999 rezultate për

trazojini

Sallatë me thjerrëza, domate dhe qepë Përbërësit: 250 gr thjerrëza 2 lugë qepë e njomë (të grira) 6 lugë vaj ulliri (ekstra i virgjër) 10 domate qershi
Sallatë me thjerrëza, domate dhe qepë Përbërësit: 250 gr thjerrëza 2 lugë qepë e njomë (të grira) 6 lugë vaj ulliri (ekstra i virgjër) 10 domate qershi
Krem kafeje, ëmbëlsira e shijshme e Amerikës Latine Krem kafeje është një ëmbëlsirë e shijshme dhe një recetë tipike e Amerikës Latine. Përbërësit: 5 gr kakao pluhur (i