999 rezultate për

transferua

Barcelona e bleu si një super talent, kroati përfundon në ligën e tretë italiane Futbollisti i ri kroat, Alen Halilovic mund të vazhdojë karrierën e tij në ligën e tretë italiane dhe të veshë fanellën
U transferua te Juventusi, tifozët e Fiorentinës sulmojnë Chiesën: Tradhtar dhe mosmirënjohës (FOTO LAJM) Njoftimi në çastet e fundit të merkatos për kalimin zyrtar të Federico Chiesës te Juventusi ka shkaktuar një reagim të a
Kastriot Dermaku transferohet te Lecce, këto janë detajet Orët e fundit të merkatos po sjellin zhvillime të rëndësishme për disa nga lojtarët e Kombëtares. Pas zyrtarizimit të
Denoncimi live: Pas 30 vitesh në Tiranë, Preç Zogajn e transferojnë për votime në Lezhë Analisti Preç Zogaj ka denoncuar se është transferuar nga Tirana, në Lezhë. Në emisionin "Java" në RTSH, Zogaj thotë
Probleme në mbrojtje, United tenton super mbrojtësin e Leipzig Skuadra e Manchester Unitedi është duke pasur probleme të mëdha me mbrojtjen edhe në këtë fillim të sezonit. Lindelof
Sezon i ri, rregulla të reja në Premier League, këto janë 10 ndryshimet radikale Premier Liga rinis nga themelet: nuk do të shkruhet më: "Jeta me ngjyrë është e rëndësishme" në fanella. Në vend të saj
Gazetari i afërt me Barcelonën e bën të kryer: Depay është transferuar Tashmë si duket sulmuesi i Lyonit, Memphis Depay është afër të firmos me klubin e Barcelonës këtë verë. Me ardhjen e
Bruno Dita shënon golin e parë me fanellën e Shkëndijës (VIDEO) Bruno Dita shënoi golin e parë me fanelën e Shkëndijes në ndeshjen e katërt të kampionatit maqedonas kundër Borecit. di
U transferua me bujë, Eriksen mund të largohet nga Interi Cristian Eriksen ishte afrimi i bujshëm i Interit në merkaton e janarit, me zikaltrit që arritën të "djegin" konkurrencë
Ylli i Liverpoolit i gatshëm për tu transferuar te Barcelona Sadio Mane është i hapur për një transferim te Barcelona pasi është frustruar me rolin e tij te Liverpool, thonë raporte
"Interi i ka të gjitha për ta transferuar Messin" Massimo Moratti deklaron se Interi mund të përballojë blerjen historike të Lionel Messit. Ish presidenti i Interit, M
Ronaldo "Fenomeni" po përgatitet për të transferuar te skuadra e tij ish-sulmuesin e Barcelonës Fenomeni Ronaldo aktualisht po mban pozitën e presidentit të skuadrës së Valladolidit në La Liga. Ai si duket po përg
Nuk po e përballojnë jetën e re? Princ Harryn po e ndihmon shoqja e Princeshës Diana (FOTO LAJM) Princi Harry dhe Meghan Markle, bashkë me djalin e tyre, u transferuan në Los Angeles në mars para mbylljes së koronavir
Çmenduria për të transferuar Pogba-n, Real Madrid ofron 4 lojtarë Real Madrid ka në plan për të transferuar Paul Pogban. Siç raporton tabloidi britanik “The SUN”, në pamundësi për të
Milani gjen zëvendësuesin e Donnarummas në League 1 Situata e vështirë financiare e krijuar nga pandemia do të ndikojë merkato e verës dhe te Milani po përgatiten për çdo s
Tare po punon për të transferuar Kumbullën te Lazio Lazio po e jep maksimumin për të angazhuar mbrojtësin e Veronas, Marash Kumbulla, por po përballet me konkurrencë të Ars
Werner mendon vetëm për një destinacion, ai është Liverpool Ylli i RB Leipzig, Timo Werner, ka mohuar çdo mundësi për tu transferuar tek skuadra e Manchester United. Sulmuesi gj
Pjanic ka arritur marrëveshje me Barcelonën Miralem Pjanic ka arritur marrëveshje për t’u transferuar te Barcelona shkruan e përditshmja italiane "Tuttosport". G
Çudia e sezonit në Francë, shpallet kampion me vetëm 1 minutë lojë Ligue 1 tashmë i ka dhënë verdiktet e saj, edhe pse nuk i ka shvilluar të gjitha ndeshjet për shkak të Koronavirusit. Ve
Timo Werner vendos mes Bayern Munchen dhe Liverpoolit Ylli i Leipzig, Timo Werner është i vendosur për mos u transferuar në Gjermani bën të ditur Bild. 24 vjeçari në vend