999 rezultate për

transmetuar

"Të ngre në ajër, o legen m***", dalin pamjet e patransmetuara të sherrit Fatjon-Eri (VIDEO) Në puntatën e sotme në “Përputhen Prime” janë publikuar pamjet e patransmetuara të sherrit mes Fatjonit dhe Erit disa di
Tolgahan rikthehet në ekranin shqiptar, seriali më i ri ku do ta shihni (FOTO LAJM) Tolgahan Sayisman është një nga aktorët më të suksesshëm në Turqi dhe që ka luajtur në shumë filma e seriale të ndjekur,
Enca nxjerr fotot joshëse, i sulen arabët (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia ka më shumë se 2 milionë ndjekës në Instagram. Enca është bërë e njohur edhe në disa pjesë të
Kërkoi favore seksuale nga studentja, pedagogu përfundon në spital Pedagogu që u shfaq në video-skandalin e transmetuar në emisionin Stop është shtruar me urgjencë në pavionin e kardiolog
Kapen njerëzit që hëngrën majmunin e rrallë Gjashtë persona janë arrestuar në Vietnam pasi e vranë dhe e hëngrën një majmun që është në listën e specieve të rreziku
Arrestohet adoleshentja, shkak bëhet video që hodhi në instagram (VIDEO) Autoritetet iraniane kanë arrestuar një vajzë pasi kishte publikuar në profilin e saj në Instagram disa video duke kërcy
Llapjanët kultivojnë drogën në “bahçe” dhe e thajnë në tavan Në një video material i cili është shfaqur të premten në emisionin “Drejtësia në Kosovë” janë shfaqur pamjet e një aksio
Ju kujtohet halla Parukja te Dulce Maria? Ja si duket ajo pas 18 vitesh (FOTO LAJM) Një nga telenovelat e para që është transmetuar në ekranet shqiptare ishte pikërisht “Fytyra e Ëngjëllit” e cila mbajti
Shakohoxha tregon sa duhen paguar për të transmetuar Champions Leaguen Dritan Shakohoxha ka folur kostot e Uefa Champions League . Shako gjithashtu tha se blerja e të drejtës së transmetimit
Mesazhi politik i transmetuar dhe realiteti nga Erion Muça - Një tërësi infrastrukture teknike, ligjore dhe logjistike është ngritur nga qeveria për të përqendr
Emision i patransmetuar, dalin pamjet bruto të Sali Berishës (FOTO LAJM) Sot është transmetuar për herë të parë një intervistë me Sali Berishën e regjistruar 9 vite më parë dhe e pa transmetuar
"Suning" pas Interit blen dhe Bundesligën Grupi "Suning" që ka marrë drejtimin e Interit nuk ka ndërmend të ndalet me investime jo vetëm të zikaltrit. Së fundm
S'do ta besoni shifrën e frikshme që paguhet në Angli për të transmetuar Championsin Televizioni britanik “BT Sport”, ka paguar 1.2 miliard sterlina për të transmetuar Champions Leagues dhe Europa Leagues
VIDEO E PAPUBLIKUAR/ Ja arsyeja pse Çiljeta braktisi emisionin (VIDEO) Sot në emisionin “Thumb”, transmetuar ne Abc neës, u zbulua edhe e vërteta e videos se Ciljetes dale pak dite me pare si
Lamtumirë Ergi Dini! Lot dhe dhimbje gjatë varrimit, pamje të pa transmetuara më parë (VIDEO) Shumë i ri në moshë, në kulmin e karrierës, këngëtari Ergi Dini vetëm 22 vjeç, u nda nga jeta në një aksident tragjik me
Ilir Beqaj thyen heshtjen pas audio-skandalit: Ja e vërteta e shkarkimit të drejtorit në Tropojë Ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj ka reaguar menjëherë në profilin e tij në Facebook lidhur me video përgjimit (audio)
Ja si nisi sherri mes Eni Çobanit dhe Saimir Kodrës në "Opinion" (VIDEO) Një skandal në sistemin e drejtësisë i denoncuar nga emisioni investigativ “Stop”, në Televizionin Klan, ka sjellë edhe
Shokuese/ Dyshohet se këtë adoleshent e vranë ushtarët e UÇK-së (VIDEO) Zona Express ka transmetuar mbrëmjen e së djelës, pjesën e dytë të dokumentarit “Gjahu në UÇK”, ku janë transmetuar pamj
Mediat maqedonase sulmojnë ashpër Marin Memën, ja çfarë shkruajnë Gazetari Marin Mema është "kryqëzuar" pas dokumentarit të tij "Shkupi - Histori Ilire" e transmetuar në Top Channel.
Ja sa kushton Audi R8 Plus (FOTO LAJM) Audi ka prezantuar gjeneratën e re të Audi R8 ku nga 0-100 km/h arrin për 3.2 sekonda, ndërsa shpejtësinë maksimale e ar