999 rezultate për

transform

Estradë në Ballsh, ndeshja ishte kuotuar në kompanitë e basteve Gjysmëfinalja e vajtjes në Kupën e Shqipërisë mes Bylisit dhe Tiranës na ka dhuruar sërish një “teatër” modern të cilin
Këta 10 burra kanë transformuar trupat e tyre pas moshës 50-vjeçare (FOTO LAJM) Plakja është një pjesë normale e jetës, dhe në kundërshtim me besimin e përgjithshëm, shumë thonë se jeta thjesht bëhet
Një ditë pas mposhti koronavirusin, Binaj: Lum ata që kanë miq të vërtetë! (FOTO LAJM) Aktori i humorit Florjan Binaj pranoi se ishte konfirmuar pozitiv me koronavirus, ndërsa lajmi bëri bujë në mediat socia
Shtëpia e ëndrrave, kështu e transformoi ky çift autobusin (FOTO LAJM) Duke qenë se punonin në distancë, Robbie dhe Priscilla, vendosën që të blinin një autobus të shkollës Thomas të 1998-s d
"Djali im u rrit këtu duke u bërë tifoz i Juventusit", postimi prekës i Pjanic (VIDEO) Miralem Pjanic u transferua zyrtarisht te Barcelona ndëra Melo te Juventus. Ky transferim u realizua sot dhe Pjanic
Nuk e fsheh më, Gold AG publikon fotot e para të martesës "Ti m’ke bo komplet, e me t’rujt e kam nga Zoti amanet", ishte dedikimi që Gold AG bëri për bashkëshorten e tij. Në f
Liverpooli feston titullin e parë pas 30 vitesh (VIDEO) Liverpooli është kampion i Premier League 2019/2020 falë fitores 2:1 të Chelsea ndaj Manchester City. 7 javë para fun
Kujdes kë quani të shëmtuar, vajzat që bën transformime drastike dhe meshkujt u dashuruan (FOTO LAJM) Me kalimin e viteve apo nga rrethana të tjera, fytyra dhe trupi i njeriut ndryshojnë shumë. Një model i ri flokësh, pak
Transformimet mahnitëse të shtëpive, si i kanë realizuar vetë pronarët (FOTO LAJM) Nuk ju nevojitet që të jeni profesionistë që të bëni ndryshime marramendëse në shtëpinë tuaj. Madje me pak vullnet d
Modelja e njohur thyen aksidentalisht dhëmbin dhe ja tregon gjithë botës (FOTO & VIDEO) Ashley Graham ka guxuar të ndaj me ndjekësit "fatkeqësinë e saj". Nëse të gjithë do të mundoheshin të fshihnin një dh
"Nuk mund të luhet kështu, CR7 s’mund të bëjë gjë i vetëm", motra e CR7 sulmon Sarrin Pas humbjes së Juventusit në finalen e Kupës së Italisë ditën e djeshme, motra e Ronaldos Elma Aveiro, nuk e ka fshehur
Dështimet e Ronaldos, dy finale të humbura me Juventusin Cristiano Ronaldo e ka humbur finalen e dytë radhazi me Juventusin. Të mërkurën në mbrëmje, Juventusi u mposht nga N
Sakrificat e pabesueshme të aktorëve, si janë transformuar yjet për një rol (FOTO LAJM) Të jesh aktor nuk është aspak e lehtë. Përveçse kërkon aftësitë të mëdha interpretuese, duhet të bësh edhe sakrifica të
"Lufta" për titullin, orari i Barcelonës dhe Realit deri në fund të sezonit Barcelona dhe Real Madrid vazhdojnë të kenë fjalën kryesore sa i përket kampionatit të futbollit. Dy gjigantët spanjo
Transformime befasuese, shikoni çfarë bën "magjistari i gërshërëve" (FOTO LAJM) Yevheny Zhuk, stilisti i quajtur ndryshe “magjistari i gërshërëve” ka ndarë me ndjekësat e tij këto transformime magjike
Enca nxjerr gjoksin jashtë, dhe tregon datën e publikimit të këngës së re (VIDEO) Enca Haxhia ka kohë që ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor me titull “Ku mete. Pritjes së fansave të Encës po
Tayna "vjedh" sërish vëmendje, poza të nxehta gjatë setit fotografik (FOTO & VIDEO) Këngëtarja e njohur shqiptare Tayna, ka 2 vite që ka vjedhur zemrat e publikut, kur u shfaq për herë të parë më Columbia
Wesley Sneijder: Mund të bëhesha si CR7 dhe Messi, por nuk kisha dëshirë Të jesh në nivelin e Lionel Mesit dhe Kristiano Ronaldos është thuajse e pamundur. Të dy ata kanë dominuar futbollin për
Sakrifica ekstreme e 12 aktorëve për një rol në film (FOTO LAJM) Angazhimi në role të ndryshme, shpesh herë u ka kushtuar shtrenjtë aktorëve të hollivudit. Humbja e peshës ose shtimi
20-vjeçarja surprizon me transformimin, nga obeze i futet modelimit (FOTO LAJM) Një studente që ëndërron të bëhet “Miss”, ka pranuar se si ka pasur vështirësi me trupin e saj. Tori White, 20-vjeçe