999 rezultate për

traore

Armand Traore: Marchisio pinte 4 paketa në ditë, por vraponte shumë Te Juventusi duket se nuk e kanë edhe aq qejf disiplinën, teksa nga lojtarë që kanë qenë brenda ambientit bardhezi, vijn
Manchester City dhe Liverpool rikthejnë interesimin për Traoren Ylli i Wolves, Adama Traore kërkohet nga Liverpooli dhe Manchester City. Sipas Sport, dy klubet e Premierligës janë t
Leeds United interesohet për yllin e Wolves Skuadra angleze, Leeds United, thuhet se është e interesuar për yllin spanjoll të Wolverhampton Wanderers, Adama Traore.
Vrapon drejt portës së tij, ky markim i Xhakës ndaj Traore bëhet viral (VIDEO) Skuadra e Arsenal dje pësoj humbje 2-1 nga Ëolves, duke vazhduar formën e dobët këtë sezon në Premier League. Paraqit
Shumë ekipe në garë për Traoren, Wolves nuk e lëshon pa 40 milion euro Adama Traore është një nga lojtarët më të ndjekur në futbollin europian dhe javët e fundit ai ka qëndruar në stol te Wol
Manchester United futet në garë për të siguruar shërbimet e Traore Manchester United është futur në garë për Adama Traore. Adama Traore ka shkëlqyer në sezonet e fundit me Wolverhampto
Wolves rrit çmimin, Juventusi heq dorë nga Traore 100 milionë euro: kjo është shuma që Wolverhampton kërkon për të lënë të lire Adama Traore. Kërkesë kjo që është konside
Barcelona tenton të rikthejë Traoren në "Camp Nou" Adama Traore, nën kontratë me Wolves, është duke tërhequr interesimin e shumë skuadrave të mëdha evropiane. Paraqitje
Nënshkroi me 4 lojtarë gjatë merkatos, ky pritet të jetë tani formacioni i Man.United Dita e fundit e afatit kalimtar të transfereve ishte shumë e zënë për ekipin e Manchester United. "Djajtë e Kuq" kanë ar
Adama Traore i infektuar me covid-19 Futbollisti i njohur spanjoll, Adama Traore është infektuar me koronavirus. Mediumi i njohur spanjoll "Marca" ka shkr
Liverpool dhe Man.City në garë për yllin e Premier League Liverpool dhe Manchester City do të sfidojnë njëra-tjetrën jashtë fushave të futbollit këtë verë. Të dy skuadrat, kan
Juventus i ofron Wolvesit tre lojtarë për Traoren Adama Traore i Wolves është synimi kryesor i Juventusit, me klubin nga Serie A që janë të gatshëm të ofrojnë tre lojtarë
Manchester United rikthen vëmendjen nga Adama Traore Man United janë të interesuar për të përforcuar fazën e sulmit me një lojtar që mund të aktivizohet në krah. Jadon Sa
Adam Traore dhuron spektakël, shikoni sa mbrojtësa merr zvarrë (VIDEO) Sulmuesi i Wolves Adam Traore shpesh është vlerësuar për fizikun dhe shpejtësinë e tij, por këtë sezon është parë edhe p
Mbrojtësi i PSG del në protesta në kuadër të "Black Lives Matter" Adama Traore ishte 24 vjeç kur u arrestua ndërsa po hipte në biçikletë me vëllain e tij në vitin 2016. Ai vdiq në një
Hoqi dorë nga Werner, Liverpooli synon Traoren Raportohet se Jurgen Klopp personalisht ka kontaktuar Traoren, për një lëvizje të mundshme te Liverpool. Bisedimet me
Sensacioni i Premier League, objektivi kryesor i Liverpoolit ‘Reds’ lidheshin me disa emra gjatë kësaj kohe, përfshirë Milot Rashicën, Kai Havertz e Timo Werner. Megjithatë, rapo
Adam Traore: Më ftonin të bëhesha pjesë e grupeve kriminale dhe të shisja drogë Lojtari që luan aktualisht në Premierligë me Wolves, Adama Traore, ka treguar historinë e tij të dhimbshme të fëmijërisë
Traore ironizon Barcelonën: Nuk e kam problem t’i bashkohem Realit Adama Traore është njëri nga futbollistët më në formë këtë edicion në Premier League. Sulmuesi spanjoll është që dy v
E kërkon Reali dhe Barcelona, Wolves cakton shifrën e frikshme për Traore Skuadra e Wolverhamptonit i ka caktuar çmimin Adama Traore i cili po shkëlqen këtë sezon. Mediat angleze kanë raportu