999 rezultate për

transfertĂ

Lufta për kreun, Barcelona dhe Reali transferta të lehta në letër Rikthehet La Liga, rikthehet dhe spektakli në Supersport. El Clasico i javës i ardhshme u shty për një datë tjetër për s
25 transfertat ditën e fundit të merkatos në Serie A, mes tyre edhe një shqiptar Serie A është treguar aktive gjatë merkatos së verës. Ditën e sotme Milani ka "goditur" duke afruar Ante Rebicin, ndë
ALARM/ Kujdes mos mashtroheni nga transfertat bankare Rastet e mashtrimit të individëve apo bizneseve që mashtrohen nga individë të panjohur për të devijuar transfertat banka
Grabitet një pikë transfertash parash në Prishtinë, një e plagosur Një grua është lënduar pasi që hajnat kanë hyrë në vendin e saj të punës, në një pikë të Moneygram-it. Ngjarja ka ndo
13 fitore jashtë fushe, Superioren quajeni një kampionat transfertash Quajeni kampionatin e transfertave. Pas shtatë javësh të luajtura në Kategorinë Superiore (35 ndeshje në total), ka një
“Gazepi” i Habilajve, krahu i djathtĂ« i Moisut qĂ« kryente transfertat marramendase tĂ« parave GjatĂ« mbrojtjes sĂ« tij para Komisionit tĂ« Mandateve, Saimir Tahiri iu referua edhe njĂ« pĂ«rgjimi tĂ« autoriteteve italiane
Vila, kumar dhe transferta miliardash, si i pastrojnë paratë politikanët shqiptarë Shqipëria vijon të mbetet një ndër vendet me nivel të lartë të pastrimit të parave. Shumë raporte ndërkombëtare e ka
Bale dhe Ibrahimoviç, transfertat më të nxehta të kësaj jave Ibrahimoviç dhe Bale janë emrat më të kuotuar për të lëvizur gjatë kësaj jave. Boshnjaku u përfol se do të kalonte në SH
Ja kush është transferta e parë e Barcelonës Gerard Deulofeu do të jetë transferta e parë e Barcelonës për sezonin e ri. Sulmuesi i Milanit, Deulofeu aktualisht i
Transfertat tabu për Tiranën, munden dhe nga Luftëtari Tirana nuk di të fitojë në transfertë, teksa sot bën ndeshjen e 10-të radhazi që nuk fiton. Bardheblutë u mposhtën 2-1 n
Transferta 200 mijë euro, ja çfarë thotë Shkëlzen Berisha Djali i ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzen Berisha ka reaguar ditën e sotme për akuzat se ka kryer një transfertë 200 m
Juventus-Inter, gjigandet nĂ« ‘luftë’ pĂ«r tre transferta tĂ« mĂ«dha DitĂ«n e dielĂ«n nĂ« orĂ«n 20:45 e gjithĂ« vĂ«mendja do tĂ« pĂ«rqendrohet nĂ« Torino pasi Juventusi do tĂ« presĂ« skuadrĂ«n e Interi
100 milionë euro, Bundesliga vendos rekord në transferime futbollistësh snjëherë në Bundesligë nuk janë shpenzuar kaq shumë gjatë një dimër, duke vendosur një rekord të ri në fund të periudhës
Transferta të dyshimta të 17 milionë dollarëve, nën hetim Gjergj Bojaxhi Skandali me firmat e karburanteve duket se ka zbuluar dhe lidhjen e Gjergj Bojaxhiut me transferta që i kalojnë 17 mln d
Dhunohen në Shkup drejtuesit tetovarë (VIDEO) Po luhet në këto momente pjesa e dytë e ndeshjes Vardar i Shkupit-Shkëndija e Tetovës, takim i vlefshëm për javën e 27-t
10 blerjet më emergjente të Bayernit (FOTO LAJM) Bayern Munich ka blerë Serdar Tasci nga Moska në ditën e fundit të merkatos së dimrit. Te bavarezët, transfertat gjatë s
Padia e Gjiknurit, Basha: Kokoshi 200 milionë dhe zengjini i tij nuk mbulojnë gjurmët e transfertave off shore Ministria e Energjisë dhe Industrisë ka depozituar në Prokurori dosjen e privatizimit të OSSH-së, pas një auditi të bërë
Francë, ndalohen transfertat për tifozët Në Francë ekziston ende frika e ndonjë tjetër sulmi terrorist pas atyre që goditën Parisin ditë më parë. Ky fakt ka p
SPECIALE/ 10 armiqtë e Jose Mourinhos (FOTO LAJM) Trajneri i Chelsea, Jose Mourinho është konfliktual me të gjithë. se fundmi ai është bërë armik edhe me doktoreshën e
Nga sot 420 euro në javë për grekët Ashtu sikundër ishte thënë edhe më herët, tre javë pas mbylljes të shkaktuar nga ngërçi në bisedimet për borxhin publik