999 rezultate për

treg

"Do kisha vënë bast kursimet e mia se Strakosha nuk do bëhej titullar", Klose: Ai na tregoi se duhet t'i japim hapësira të rinjve Ish-sulmuesi i Lacios, gjermani Miroslav Klose, ka dhënë një intervistë për “Gazzeta Dello Sport”, teksa ka folur për sh
Shenjat që tregojnë se burri do t'ju kërkojë divorcin Becky Weststone, psikoterapeute dhe psikologe familjare, pohon se shumë meshkuj të martuar e përjetojnë këtë “divorc emo
Diferenca e tyre në moshë i shokoi të gjithë, Azra tregon planet për martesë (FOTO LAJM) Aktorja shumë e dashur për publikun Alina Boz u bë e njohur në Shqipëri përmes telenovelës ‘Mos ma lësho dorën’ në rolin
Është ndarë nga Visi? Lori Hoxha tregon ç'kërkon në një lidhje (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e Top Channelit dhe njëkohësisht blogerja Lori Hoxha, është një ndër personazhet më të komentuar në shtyp
"Me ditë të tëra nuk kam folur", Aurela Gaçe tregon problemin serioz me shëndetin (VIDEO) Aurela Gaçe është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Me shumë vite në skenë, artistja ka arritur të ketë sh
Forma e dhëmbëve tuaj të parë tregon shumë për karakterin tuaj Që sot e tutje nuk keni pse të mundoheni për të kuptuar dhe analizuar njerëzit për të mësuar se cilët janë ata, apo çfar
Janë ndarë paqësisht! Kjo video tregon qartë raportin e Kylie dhe Travis pas ndarjes (VIDEO) Ndonëse, Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë disa javë që janë ndarë, kjo gjë duket se nuk ka ndikuar aspak në marrëdhëni
U tregoi gishtin e mesit banorëve të Astirit, nis hetimi për ambasadorin Akoma nuk është harruar skandali me ambasadorin e OSBE-së i cili bëri një gjest të pahijshëm kundër protestuesve në Asti
Vlerat në treg/ Hysaj në vend të dytë, njihuni futbollistët më të shtrenjtë të Kombëtares (FOTO LAJM) Thomas Strakosha është futbollisti më i shtrenjtë i Kombëtares shqiptare për momentin. Gardiani i Lacios ka parakaluar m
UEFA tregon nëse mund të luaj Kosova kundër Serbisë në "EURO 2020" Sikur Kosova ashtu edhe Serbia kanë mundësi reale për tu kualifikuar në kampionatin evropian EURO 2020. Dy shtetet nd
Si kurrë më parë! Ish-banori i “Big Brother” tregon hapur sekretin e tij më të madh Ish-banori i Big Brother, Anaid Kaloti ka bërë një rrëfim mjaft të guximshëm para kameras duke pranuar një të vërtetë të
Fustani i saj i martesës u komentua gjatë, Vesa Luma tregon se asgjë nuk ka qenë rastësi (FOTO LAJM) Katër vite më parë, Vesa Luma dhe Big Basta i dhanë fund beqarisë. Në një ceremoni që do të mbahet mend gjatë ata i t
Qytetari tregon sherrin me drejtorin e Kadastrës: Më goditi me grusht në kokë Zyrat e regjistrimit të pasurive në vend vazhdojnë të jenë problematike. Pas rastit të kadastrës së Vlorës ku 3 drejtorë
Nuk bëri dedikim në ditën e lindjes së babait të saj të ndjerë, Lori Hoxha tregon arsyen (FOTO LAJM) Lori Hoxha u ka dhënë një përgjigje të gjithë atyre personave që duan të dinë përse fashionista nuk ka bërë asnjë dediki
Prej 5 vitesh bashkë, por "Arturo" tregoi se as nuk ka ndërmend të martohet me "Teresa-n" (FOTO LAJM) Dyshja shumë e njohur e telenovelave spanjolle, Sebastian Rulli dhe Angelique Boyer, janë prej 5 vitesh në një lidhje da
Po ju mashtrojnë, detaji që tregon se Ronela dhe Zerka janë bashkë (FOTO LAJM) Ronela Hajati dhe Young Zerka janë çifti i shumë përfolur mediatikisht për një mardhënie të mundshme me njëri-tjetrin.
Mori lajmin e dhimbshëm, Shkurte Gashi gati rrëzohet nga skena (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun e që prej vitesh ka sjellë hite në tregun muzikor, muajt e fundit përjetoi një hi
I fshinë këngën e re nga Youtube, Eni Koçi tregon arsyen (FOTO LAJM) Ditën e djeshme kënga më e re e Eni Koçit 'Sekreti', u publikua në youtube. Komentet ishin mjaft të mira për këtë produk
Tefta tregon si e njohu dhe ra në dashuri me Françeskun Pas një kohe shumë të gjatë, Tefta Radi është rikthyer sërish në ekranin shqiptar dhe arsyeja ka qenë bashkëshorti i saj
Shenjat që tregojnë se po humbisni shikimin Humbja e shikimit zakonisht ndodh gradualisht. Shenjat paralajmëruese mund të jenë të tilla që ne as nuk i vërejmë deris