999 rezultate për

transmeton

Martohet çifti në spital, pasi dhëndrri pati një operacion në tru Xhesika Dans, 30- vjeçare dhe Timothy Bety 25- vjeçar u nxituan për në dhomën e urgjencës për shkak të një abscesi që pa
Historia e dhimbshme e muzikantit sirian (VIDEO) Një histori e dhimbshme e muzikantit Muhammed Hesso nga Siria, i cili kërkon familjen e tij, ndërsa shprehet se kur ku t
Si ta ulni nivelin e sheqerit në gjak përmes pirjes së çajit Sipas disa studimeve, pirja e çajit të zi mund të ndihmojë në uljen e nivelit të sheqerit në gjak. Hulumtimet e publi
Pamje të rënda, ish-deputeti transmeton live pamjet e aksidentin në Shëngjin (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në vendin e quajtur “Lapidari” në Shëngjin, ku dëshmitar në vendngjarje
Si të përshtatemi në situata "të vështira" (FOTO LAJM) Rehatia është jashtëzakonisht e rëndësishme dhe askush nuk do ta mohojë këtë fakt. Por ndonjëherë kërkesa jonë për t’
Ardhja e Zidane ashpërson përplasjen Real-Juventus për Icardin? Sipas TyC Sports, sulmuesi argjentinas Mauro Icardi do t’i bashkohet Juventusit ose Real Madridit gjatë verës së këtij v
Skerdit i ndërron jetë personi i dashur (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur shqiptar, Skerdi ka marrë një lajm të zi që e ka mërzitur shumë, shkruan Albeu.com Përmes një post
Në mesin e personave që vdiqën është edhe djali i një deputeti Në aksidentin tragjik rrugor që ndodhi sot pasdite në autostradën Shkup – Tetovë, ndërroi jetë edhe Jovica Tërpevski i c
E pazakontë, krokodili përleshet me peshkaqenin (VIDEO) Një momente jashtëzakonisht interesant në një luftë mes krokodilit për ushqim është zënë nga një kamerë. Jonathan Keh
Roza Lati sherr me fansin pas fotove erotike: Turp të të vijë! (FOTO LAJM) Roza Lati si kurrë më parë ka trullosur ndjekësit e saj me foto të cilat kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Por
Treni godet makinën në Klinë Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në fshatin Jagodë të Klinës. Treni ka goditur veturën e tipit "Mercedes"
Ky anglez ua kalon vushtriasve, pi 300 çaj në ditë (VIDEO) Të gjithë jeni në dijeni për efektin qetësues që japin çajat në momente kur gjendeni në stres. Ato përveç që rregullo
Tjetër aksident në Skënderaj Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Skenderej, saktësisht tek vendi i njohur si ‘Përroi i keq’. Vetura e lloj
FIFA dënon Serbinë me 10 mijë franga FIFA ka dënuar Serbinë dhe Meksikën me nga 10 mijë franga për shkak të sjelljes së pahijshme të tifozëve në ndeshjet e r
Pas kësaj "Selfie" fshihet një tragjedi njerëzore (FOTO LAJM) Qytetarja turke Semra Ajsal shkoi me burrin e saj nga Izmiri për të shëtitur nga Luginën e Flutrës. E gjatë shëtitjes sh
Vendosën kamer se dikush i vidhte, u habitën kur kapën hajdutin (FOTO LAJM) Nuk e priste një "hajdut" të tillë. Senthil Nathan nga India jetonte në apartamentin e tij gjithnjë e më shumë i hutuar
Nuk duroi, si e sfidoi LIVE Berisha-Lulzim Bashën në Kuvend (VIDEO) Berisha dhe Basha janë në një rivalitet të hapur mes tyre, kjo jo vetëm në PD por edhe në opinionin publik. Lulzim B
Takimet për emrin, Dimitrov e nis me Zaevin Ministri i punëve të jashtme Nikolla Dimitrov sot ka mbajtur takim pune me kryeministrin Zoran Zaev dhe ata janë në komu
Trondit princi saudit: Vehabizmi u shpërnda me kërkesë nga Perëndimi Princi i Kurorës Sauddite Mohammed bin Salman ka dhënë për herë të parë detaje në lidhje me mbështetjen e mëparshme që A
Në Pragë ndodh një veprim i turpshëm dhe skandaloz kundër Kosovës Në Pragë, me rastin e 10 vjetorit të shpalljes së Pavarësisë së Kosovës, ka filluar nënshkrimi i një peticioni me të cil