999 rezultate për

travis

Kylie Jenner theu rrjetin, konfirmon rikthimin me Travis Scott (FOTO LAJM) Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë qenë në qendër të vëmendjes për shkak të marrëdhënies së tyre. Disa kohë më parë ata
Nipi i Kylie Jenner sapo i nxorri tezes një sekret për marrëdhënien me Travis Scott (VIDEO) Andej nga fillimi i muajit, para se pandemia të na sundonte jetët, burime të sigurta pranë çiftit bënë me dije se Kylie
Kylie Jenner dhe Travis Scott bashkë në karantinë? Video që bëri ndjekësit të dyshojnë (VIDEO) Travis Scott në këto ditë izolimi shihet duke luajtur basketboll pranë vogëlushes së tij, Stormi Webster. Ka qenë vetë T
Pas 6 muajsh të ndarë, Kylie Jenner dhe Travis Scott zyrtarisht bashkë (FOTO LAJM) Kylie Jenner dhe Travis Scott u ndanë në muajin shtator të vitit që lamë pas por ruajtën një marrëdhënie të mirë me njër
Po Travis Scott çfarë mendon për raportin e përfolur të Kylie Jenner me Drake? (FOTO LAJM) Kylie Jenner dhe Travis Scott bënë bujë të madhe pas lajmit se kanë vendosur që të jetojnë të ndarë për një farë kohe!
Po kta u pajtuan? Kylie mbështet Travis në festivalin e rëndësishëm (VIDEO) Kylie Jenner ka udhëtuar drejt Houston këtë fundjavë dhe arsyeja na ka habitur të gjithëve. 22-vjeçarja ka shkuar në
Janë ndarë paqësisht! Kjo video tregon qartë raportin e Kylie dhe Travis pas ndarjes (VIDEO) Ndonëse, Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë disa javë që janë ndarë, kjo gjë duket se nuk ka ndikuar aspak në marrëdhëni
Kur të vjen e keqja, hapi derën, Travis Scott e gjen belaja në mes të koncertit (VIDEO) Prej disa ditësh mediat po ziejnë nga lajmi se Travis Scott dhe partnerja e tij, Kylie Jenner, nuk janë më bashkë. Bu
Shenja e parë që dha Kylie Jenner për të treguar se s’do të ndahet nga Travis (FOTO LAJM) 22-vjeçarja miliardere Kylie Jenner na prezantoi sot me zyrat e saj luksoze, por gjatë këtij veprimi dha dhe një mesazh
Direkt pas ndarjes, ish i dashuri i Kylie Jenner thumbon Travis Scott (FOTO LAJM) Kylie Jenner dhe Travis Skott. Në rrjet qarkullojnë aludime se arsyeja e ndarjes mes tyre është tradhëtia, ndonëse dyshj
Travis Scott thyen heshtjen, flet pas akuzave për tradhti ndaj Kylie Jenner (FOTO LAJM) Ndonëse Kylie Jenner nuk ka reaguar ende lidhur me ndarjen, Travis Scott sapo ka thyer heshtjen. Nëpërmjet një postim
Kylie pranon hapur ndarjen nga Travis Ndarja e Kylie Jenner nga Travis Scott u shoqërua me një sërë thashethemesh duke filluar që nga flirti i saj më ish-in,
Po Kylie çfarë ishte? Travis paska qenë i lidhur me modelen prej 8 vitesh Dje, morëm vesh se Travis ishte i lidhur prej vitesh më një modele Instagrami që njihet si Yung Sweetro. Falë atyre
Tradhtia trondit sërish klanin Kardashian-Jenner, kush është modelja që u fut mes Travis dhe Kylie Një tjetër tradhëti ka tronditur klanin Kardashian-Jenner. Dy vjet pas lidhjes së tyre, Travis Scoot dhe Kylier Jenne
Filluan kunjat, pas ndarjes Kylie ja hedh larg e larg fjalët Travis (VIDEO) Në vorbullën e gjatë të lajmeve për prishjen e marrëdhënies, Kylie Jenner sapo shtoi edhe një argument tjetër që vërteto
Fajtori është Travis! Mësohet arsyeja tjetër që çoi çiftin drejt ndarjes (FOTO LAJM) Ditën e djeshme tek të gjithë mediat u përhap me shpejtësi lajmi i ndarjes së Kylie Jenner dhe Travis Scott. U tha se
Pas ndarjes, ç’kanë vendosur Kylie dhe Travis për vogëlushen e tyre Stormi (FOTO LAJM) Prej disa javësh, në rrjet po flitet se Kylie Jenner dhe Travis Scott i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre. Gjithçk
Nuk keni parë asgjë! Kjo është dhurata marramendëse që Kylie Jenner mori nga partneri (FOTO LAJM) Ditën e sotme Kylie Jenner feston ditëlindjen e saj të 22-të. Ylli i familjes Kardashian-Jenner ka zgjedhur që këtë d
Paçi fatin e Kylie Jenner ! Mori dhuratën gjigante nga Travis për ditëlindje (VIDEO) E vogla e motrave Kardashian-Jenner, Kylie Jenner në 10 gusht feston ditëlindjen e saj. Por pavarësisht se na ndajnë
Kim e veshur si rrallë herë në ditëlindjen e Travis Scott (FOTO LAJM) Kim Kardashian ka treguar asetet e saj seksi derisa është paraqitur me një palë pantallona për trup në "partyn" e ditëli