999 rezultate për

transmetuara

Llapjanët kultivojnë drogën në “bahçe” dhe e thajnë në tavan Në një video material i cili është shfaqur të premten në emisionin “Drejtësia në Kosovë” janë shfaqur pamjet e një aksio
Lamtumirë Ergi Dini! Lot dhe dhimbje gjatë varrimit, pamje të pa transmetuara më parë (VIDEO) Shumë i ri në moshë, në kulmin e karrierës, këngëtari Ergi Dini vetëm 22 vjeç, u nda nga jeta në një aksident tragjik me