999 rezultate për

transformimin

52 kilogramë më pak, reperi shqiptar befason me transformimin (FOTO LAJM) Reperi me origjinë shqiptare, Action Bronson, i ka habitur të gjithë me transformimin e jashtëzakonshëm në fizik. Ai
Ndjekësit nuk pranojnë transformimin joshës të Fifit: Paske vdekur për vëmendje (FOTO LAJM) Fifi ka eleminuar kilogramët e tepërt duke u kthyer në super formë. Por që prej se ka filluar të humb peshë edhe stil
Ndjekësit nuk pranojnë transformimin joshës të Fifit: Paske vdekur për vëmendje (FOTO LAJM) Fifi ka eleminuar kilogramët e tepërt duke u kthyer në super formë. Por që prej se ka filluar të humb peshë edhe stil
20-vjeçarja surprizon me transformimin, nga obeze i futet modelimit (FOTO LAJM) Një studente që ëndërron të bëhet “Miss”, ka pranuar se si ka pasur vështirësi me trupin e saj. Tori White, 20-vjeçe
Edi Reja tregon transformimin e Berat Gjimshitit Në një intervistë për "Gazzetta dello Sport", italiani 74-vjeçar ka komentuar edhe situatën e Berat Gjimshitit, një prej
Pandemia COVID-19 përshpejton transformimin digjital Dr. Erjon Curraj Në përgjithësi, tranformimi digjital si pasojë e përhapjes së gjithë-anshme të teknologjisë së info
Vodafone dhe Fondi Shqiptaro-Amerikan mbështesin transformimin e Piramidës Vodafone Albania, Fondacioni Shqiptaro - Amerikan për Zhvillim (AADF) dhe Bashkia Tiranë, nënshkruan sot me datë 09 Jana
Nga shitja e cigareve, në futbollin e Manchester United, mbrojtësi rrëfen transformimin Eric Baily ka disa sezone që është pjesë e Manchester United. Mbrojtësi ka rrëfyer gjithçka, duke treguar vështirësitë q
Familja i bën kamionit transformimin brilant (FOTO LAJM) Sa nga ju keni ëndërruar të jetoni në një pallat përrallor apo ta udhëtoni të gjithë botën? Një familje nga Zelanda e
Big Mama "viktima" e rradhës e FaceApp, këngëtarja nuk e pranon transformimin (FOTO LAJM) Aplikacionit 'FaceApp' nuk po i shpëtojnë as fytyrat publike. Rrjetet sociale këtë javë janë mbushur me imazhe të “Vi
E pyesin për transformimin e Mateusit, përgjigjet Anxhela Peristeri (FOTO LAJM) Që nga koha kur dyshja Anxhela Peristeri dhe Mateus Frroku sollën bashkëpunimn “Muza ime”, qarkulluan lajme për një lidh
I kishin mbetur dy ditë jetë, vajza bën transformimin e mrekullueshëm (FOTO LAJM) Një adoleshente anoreksike që peshonte pak më shumë se katër gurë dhe që i kishin mbetur edhe 48 orë jetë, sipas mjekëve
BE pengon formimin e ushtrisë? Bashkimi Europian mbetet i përkushtuar për zhvillimin dhe prosperitetin e Kosovës si pjesë integruese e agjendës së Ball
Ushtria i bashkon deputetët shqiptarë Deputetët e Komisionit për Siguri dhe Mbikëqyrje të FSK-së kanë votuar pakon me tre projektligjet për FSK-në. Të gjithë
10 maskat për transformimin e fytyrës që bëhen për 5 minuta në shtëpi (FOTO LAJM) Duke lexuar se si bëhen disa maska fytyrash, shumë njerëz kanë frikë t’i përdorin ato në lëkurën e tyre. Por ka gjith
Ndihej e pafuqishme për të luajtur me vajzën, gruaja bën transformimin e pabesueshëm Ka shumë arsye të ndryshme pse njerëzit duan të humbin peshë. Disa prej tyre e bëjnë këtë në lidhje me kushtet shënd
I kishin mbetur dy ditë jetë, vajza bën transformimin e mrekullueshëm Një adoleshente anoreksike që peshonte pak më shumë se katër gurë dhe që i kishin mbetur edhe 48 orë jetë, sipas mjekëve
Humbi 180 kile, gruaja mahnit rrjetin me transformimin (FOTO LAJM) Është e lehtë për të fituar me peshë, por shumë më e vështirë që ta humbni. Të qenit qindra kilogramë dhe paaftësia
E shpërfytyruan me acid, vajza nga Vlora tregon transformimin pas 5 vitesh Vilma Dule është vajza nga Vlora e cila është padyshim shembulli më i mirë i femrës shqiptare e cila pavarësisht çdo gjë
Projektligji i ushtrisë shkon në sirtar të Haradinajt Ministria e Forcës dhe Sigurisë së Kosovës me 8 ditë vonesë ia ka dërguar Qeverisë së Kosovës draftligjet për transformi