999 rezultate për

trashĂ

Ja gabimet trashanike që bëjnë femrat kur paketojnë valixhen e pushimeve Rregulli nr.1: Nëse nuk e ngrini dot çantën apo valixhen, keni marrë me vete më shumë se ç’duhet! Fillimisht bëni një
Finalizohet operacioni "Kasapi", në pranga dy persona të akuzuar për vjedhje Jane zbardhur një sërë vjedhjesh të bagëtive të trasha të ndodhura në Lezhë dhe Shijak, ndersa ne pranga kane rene dy pe
Gabimi trashanik i bashkëshortes solli zbulimin e Çalës në grabitje Supergrabitja e Rinasit ka mbetur ende e pazbardhur plotësisht, kjo për shkak se paratë ende nuk janë gjetur, por edhe p
Përfundojnë në pranga 3 hajdutët e lopëve në Kamëz (FOTO LAJM) Tre shtetas janë arrestuar në Kamës, si dhe shpallet në kërkim një tjetër për vjedhje në bashkëpunim të bagëtive të tras
Mania për buzë të trasha, shpërfytyrohet 23-vjeçarja (FOTO LAJM) Një 23-vjeçare ka rënë pre e manisë së saj, për të pasur buzë të trasha, duke bërë një trajtim të pa rekomanduar në kush
Nxirrni veshjet e trasha! Moti e ka shumë seriozisht këtë javë U mësuam me diell e temperatura të ngrohta edhe në këto ditë të nëntorit, por duket se dalëngadalë, duhet të bëjmë gati
"Karius fanellën e ndërron, por zakonin se harron". E pabesueshme çfarë gafe ka bërë (VIDEO) Karius me të vërtetë ka ndërruar ekip dhe fanellë, por mesa duket i ka ruajtur veset. Gjatë ndeshjes së Europa League
Dy gënjeshtrat e trasha të Monika Kryemadhit (VIDEO) Monika Kryemadhi, sot Kryetare e Lëvizjes Socialiste për Integrim, nuk i ka shpëtuar dot përfshirjes së deklaratave të p
Bëni gati veshjet e trasha, na presin ditë të ftohta javën e ardhshme Vera po ikën më të fund! Java e fundit e këtij muaji si edhe fillimi tetorit pritet të karakterizohet nga një rënie beft
Karius bëri gabime trashanike, shikoni çfarë i tha Bale pas përfundimit të finales Loris Karius ishte një nga protagonistët e finales së Uefa Champions Leagues midis Liverpulit dhe Realit të Madridit në
Duket shtëpi normale por ka një gabim trashanik (FOTO LAJM) Interneti është mbushur me fotografi të ndryshme. Por, disa fotografi të shpërndara nga përdorues të internetit shpesh k
5 gabime trashanike për flokët që ju rrisin në moshë Teksa luajmë me ngjyrat apo modelet e flokëve pa kuptuar kemi hequr apo shtuar disa vite më shumë mbi shpatulla. Më posh
Gabim trashanik, nëse pini ujë në këto raste Pak njerëz shkojnë në palestër dhe pak njerëz të tjerë hanë darkë pa pirë asnjë gotë ujë. Megjithatë, konsumimi i tepërt
Gabimi trashanik që u zbulua më vonë tek seriali i famshëm "Ezel" Megjithëse ka përfunduar më shumë se 6 vite më parë, seriali “Ezel” vazhdon të ndiqet dhe debatohet ende në Turqi dhe më
Gabimi trashanik në fanellën e lojtarit të Arabisë Saudite (FOTO LAJM) Anësori 26-vjeçar i ekipit të Vijarealit ka zbritur sot në fushën e lojës me ekipin e tij të Arabisë Saudite për luajtur
Vetullat e trasha në modë, mësoni si t'i rrisni natyralisht Shumë herë detyrohemi të përdorim pickatore për të vënë në rregull vetullat, apo i dizenjojmë tek estetistja. Por ju ndo
Doktorët ngrenë zërin: Gabim trashanik, nëse pini ujë në këto raste Pak njerëz shkojnë në palestër dhe pak njerëz të tjerë hanë darkë pa pirë asnjë gotë ujë. Megjithatë, konsumimi i tepërt
Greku bëri gafën e madhe me Kasmin, gabimi trashanik që e çoi në pranga (FOTO LAJM) Ish-oficeri i Forcave Speciale të Policisë së Greqisë, Efthymiou Efthymious ishte vënë në ndjekje të Devi Kasmit menjëhe
4 gabimet trashanike që do të plakin lëkurën tuaj brenda natës Ndërkohë që procesi i plakjes është i pashmangshëm, ka disa veprime që përshpejtojnë këtë të fundit ashtu si disa të tje
Analizë / Gabimet "trashanike" të VAR-it në Seria A (FOTO LAJM) Video Assistant Referee (VAR) është risia e aplikuar në Serinë A, Bundesligë dhe disa kampionate të tjera, ndërsa do të