999 rezultate për

tregonte

Futbollisti ukrainas po tregonte "Live" se ka fjetur me dy femra, gruaja e tij e dëgjon dhe plas sherri (VIDEO) Një grindje e çmendur shpërtheu mes ish-futbollistit ukrainas, Aleksandr Alijev dhe ish-gruas së tij Tatjana, teksa Alij
Pamje epike mes Tiranës: Burri po tregonte se ajo kishte dashnor, gruaja e godet para kameras (VIDEO) "E dua shumë por gruaja më thotë ik nga shtëpia se kam dashnor..." Një rast epik është regjistruar nga Fiks Fare, tek
Penalltia klasike që iu mohua Juventusit sonte (VIDEO) Juventusi dhuroi suprizën më të këndshme deri tani në Ligën e Kampioneve. Bardhezinjtë u mposhtën 1:0 nga Lyon në nde
Na preku zemrat! Mozzik uron Hanën në ditëlindjen e parë me fjalët më të sinqerta (FOTO LAJM) Ditën e sotme vogëlushja e Loredanës dhe Mozzik, feston ditëlindjen. Hana mbush 1 vjeçe dhe në një ditë si kjo ajo ka
Bleona Qereti pa dorashka, tregon mesazhin e Timbaland në WhatsApp (VIDEO) E ftuar këtë të shtunë në emisionin e humorit “Klanifornia” në Tv Klan, Bleona Qereti, ka hapur telefonin për publikun.
U desh t’i shkonte për vizitë Albani dhe Miriam që Arbana të tregonte shtëpinë e saj luksoze (VIDEO) Kemi parë shpesh herë copëza të vogla të shtëpisë së Arbana Osmanit, treguar përmes fotove ose videove të miqve të saj,
Këta njerëz tregojnë si e morën vesh tradhtinë e partnerit Tradhtitë padyshim janë një nga gjërat më të hershme e që vazhdon shkatërron lidhje. Brightside ka bërë publike 10 nj
Kush është nëna ime? Djali përballet me babain për të zbuluar të vërtetën Personazhi i radhës mbrëmjen e sotme në programin “Dua të të bëj të lumtur” ishte Nertili, i cili rrëfeu historinë e jet
A është “single” Renis Gjoka? Si përgjigjet ai Një nga të ftuarit në “Shiko kush LUAN” ishte edhe njëri nga trajnerët e “The Voice Kids”, Renis Gjoka. Mes shumë loj
Video e rrallë: Pep Guardiola, siç nuk e keni parë kurrë (VIDEO) Një video që po qarkullon në internet po bën xhiron e botës . Spanjolli është filmuar teksa tregonte aftësitë e tij si
Zeka thumbon Krasniqin, a përfundoi miqësia? Milaim Zeka, Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Nismës Socialdemokrate, përmes një postimi në “Facebook”, po th
Liverpooli e mposhti në fushë, shikoni çfarë i ndodhi në konferencë trajnerit të PSG (VIDEO) Trajneri i PSG, Thomas Tuchel, nuk e ka pritur aspak mirë humbjen në sekondat e fundit ditën e djeshme, 3-2 ndaj Liverpo
Ekoja i tregonte një rreth mbi kokë, kur fëmija lind surprizon prindërit (VIDEO) 28-vjeçarja Natasha Gent, një nënë për here te parë, gjërat u bënë paksa konfuze kur një ekip i tërë mjekësor vuri re di
Shikojeni foton me vëmendje dhe analizoni çfarë desh Bale të tregonte Gareth Bale dhe Zinedine Zidane nuk i kanë raportet si më parë. Kjo duket dhe nga aktivizimi i uellsianit me minutazh të
Ja çfarë dëshironte të tregonte Asension me festën pas golit të parë me kokë (VIDEO) Marco Asensio ishte sfiduar nga një miku i tij se ai nuk do të shënonte gol me kokë. Por talenti spanjoll nuk kishte kët
Kur provokon Jennifer Lopez (VIDEO) Edhe pse 48 vjeç, J.Lo ka treguar se akoma nuk e ka humbur bukurinë dhe sensualitetin gjatë një performance në Staples C
Pak ditë para lindjes, Zaimina përgatitet për fotosesionin e fundit ( FOTO LAJM) Ajo ka zgjedhur ta mbajë sa më larg mediave periudhën e shtatzënisë, por portalet kanë shkruajtur pafund në momentin e p
Lori Hoxha flet për kohën e ‘Dancing with the Stars’ isha në krizë Lori Hoxha është ndër femrat më stil dhe të pëlqyera në botën e showbiz-it në vend. Lori gjithmonë ka treguar se është e
Bellën se keni parë kurrë duke qeshur, deri sot (FOTO LAJM) Në prill të këtij viti Bella Hadid tha se ka një arsye pse nuk e shihni asnjëherë duke qeshur, kryesisht në fotot në tap
Zaimina tregon barkun e rrumbullakosur dhe duket shumë seksi si gjithnjë Ajo ka zgjedhur ta mbajë sa më larg mediave periudhën e shtatzënisë, por portalet kanë shkruajtur pafund në momentin e p