999 rezultate për

tregua

U tregua i pabesë, kapet 22 vjeçari që vodhi pronarin në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë tre persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale. U arrestua E. M., 2
Napoli zhbllokon rezultatin përballë Juventusit (VIDEO) Napoli ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Juventusit në "Diego Armando Maradona Stadium". Kapiteni Insigne
Fitorja e Milanit ndaj Bolognas, Pioli: Fitore e rëndësishme, treguam karakter Milan ka triumfuar ndaj Bolognas në kuadër të xhiros së 21-të të Serie A. Golat për "Rossonerët" i shënuan Rebic (26&
Milani dyfishon rezultatin përballë Bolognas (VIDEO) Pas pjesës së parë mbyllur në avantazh minimal, Milani ka arritur të dyfishojë në të dytë ndaj Bolognas. Kessie u tre
Moggi: Sarri? Nuk e meriton, është treguar i padrejtë Ish-drejtori i përgjithshëm i Napoli-t, Luciano Moggi ka folur për skuadrën axurre në një intervistë të dhënë për Radio
Pirlo, kunj Milanit: Treguam se kush komandon në kampionat, ata shënuan një gol me faull Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo, nuk i ka kursyer kunjat, pas triumfit 1-3 në transfertë ndaj Milanit. Në prononc
Emigranti i fali veshkën por fati u tregua mizor, ndërron jetë 19-vjeçarja (FOTO LAJM) Nuk ia doli dot. Fati u tregua i pamëshirshëm me vajzën 19-vjeçare, nga Kosova. Me qindra qytetarë mblodhën paratë që
Guardiola i prerë: Aguero ka 7 muaj për të treguar se meriton kontratë të re Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka folur në lidhje me të ardhmen e Kun Agueros sot në konferencë për shtyp.
Mohuan lidhjen, por Majk dhe Miss-i shqiptar treguan se kaluan mbrëmjen së bashku (FOTO LAJM) Përgjatë ditëve të fundit, reperi i njohur Majk është përfolur për një romancë me bukuroshen shqiptare që u zgjodh “Miss
COVID-19 i mori 2 vëllezërit brenda 24 orëve, Osmani: Nuk na treguan si ishte situata, kishim gati avionin Afrim Osmani ka marrë një goditje shumë të rëndë, pasi ka humbur dy vëllezërit e tij për shkak të Covid-19. Dhimbja isht
Artan Lame: Korçarët janë treguar të paaftë për të ndërtuar pa leje! Kreu i Kadastrës Artan Lame, teksa vizitoi qytetin e Korçës, njoftoi se procesi i legalizimeve në këtë qark është drejt
Zhbllokohet sfida në Camp Nou (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Ferencvarosh. Është Messi ai i cili u tregua i saktë nga pika e bardhë. /albeu.c
Si e bindi Mourinho Messin t’i bashkohet Chelsea më 2014: Rrëfimi i pa treguar Lionel Messi në Stamford Bridge në fanellë të kaltër? Chelsea ishte buzë blerjes më të madhe në tregun e transferimi
Challandes: Kosova si shtet ka treguar se mund t’i përballojë situatat e vështira Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, është paraqitur në konferencë për shtyp, para ndeshjes me Maqedoni
Challandes: Po e prekim ëndrrën, Kosova jo vetëm si ekip, por edhe si shtet ka treguar se di t'i tejkalojë situatat e vështira Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes së bashku me sulmuesin, Atdhe Nuhiu janë paraqitur në konferencën për medie p
12 deputetë në Maqedoninë e Veriut nuk kanë treguar pasurinë 100 mijë denarë për deputet, dhe 71 mijë për person të emëruar në qeveri është mesatarja që kanë marrë personat e zgjedh
Milani zhbllokon rezultatin ndaj Crotones (VIDEO) Milani ka arritur te zhbllokojë rezultatin në minutat e fundit të pjesës së parë. Kessie u tregua i saktë nga pika e
Neymar reagon përsëri pas incidentit: Ka racizëm por duhet të isha treguar më i zgjuar Neymar ka reflektuar për gjestin anti-sportiv ndaj kundërshtarit. PSG-ja gumbi ndeshjen e dytë të sezonit përballë Ma
Zhbllokohet supersfida, Man Utd në avantazh (VIDEO) Manchester United ka kaluar në epërsi ndaj Sevillas. Për skuadrën angleze shënoi Fernandes i cili u tregua i saktë nga p
Wolves skuadra e rradhës që siguron çerek-finalen, mposht minimalisht Olympiacosin (VIDEO) Wolverhampton Wanderers kanë siguruar kalimin në 1/8-ën e finales së Ligës së Evropës. Skuadra angleze ka arritur të