999 rezultate për

transmetimin

Televizionet ndërprenë transmetimin, çfarë ndodhi dje në Rusi (FOTO LAJM) Vdekja e agjentit të famshëm rus George Blake bëri që televizionet të ndërprisnin transmetimin e tyre duke vijuar me pub
Mjeku tregon antiviralin që ndalon transmetimin e COVID-19 për 24 orë Shtetet e botës janë garë për të siguruar vaksinën për koronavirusin, që do të mund të kthente në normalitet jetën e qyt
Serbia ndërpret transmetimin e energjisë për Kosovën Menjëherë pas fillimit të operimit të pavarur të sistemit energjetik të Kosovës, Serbia ka ndërprerë transmetimin e 500
Instagrami zgjat deri në 4 orë transmetimin e drejtpërdrejtë të videove Instagrami ka prezantuar disa karakteristika të reja për të inkurajuar përdoruesit që të transmetojnë drejtpërdrejt vide
Panik në studio, gazetarja humb ndjenjat në transmetimin live (VIDEO) Transmetimet e drejtpërdrejta nuk janë të lehta dhe shpesh incidentet gjatë tyre janë të pashmangshme. Diçka e tillë
FSHF-ja jep njoftimim për transmetimin e ndeshjeve të Kategorisë Superiore Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë me një komunikatë zyrtare ku njofton se ndeshjet e sotme të Superiores do të tran
Zeka: Besoj se që nesër FSHF-ja mund t’u rikthejë tifozëve transmetimin e ndeshjeve Sot u luajt Partizani-Luftëtari, ndeshje e cila u transmetua vetëm në faqen zyrtare të Federatës Shqiptare të Futbollit
SHBA i jep Kosovës 1.1 milion dollarë për të përballuar coronavirusin (VIDEO) Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip Kosnett, ka bërë të ditur se vendi i tij i ka ofruar Ko
"Portokalli" nuk do të vazhdojë më transmetimin (FOTO LAJM) Për të na shoqëruar këto ditë izolimi në shtëpi, emisioni i humorit “Portokalli” vendosi të na hiqte paksa mërzinë. N
Nis transmetimin Euronews Albania, media më e re informative për shqiptarët në Ballkan Euronews Albania dhe Euronews Group njoftuan nisjen e transmetimit të kanalit Euronews Albania nga kryeqyteti i Shqipëri
I ndaluan transmetimin e këngëve në RTSH, reagon këngëtarja serbe Autoriteti i Mediave Audiovizive në Shqipëri (AMA) i ka bërë vërejtje Radiotelevizionit Publik Shqiptar, për transmetimi
FSHF vjen me njoftim për transmetimin e ndeshjeve të Superligës FSHF ka sqaruar publikun për sa i përket sekuencave audovizive të Kategorisë Superiore dhe Kupës së Shqipërisë. Insituc
Ndiqni LIVE ndeshjen Shqipëri-Norvegji (VIDEO) Shqipëria përballet sonte në Elbasan Arena në një ndeshjen miqësore me përfaqësuesen e Norvegjisë. Për të gjithë ata
Mali i Zi merr vendim skandaloz, ndalon transmetimin e dy këngëve shqip Kënga e njohur “Albanian” nuk ka të drejtë të transmetohet në televizionet e Malit të Zi. Dy televizione, të cilat pjesë
I masakruan pse thanë se C’est La Vie ishte LIVE, këngëtari sqaron të vërtetën Tv Klan ka ndërprerë transmetimin e emsionit "C’est la vie" pasi në mediat online u përhap lajmi se kreu i jurisë, i cil
TV Klan ndërpret transmetimin pas lajmit të humbjes së Aleksandër Lalos Tv Klan ka ndërprerë transmetimin e emsionit "C’est la vie" pasi në mediat online u përhap lajmi se kreu i jurisë, i cil
Rama ia "heq" ekskluzivitetin TVSH-së për transmetimin nga Kuvendi Kryeministri Edi Rama ka mbrojtur vendimin e TVSH-së për të ndërprerë sinjalin e transmetimit të punimeve të seancës ple
RTSH 2 fillon transmetimin në 5 gjuhë të huaja Kanali i dytë i televizionit publik ka nisur prej ditës së sotme transmetimin në 5 gjuhë të huaja, - gjuhë të minoritete
Ja sa milion euro kanë shpenzuar partitë në fushatën elektorale Demokraci Plus (D+) dhe Çohu! kanë publikuar sot pjesën e dytë të të dhënave për tetë ditë (31 maj - 7 qershor 2017) nga
"Big Brother" apo "Xing me Ermalin"? Ja cili e udhëheq garën televizive (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e Top Media ka treguar kush është fituesi i betejës mes tre televizioneve konkurente për “primetime” të s