E FUNDIT/ Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
999 rezultate për

tregu

Guardiola i prerë: Aguero ka 7 muaj për të treguar se meriton kontratë të re Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka folur në lidhje me të ardhmen e Kun Agueros sot në konferencë për shtyp.
Mohuan lidhjen, por Majk dhe Miss-i shqiptar treguan se kaluan mbrëmjen së bashku (FOTO LAJM) Përgjatë ditëve të fundit, reperi i njohur Majk është përfolur për një romancë me bukuroshen shqiptare që u zgjodh “Miss
Nënshkruhet Memorandumi i Mirëkuptimit ndërmjet Shoqatës së Siguruesve të Shqipërisë dhe Shoqatës Austriake të Sigurimeve Gjatë një takimi online, diktuar nga kushtet e pandemisë, Shoqata e Siguruesve të Shqipërisë dhe Shoqata Austriake e Sig
COVID-19 i mori 2 vëllezërit brenda 24 orëve, Osmani: Nuk na treguan si ishte situata, kishim gati avionin Afrim Osmani ka marrë një goditje shumë të rëndë, pasi ka humbur dy vëllezërit e tij për shkak të Covid-19. Dhimbja isht
Sa do të kushtojë vaksina kundër koronavirusit? Kompania gjermane e bioteknologjisë nga Mainz, BioNTech, e cila po bashkëpunon me Pfizer për të zhvilluar një vaksinë ku
Samiti i Sofjes: Rama konfirmon pjesëmarrjen, Kosova dhe Serbia përfshihen në Tregun e Përbashkët Rajonal Sot do të mbahet Samiti i Sofjes, i cili do të mbledhë krerët e Rajonit dhe drejtuesit e vendeve kryesore të BE-së, për
Shqipëria e Serbia, pa pasaporta, edhe Kosova në Samitin e Sofjes për tregun rajonal Qytetarët e Shqipërisë dhe Serbisë do të lëvizin tashmë vetëm me karta identiteti. Marrëveshja është nënshkruar onli
Artan Lame: Korçarët janë treguar të paaftë për të ndërtuar pa leje! Kreu i Kadastrës Artan Lame, teksa vizitoi qytetin e Korçës, njoftoi se procesi i legalizimeve në këtë qark është drejt
Zhbllokohet sfida në Camp Nou (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Ferencvarosh. Është Messi ai i cili u tregua i saktë nga pika e bardhë. /albeu.c
Si e bindi Mourinho Messin t’i bashkohet Chelsea më 2014: Rrëfimi i pa treguar Lionel Messi në Stamford Bridge në fanellë të kaltër? Chelsea ishte buzë blerjes më të madhe në tregun e transferimi
Challandes: Kosova si shtet ka treguar se mund t’i përballojë situatat e vështira Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, është paraqitur në konferencë për shtyp, para ndeshjes me Maqedoni
Challandes: Po e prekim ëndrrën, Kosova jo vetëm si ekip, por edhe si shtet ka treguar se di t'i tejkalojë situatat e vështira Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes së bashku me sulmuesin, Atdhe Nuhiu janë paraqitur në konferencën për medie p
12 deputetë në Maqedoninë e Veriut nuk kanë treguar pasurinë 100 mijë denarë për deputet, dhe 71 mijë për person të emëruar në qeveri është mesatarja që kanë marrë personat e zgjedh
Lleshaj tregon nëse ka dhënë apo jo dorëheqjen si ministër i Brendshëm Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj nuk do të japë dorëheqjen për tu larguar nga qeveria Rama. Duke biseduar me gazet
Milani zhbllokon rezultatin ndaj Crotones (VIDEO) Milani ka arritur te zhbllokojë rezultatin në minutat e fundit të pjesës së parë. Kessie u tregua i saktë nga pika e
Neymar reagon përsëri pas incidentit: Ka racizëm por duhet të isha treguar më i zgjuar Neymar ka reflektuar për gjestin anti-sportiv ndaj kundërshtarit. PSG-ja gumbi ndeshjen e dytë të sezonit përballë Ma
Koronavirusi solli rekord në importet e sapunit dhe detergjenteve në vend Pandemia ka bërë që shqiptarët të kthejnë vëmendjen më shumë tek produktet e higjienës, detergjetët e sapunët.duart T
Zhbllokohet supersfida, Man Utd në avantazh (VIDEO) Manchester United ka kaluar në epërsi ndaj Sevillas. Për skuadrën angleze shënoi Fernandes i cili u tregua i saktë nga p
ZYRTARE/ Kompletohen çiftet për çerekfinalen e Ligës së Kampionëve (FOTO LAJM) Tashmë janë kompletuar edhe çiftet çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Ky kompeticion do të na dhurojë ndeshje fantas
Wolves skuadra e rradhës që siguron çerek-finalen, mposht minimalisht Olympiacosin (VIDEO) Wolverhampton Wanderers kanë siguruar kalimin në 1/8-ën e finales së Ligës së Evropës. Skuadra angleze ka arritur të