999 rezultate për

tregtaret

"U ju hyftë babania e ju daltë në ballë!" Aktori i njohur irritohet me tregtarët manipulues AKU bllokoi 42 ton banane të prishura gjatë ditës së sotme në Portin e Durrësit duke shkakuar reagime të forta në publik
Një protestë po ndodh edhe në Kukës, këto janë kërkesat për qeverinë (FOTO LAJM) Autoriteti Kombëtar i Ushqimit, ka marrë një sërë masash ndaj tregëtuesve të mishit në Kukës. Gjatë kontrolleve, AKU-ja
Kaburantet, shqiptarët vidhen nga shteti dhe tregtarët njëkohësisht Tregtia e karburanteve ka shfaqur gjithnjë probleme me cilësinë e ulët të produktit që i ofron qytetarëve. Për Kontroll
Del videoja: Policët bashkiakë marrin lekë nga tregtarët (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook, ka denoncuar policët bashkiakë të Durrësit se po vjedhi
Tregtarët tregojnë tmerrin: Si e ekzekutoi gruaja burrin në pazar "Nuk pati debat, dëgjuam katër të shtëna dhe …" Kjo është dëshmia që vjen nga tregtarët për vrasjen që tronditiu mën
Pesticidi i ndaluar, si e fusin tregtarët ilegalisht në Shqipëri Pesticidi Methomyl me lëndë aktive 90 është i ndaluar të përdoret në Shqipëri por edhe te importohet. Po kimikati për të
Shitësit bllokuan edhe sot rrugën në Bit Pazar Tregtarët ilegal të Bit Pazarit në Shkup kanë protestuar edhe sot duke bllokuar hyrjen dhe daljen në drejtim të bulevard
Tregtari i revoltuar bën për një lek Ramën: S'i ngrihet "rrushi" i vet Ditën e sotme në Tiranë u mbajt protesta e biznesit të vogël kur tregtarët e këtyre biznesëve mbyllën dyqanet e tyre për
Çmimet e bananeve rriten me 35% në tregun vendas Çmimet e bananeve kanë pësuar një rritje të shpejtë dy ditët e fundit, teksa tregtarët në pikat e pakicës e kanë shitur
Tregtarët te pazari në Kumanovë bllokojnë rrugën në formë revolte Te pakënaqur se nuk u lejohet te shesin ne pjesën para tregut te gjelbërt në Kumanovë, dhjetëra tregtarë bllokuan rrugën
ISIS në krizë, por si po vazhdon të krijojë të ardhura? Ndërsa po zvogëlohen burimet e të ardhurave të ISIS me humbje të territoreve në Siri dhe Irak, prokurorët irakianë thonë
Mbrojtën Shullazin, tregtarët: Gënjyem, ja si është e vërteta Prokuroria bën me dije se ka thirrur në Gjykatë të gjithë tregtarët që dolën publikisht në media dhe akuzuan dëshmitarin
Gjobvënia në Shkodër, dëshmia e “të penduarit”: Ata që nuk paguanin… Vetëm pak javë më parë policia e Shkodrës arrestoi 9 shtetas për akuzën “Gjobëvënie”. Burime nga prokuroria bëjmë m
Arrestimi i gjobvënësve në Shkodër, befasojnë tregtarët: Nuk ishin gjobëvënës, ishin të sjellshëm… Vetëm pak ditë më parë policia e Shtetit dhe forcat RENEA arritën të kapnin dhe arrestonin 7 persona në Shkodër të cilët
Aksioni për prishjen e tregut, tregtarët: Ku të mbytemi tani, kujtoheni për ne vetëm për vota Ndërhyrja e policisë për të shëmbur tregun pranë spitalit nr.5 në Tiranë, ka sjellë pakënaqësi të mëdha për tregtarët ro
Prishet tregu pranë spitalit në Tiranë, tregtares i bie të fikët gjatë përplasjes me policinë (FOTO&VIDEO) Mëngjesin e sotëm ka nisur shkatërrimi i tregut të rrobave të përdorura në afërsi të Spitalit nr. 5 në Tiranë. Tregt
Ironia e Majkos: Serbia ka frikë se Shqipëria do t’i pushtojë një ambasadë (FOTO LAJM) Përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, Pandeli Majko ka reaguar ndaj deklaratës së ministrit të Jashtëm të Serbi
Blerësit "kursehen" për Vitin e Ri, ja produktet që janë shtrenjtuar Teksa jemi në prag të Vitit të Ri, qytetarët kanë bërë blerjet e fundit. Është vënë re se edhe këtë vit, ka luhatje të ç
Prokuroria liron tregtarët e duhanit në Shkodër Sa i takon përplasjes me policinë në Shkodër, Prokuroria ka liruar tregtarët e duhanit. Katër fermerët e duhanit u lanë
Prokuroria kërkon detyrim paraqitje për tregtarët e duhanit në Shkodër Prokuroria e Shkodrës ka lëshuar urdhërin detyrim paraqitje për tregtarët e duhanit, të cilët 3 ditë më parë kundërshtua