999 rezultate për

transmetohen

Transmetohen videot e dhunës ndaj Selës Në gjykatë po lëshohen incizimet nga kamerat e sigurisë dhe pamjet e filmuara nga ekipe të tjera telvizive që duhet të q
Vala e serialeve turkeve pushton botën, 350 milionë euro fitime në vetëm një vit Vala e serialeve turke nisi si një ortek i cili përfshiu shumë vende dhe solli fitime marramendëse brenda një kohë shumë
Fatime Fetai në Strumicë, tregon se për cilën kombëtare bëri tifo Prokurorja speciale publike, Fatime Fetai dje ishte në tribunat e stadiumit “Mlladost” në Strumicë, për të përcjellë nde
Çfarë pritet nga dokumentari ku do transmetohen të pathënat nga jeta e Princeshë Dianës Këtë vit është 20 vjetori i vdekjes së Princeshës Diana, dhe për të është përgatitur një dokumentar i rrallë, dhe i deta
Ja cilat ndeshje të "Euro 2016" do të transmetohen në Top Channel Pak orë na ndajnë nga starti i “Euro2016”, në të cilin për herë të parë në historinë e futbollit shqiptar, Kombëtarja Sh
Nesër transmetohen mesazhet e BE-së për Maqedoninë Në Shkup nesër pritet të mbërrijnë raportuesit e Parlamentit Evropian për Maqedoninë, Robert Hovit dhe Jorgos Shacimarka
KQZ prezanton spotet e fushatës Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka prezantuar spotet që do të publikojë për zgjedhjet vendore të 8 majit. Spotet bëjnë th
Transmetohen pamje te Ratko Mlladicit (VIDEO) Televizioni i Federatës së Bosnjës e Hercegovinës (FTV) transmetoi mbrëmë nje video me xh