999 rezultate për

transmetimit

"Amazon" hap thesin, ofron 1.15 miliardë euro për të blerë të drejtën e transmetimit të Serie A Kompania prestigjioze botërore "Amazon" mund të fitojë të drejtën e transmetimit të kampionatit italian (Seria A). Gj
Rama i bindur: Shqipëria po fuqizon kapacitet e testimit Në Shqipëri prej disa ditësh ka nisur aplikimi i testeve të shpejta për COVID-19. Kryeministri Edi Rama mëngjesin e k
Spikerja e njohur e lajmeve rrëfen luftën me ankthin: Mendoja se do të vdisja! 10 tetori njihet në botë si Dita e Shëndetit Mendor. Emisioni “Ftesë në 5”, bëri një panoramë të plotë të kësaj dite,
Brataj mesazh të fortë për të prekurit me Covid: Ju mos dilni nga shtëpia! Shefi i Urgjencës Kombëtare, në një status në Facebook bën thirrje për parandalim të përhapjes së koronavirusit. Ai a
Moderatores së njohur i bie dhëmbi gjatë transmetimit live (VIDEO) Moderatorja e njohur, Marichki Padalkos është përballur me një situatë të sikletshme gjatë transmetimit të lajmeve në te
ZYRTARE/ Kategoria Superiore vjen falas për shikuesit, klubet shqiptare humbin miliona Kjo javë e ndeshjeve të Kategorisë Superiore do të përbëjë një risi, edhe pse jo për mirë. Pesë sfidat e Superiores
Liga e Polonisë synon tifozët e rinj në internet prej këtij muaji Me tifozët e futbollit në të gjithë botën e uritur për lojëra “live” për t’i shikuar, futbolli elitar i Polonisë, Ekstra
Gazetares i "shpërthejnë" pantallonat gjatë transmetimit drejtpërdrejt (FOTO LAJM) Gazetarja australiane Charlotte Goodlet pësoi një "incident" para kamerës. Ndërsa raportonte për 10 News First, asaj
Kalo bën apelin e fortë: Këto janë ''armët'' për këputjen e zinxhirit të transmetimit të COVID 19 Mjeku i njohur Tritan Kalo i ka bërë thirrje qytetarëve të respektojnë masat e marra dhe thirrjet që bëhen për higjienë
Flet ekspertja: Cilat janë efektet e koronavirusit tek shtatzënat? “Deri më tani nuk duket të ketë prova të transmetimit të koronavirusit nga nëna shtatzënë tek fetusi, ashtu sikundër nuk
Ndjehen lëkundjet e tërmetit gjatë transmetimit live, ja si reagon gazetarja (VIDEO) Një tërmet i magnitudës 4 e shkallës Rihter, sapo ka rënë përsëri në këto minuta, duke e çuar numrin e lëkundjeve në 200
Gazetari shpërthen në lot gjatë transmetimit live, jep lajmin e keq për dy të rinjtë në Thumanë (VIDEO) Tërmeti i fortë i rënë sot në mëngjes ka arritur të marrë 20 jetë njerëzit dhe më se 600 të tjerë i ka lënë të plagosur.
Aheng në orarin e punës, Flori Binaj i nxjerr të palarat kolegëve (VIDEO) Florjan Binaj mund të jetë një ndër ata persona që e adhurojnë punën që bën. Aktori i njohur ka ndarë me ndjekësit në
Ups! Prezantueses së radios i shpëtojnë gazra gjatë transmetimit live (VIDEO) Teksa ishte në transmetim direkt dhe dëgjonte muzikën që po luhej në sfond, prezantueses së radios Amanda Holden i kanë
Messi injoron keq gazetaren, shikoni çfarë ndodh gjatë transmetimit LIVE Lionel Messi është shpallur lojtari më i mirë i vitit nga FIFA, duke lënë prapa Cristiano Ronaldon dhe Virgil Van Dijk.
Nga data e transmetimit tek konkurrentët, detajet e reja për këtë "Dance With Me" (VIDEO) Këtë sezon të ri televiziv, emisioni “Dance With Me” do të vijë në “Tv Klan” me ndryshime të mëdha. Më herët u bë e dit
Rudina trembet keq gjatë transmetimit (VIDEO) Klaudia Hila, Florian Kokona dhe Ilia Kaçi nga “Teatri i Kukullave”, ishin një ditë më parë të ftuar në emisionin “Rudin
Ndryshohet orari i transmetimit: Kur do i ndiqni telenovelat Telenovelat më të suksesshme që kanë thyer rekorde shikueshmërie e ju mbajnë mbërthyer pas ekranit, bëhet e ditur se ora
A e quajti Rama-Haradinajn "gomar" gjatë transmetimit live? (VIDEO) Edhe pse vetëm me emër, Hashim Thaçi ia ka dalë të prishë atmosferën e mirë të krijuar nga takimi i dy qeverive shqiptar
"Edi Rama në overdozë, humbet vetëdijen gjatë transmetimit live" Ish-kryeministri, Sali Berisha vijon të jetë shumë aktiv në profiln e tij të Facebook, ku shpesh herë reagon për ngjarje