999 rezultate për

tregoi

Blushi i gatshëm të dorëzoj mandatin e deputetit, ja me ç’kusht (VIDEO) Kreu i LIBRA-s, Ben Blushi, sonte, në emisionin “Opinion” ka deklaruar në rast se fitoj deputet në kurriz të dikujt tjet
"Prisja që të më përdhunonin", Kim tregon skenën e tmerrshme të grabitjes në Paris (FOTO LAJM) Seriali i Keeping Up With the Kardashians, mbrëmjen e djeshme ka shfaqur momentin e vështirë kur Kim Kardashian u grabit
VMRO: Zaevi tregoi qëllimin e tij për ridefinimin e shtetit VMRO-ja me anë të një njoftimi për medie ka thënë sot se deklarata e kreut të LSDM-së, Zoran Zaevit, për debatin për Dek
Silva tregoi gjendjen e vështirë financiare, por ja çfarë bën Dafi! (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Silva Gunbardhi ka deklaruar në një intervistë të dhënë pak javë më parë se gjendja e saj financiare
Besa rrëfen marrëdhënien me të atin, ja si e thërret Këngëtarja Besa Kokëdhima i është bashkuar intervistës së të atit në emisionin "Xing me Ermalin' mbrëmjen e djeshme.
U largua nga familja për hir të dashurisë, Vitorja i kërkon falje babait pas 15 vitesh por ai ... Një histori ndryshe, e veçantë dhe e dhimbshme po trajtohen tek e Diela Shqiptare në emisionin “Ka një mesazh për ty”.
Shpërthen Dani Alves: Barcelona nuk tregoi respekt ndaj meje Dani Alves ka hedhur akuza ndaj drejtuesve të Barcelonës, të cilët sipas tij e detyruan që të largohej për shkak të traj
Trump paralajmëron Iranin, tregoi forcën me raketën balistike (VIDEO) Këshilltari i presidentit të SHBA-ve Donald Trump për siguri kombëtare, ka "paralajmëruar" Iranin pasi ka testuar një ra
Tropojani i blen shtëpi në Tiranë djalit të sëmurë, por e gjen belaja Gati i shkatërruar, pa gjetur ende zgjidhje, i sorollatur dyerve të gjykatës. Kjo është historia sa e dhimbshme dhe aktu
Arta Dade tregon pengjet e jetës: Më preku një qytetar nga Vithkuqi kur më kujtoi… Arta Dade deputetja e Partisë Socialistë ka qënë e ftuar sot në emisionit “Këndin e Ekselencës” në emisionin “Vila 24” n
Trump: Sulmi në Berlin tregoi se kisha të drejtë për myslimanët Presidenti i zgjedhur amerikan Donald Trump, ka deklaruar se sulmi fatal me kamion që ndodhi në një treg Krishtlindjes
Përjashtohet me karton të kuq portieri i City-t Manchester City duhet ta zhvillojë pjesën më të madhe të gjysmës së dytë me një lojtar më pak në fushë. Portieri i sk
Messi nxjerr sërish ushqimin në stolin e rezervave (VIDEO) Lionel Messi rishfaq të njëjtat probleme si më parë. Në ndeshjen kundër Deportivo La Corunas, ai ka vjellë në stolin e r
Flet babai i nxënës së helmuar në shkollë: Ja çfarë më tregoi vajza Kanalizimi në debat politik i helmimit të disa nxënësve në shkollën “Jashar Hoxha” në Kamëz po krijon paqartësi në lidhj
Ja çfarë thonë shokët e klasës së sulmuesit në Mynih Shokët e klasës kanë rrëfyer se si vrasësi i Munihut i fiksuar pas lojërave kompjuterike, Ali David Sonboly, e quajti ve
LSDM: Samiti i NATO-­s tregoi se Maqedonia po largohet nga integrimet euroatlantike Në një konferencë për shtyp anëtari i Këshillit ekzekutiv dhe kryetar i Komisionti partiak për mbrojtje, Maksim Dimitrie
Xhensila tregon datën e martesës Mbrëmjen e sotme në kuadër të programit veror “21 gradë”, befasitë e shumta po i përjeton Xhensila Myrtezaj Në këtë e
Nuk tregoi për aksidentin, dëshmia e 11 vjeçarit e çon në pranga Një 26 vjeçar nga Berati Algert Pire ka përfunduar në prangat e policisë pasi u shpall fajtor për aksidentimin e një fëm
Adoleshentja në lot: Ja historia tragjike e familjes sime Një tjetër histori e dhimbshme u tregua në programin "Një mesazh për ty" të emisionit "E diela shqiptare". Melisa Muç
Rrëfimi i pazakontë: Gruaja më rrihte dhe më tradhëtonte me 5 meshkuj Juliani nga Korça ka qenë i ftuar në rubrikën "Kam një mesazh për ty" të emisionit "E diela shqiptare". Ai ka rrëfyer
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.