999 rezultate për

transportuar

Me pesë emigrantë në makinë, si u kap 20 vjeçari Policia e Elbasanit i vuri prangat një 20-vjeçari, i cili u kap në flagrancë duke transportuar 5 shtetas të huaj nga ven
Makina përplas 17 vjeçarin në Korçë Një këmbësor është përplasur nga makina teksa ka qenë duke kaluar rrugën. I aksidentuar një i ri rreth 16-17 vjeç, a
U deshën katër ditë punë dhe 1 600 goma për të transportuar dy tragete në det (FOTO LAJM) Për transportimin e dy trageteve nga fabrika për në det, kompanisë turke të prodhimit i janë dashur katër ditë, 1 600 go
Emigrantë në makinë, policia i prish planet dy të rinjve në Devoll Dy persona nga Tirana janë arrestuar në Devoll, pasi u kapën duke transportuar tre emigrantë të paligjshëm. Në kudër të
Makina përplaset me trafikndarëse, plagosen 3 persona Një aksident ka ndodhur në autostradën Vlorë-Levan, ku një makinë është përplasur me trafikndarësen e për pasojë kanë mb
Ra nga lartësia në Ksamil, humb jetën gruaja Plazhin i Ksamilit është tronditur nga një ngjarje e rëndë. Mësohet se një 69-vjeçare është rrëzuar aksidentalisht ng
E rëndë në Poliçan, nëna e dy fëmijëve konsumon pesticide për t’u vetëvrarë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Poliçan. Mësohet se një 34-vjeçare ka tentuar vetëhelmimin, duke k
Makina përplaset me motorin, dërgohet me urgjencë në spital drejtuesi i saj Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në superstradën Lezhë-Shkodër, në Balldren. Mësohet se një automjet ës
Kamioni përplas makinën, një shtetas niset me urgjencë drejt Tiranës Një aksident i rëndë ka ndodhurnë rrugën e Kombit, në afërsi të Skurajve. Burimet bëjnë me dije se për pasojë ka mbet
Transportonin klandestinë, vihen në pranga 3 persona në Korçë Policia e Korçës kanë vënë në pranga tre persona të cilët u kapën duke transportuar kundrejt fitimit 14 emigrantë të pa
Dy vatra të reja koronavirusi në Elbasan, infektohet shoferi dhe një e moshuar Dy raste të reja me Covid 19 janë zbuluar në 24 orët e fundit në Elbasan. Bëhet fjalë për një 84 vjeçare nga fshati Meng
Hiqej sikur transportonte kafe, qeni antidrogë i shqyen sediljen shqiptarit në Itali Një 42-vjeçar shqiptar ka përfunduar në pranga pasi është kapur duke transportuar kokainë në Itali. Erando Mara, i ci
U aksidentua, durrsaku i transportuar te Trauma rezulton me COVID 19 Autoritetet kanë konfirmuar 13 raste të reja gjatë 24 orëve të fundit, duke shkuar në 446 numri i të prekurve nga pandem
Shtetasi i Maqedonisë i transportuar në spitalin në Jokohama ka formë të butë të koronavirusit Shtetasi i Maqedonisë i cili ishte në mesin e tre qytetarëve tanë në anijen “Dajmond Princes”, i ankoruar në portin e qy
Makina përplaset me motoçikletën në Vlorë, dërgohet me urgjencë në spital drejtusi i saj Një aksident ka ndodhur pak më parë në qytetin e Vlorës, ku një mjet ka përplasur një motoçikletë. Mësohet se ka mbet
Aksident në Tiranë, makina plagos këmbësorin Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në zonën e Kombinatit në Tiranë. Një makinë ka përplasur një këmbësor, i ci
Përmbyset makina në Tiranë Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë. Mësohet se një makinë, me drejtuese një femër, është përmbysur n
Me thesin me miell në biçikletë, makina përplas çiklistin Një makinë ka përplasur një person i cili ishte duke lëvizur me biçikletë. Personi kishte vendosur një thes me miell
Policia jep informacion zyrtar për plagosjen në Sauk: Dëmtime në kokë Santi Xhaferri është 38-vjeçari i plagosur mbrëmjen e sotme në zonën e Saukut në Tiranë, ngjarje për të cilën Policia ka
Aksident i rëndë në Lezhë, mjeti përplas 17 vjeçaren Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm pranë kryqëzimit të Rriles, në aksin rrugor Lezhë – Laç. Mjeti ka përplasu