jetë (VIDEO) Ky është momenti kur një vajzë 14-vjeçare mëson live në një shoë televiziv se e ëma ka ndërruar jetë. Vajza ishte duke b
Pra, Elita gjeti mënyrën më të ëmbël për t’i treguar Gjikos se është shtatzënë! (VIDEO) Moderatorja Elita Rudi ka hapur së fundmi kanalin e saj në Youtube, ku ka publikuar sot një video të sajën me partnerin,
Vetëm dy foto i mjaftuan Sara Hoxhës për të treguar si shkoi viti 2019 për të (FOTO LAJM) Duket se vitit 2019 për trashëgimtaren e “Top Channel”, Sara Hoxhën, ka qenë viti i familjes. Sara është bërë nënë pë
Albin Kurti godet LDK-në: Po më kërkohet një pëlqim blanko, më kanë kërkuar presidentin por nuk më kanë treguar kush është ai Kryetari i VV’së, Albin Kurti, ka thënë se po i kërkohet nga LDK’ja që të mbështesë kërkesën e tyre për postin e preside
Çfarë? Aktori hoqi pantallonat në mes të emisionit për të treguar se ka rënë në peshë (VIDEO) Teksa ishte i ftuar në emisionin “The Tonight Show” me Jimmy Fallon, aktori i famshëm Alec Baldwin ka befasuar publikun
Shenja e parë që dha Kylie Jenner për të treguar se s’do të ndahet nga Travis (FOTO LAJM) 22-vjeçarja miliardere Kylie Jenner na prezantoi sot me zyrat e saj luksoze, por gjatë këtij veprimi dha dhe një mesazh