999 rezultate për

tregtimit

Jepet vendimi për administratorin e "Gega Oil" Gjykata e Tiranës ka vendosur masën e sigurisë detyrim paraqitje për administratorin e Gega Oil, Paulin Gegën. Paulin
Pas thertoreve, AKU godet edhe vendet e fshehta dhe të paligjshme të therjes së kafshëve Autoriteti Kombëtar i Ushqimit, përveç masave për displimimin e therjes së kafshëve dhe tregtimit të mishit, gjatë të ci
Bashkia e Tiranës aksion për kontrollin e pikave të tregtimit të gazit në kryeqytet Bashkia e Tiranës vijoi edhe sot aksionin për bllokimin e pikave të tregtimit të karburantit dhe të gazit që ushtrojnë a
AKU jep alarmin për ballokumet: Çfarë duhet të kenë kujdes qytetarët "Dita e Verës" shënon edhe kulmin e tregtimit të ballokumeve të famshme të Elbasanit që kur kjo festë u transferua në Ti
Shoqata e Industrialistëve ushqimor mbështet aksionin për disiplinimin e tregtimit të mishit Shoqata e Industrialistëve ushqimor mbështet aksionin për disiplinimin e tregtimit të mishit, iniciuar nga Ministri i Bu
Ishin kthyer në specialistë të prodhimit dhe tregtimit te kanabisit, kapet grupi kriminal në Kurbin Prokuroria për Krime të Rënda ka zbuluar një grup të strukturuar kriminal që kultivonte lëndë narkotike në zonat e Kurbi
Kontrolloni se sa mund të fitojni me këto 50 € FALAS me tregtimit në aksionet e Alibaba në tregun botëror FXLider për të gjithë lexuesit e Albeu që duan të provojnë veten e tyre në tregtimin e bursës ofron 50 € falas për treg
Fito çmimin e tregtimit me aksionet e Microsoft-it dhe kompanive më të mëdhaja të tregut global financiar Në dy muajt e fundit çmimi i aksioneve të Microsoft-it u rrit 14.45% nag 42.2-48.3 dollarë për aksion. FXLider, veçan
Ja 37 kompanitë e pezulluara të naftës dhe gazit Ministria e Energjitikës pezullon aktivitetin tregëtar për 37 shoqëri të tregtimit me shumicë të naftës, gazit dhe nënpr
Shqipëri-Kosovë, bashkëpunim në fushën e prodhimit dhe tregtimit të qumshtit Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave, z.Edmond Panariti priti sot një delegacion të Autor
Kriteret e reja për bombulat me gaz dhe gjobat Qeveria ka dërguar në Kuvend projektligjin e ri për “Për përpunimin, transportimin dhe tregtimin e naftës, gazit dhe nën
MEI konsultë me grupet e interesit për ligjin e tregtimit të naftës e gazit Në kuadër të iniciativës për ndryshimin e ligjit nr.8450, datë 24.2.1999 "Për përpunimin, transportimin dhe tregtimin e
AKU kontrolle për kushtet e tregtimit të produkteve të mishit dhe peshkut Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka nisur prej dy ditësh inspektimin e kushteve të tregtimit të mishit dhe të peshkut në
Shqipëria shton masat kundër tregtimit të armëve Me ratifikimin e "Traktatit për tregtinë e armëve" të OKB-së, nga presidenti i Republikës Shqipëria detyrohet të krijojë
Panariti inspekton dyqanet e tregtimit të mishit e peshkut Ministri i Bujqësisë Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave z. Edmond Panariti zhvilloi sot një inspektim në shes
Cilësia, Inspektoriati vendos gjoba ndaj pikave të tregtimit Mungesa e cilësisë së karburantit ka bërë që Inspektorati i Hidrokarbureve në Gjirokastër të vendosë 17 gjoba për pikat
METE u heq licencën 4 kompanive të karburanteve Ministria e Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjetikës vendosi sot heqjen e licencës për 4 shoqëri të tregtimit të karburantev