999 rezultate për

transferuar

Vidal refuzon milionat kineze për të qendruar tek Barcelona Lojtari i Barcelonës, Arturo Vidal ka refuzuar për ta lënë ekipin e tij dhe për t’u transferuar në Kinë. Edhe pse ësh
Zbulohet shuma e lartë që refuzoi Godin për tu transferuar te Inter Mbrojtësi uruguaian i Atletico Madrid Diego Godin ka refuzuar një rinovim kontrate tepër tërheqës për t’iu bashkuar Inte
Babai vret djalin e tij në Maqedoni Më datë 11.04.2019 në ora 19 e 05 minuta në Stacionin policor në Koçan, nga Qenra shëndeëtsore në Koçanë kanë lajmëruar
Zbulohet ku i kishte fshehur Millosheviçi 14 milion dollar Ish-kryeprokurorja e Tribunalit të Hagës, Karla del Ponte, i ka zbuluar milionat e ish-kasapit të Ballkanit, Sllobodan M
Reali ka gati ofertën për Hazard Reali i Madridit po përgatit një ofertë për të transferuar Eden Haazard në Santiago Bernabeu. Por ekziston një proble
QKUK: Njëri nga të aksidentuarit është në gjendje të rëndë Tre të lënduar në aksidentin tragjik në Gjilan janë transferuar menjëherë në QKUK. “3 personat e transferuar nga Spi
Shkëmbim i bujshëm Lukaku-Icardi? Mauro Icardi mund të përfundojë te Manchester United sezonin e ardhshëm. Sipas "Sunday Express" Inter kërkon ta shesë a
Shtohet numri i viktimave nga aksidentit tragjik, shkon në 15 Aksidenti tragjik në autostradën Shkup-Tetove vjen duke u rritur, shkruan Albeu.com. Mëngjesin e sotëm ka ndërruar je
Shikoni surprizën që i bëjnë tifozët e Burnely-t Peter Crouch (FOTO LAJM) Tifozët e Burnley kanë mirëpritur qendërsulmuesin shtatlartë Peter Crouch me një banderolë kryevepër. Në pjesën anës
Shikoni çfarë bëjnë lojtarët dhe tifozët e Cardiffit për nder të Emiliano Sala (FOTO LAJM) Stadiumi i Cardiff Cityt u mbush me nderimet që u bënë për lojtarin e zhdukur, Emiliano Sala, para ndeshjes së Premier L
E bujshme nga Italia, Juventusi në sulm për Luka Modric Juventusi punon në fshehtësi të plotë për Luka Modricin dhe po provon gjithçka për ta afruar në Torino fituesin në fuqi
Askush si Juventusi, nga Pogba te Ramsey lojtarët që janë transferuar falas Juventusi është një skuadër që përvec dominimit në Itali mund të qihet dhe mbreti transferimive me lojtarë të cilë i ka
Dëmtim horror në kokë, Rey Manaj transportohet me urgjencë në spital (VIDEO) Rey Manaj është transferuar me urgjencë në spitalin universitar të Granadas, pasi pësoi një goditje në fytyrë gjatë ndes
Milani hidhet në sulm për të transferuar yllin belg Milani dështoi të afronte sulmuesin Lusi Muriel, i cili preferoi të transferohej te Fiorentina. Mirëpo, ekipi i drejt
Gjendet një thesar në bodrumin e teatrit Është gjetur një qyp me lira në bodrumin e teatrit “Cressoni” në Como të Italisë. Qypi ishte i mbushur me monedha të
Pogba te Barcelona? Lojtari tregon pse nuk është transferuar ende Pogba këtë merkato vere, ka qënë një nga emrat më të lakuar për një transferim te klubi i Barcelonës. Madje thuhet s
Mavraj i bashkohet Migjen Bashës në Greqi Qendërmbrojtësi i kombëtares shqiptare, Mergim Mavraj është transferuar zyrtarisht në kampionatin grek të futbollit.
Zyrtare: Në minutat e fundit të merkatos, Romagnoli ndryshon ekip por mbetet në Itali Qendërmbrojtësi i Empolit, Simone Romagnioli i ka dhënë fund aventurës me ekipin e Serie A, duke u transferuar tek Bresc
Ronaldinho "nxit" Salah për tu transferuar në La Liga Legjenda e futbollit, Ronaldinho së fundmi ka pohuar se ka një pëlqim të madh për sulmuesin egjiptian të Liverpool, Moha
Agjenti i Hysajt: Arritëm marrëveshjen për t’u transferuar te Chelsea, por... Elseid Hysaj ishte shumë pranë transferimit te Chelsea. Lajmi është konfirmuar nga vetë menaxheri i mbrojtësit shkodr