999 rezultate për

transferimit

Reali shumë pranë transferimit të Alaba, zbulohen detajet e kontratës Real Madrid thuhet se është afër të transferojë mbrojtësin e Bayern Munchen, David Alaba. Real Madrid dëshiron të për
Dalje nga skenari, Tare tregon për herë të parë arsyen e transferimit të Muriqit Në verë u pa si lëvizja e karrierës, por Vedat Muriqi nuk ka mundur ta marrë dot me vete në transferimin te Lacio shkëlq
Mandzukic i thotë "JO" transferimit në Premier League, do vetëm Italinë Mario Mandzukic është ende një lojtar pa skuadër. Sulmuesi kroat ka disa oferta në tryezë por ende duket i pavendosur pë
Cavani shumë pranë transferimit te Man.United, kaq do të përfitojë në sezon Edinson Cavani do të jetë përforcimi i radhës te Manchester United. Sulmuesi uruguaian është pa skuadër tash e pak ko
E BUJSHME/ Juventus pranë Chiesa, zbulohet formula e transferimit Për Federico Chiesën janë ditët e fundit me fanellën e Fiorentinës. Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, futboll
Zbulohet arsyeja e vërtetë e transferimit të Ruben Dias te Man City Mbrojtësi 23-vjeçar Ruben Diaz arriti akordin për transferimin tek Mançester Sitit për shifrën e 64 milionë paund, teksa
Morata pas transferimit te Juventusi: Ronaldo ishte i lumtur që u ktheva Alvaro Morata është lidhur me një ish-bashkëlojtar te Juventusi, Cristiano Ronaldon. Dyshja luajti së bashku në Real
Presidenti i Atleticos tregon prapaskenat e transferimit të Suarez: Ishim me fat Luis Suarez është goditja e madhe e Atletico Madrid në këtë merkato verore. Afrimi i sulmuesit uruguian nga Barcelona,
Vidal flet si lojtar i Interit, ky është objektivi te klubi "zikaltër" Arturo Vidal ka publikuar mesazhin e parë pas transferimit në Inter. Arturo Vidal ka publikuar mesazhin e tij të parë
Lampard zbulon "chelsin" e transferimit të Havertz: Ishte Werner Frank Lampard ka zbuluar detaje lidhur me transferimin e Kai Havertz. Chelsea ka bërë disa goditje të mëdha gjatë kës
Muriqi zbarkon në Romë, i nënshtrohet testeve mjekësore (VIDEO) Vedat Muriqi sapo ka mbërritur këtë mëngjes në qendrën mjekësore të Lazios, aty ku do t’i nënshtrohet kontrolleve të det
Kalimi i Suarez te Juventusi nuk do të jetë i lehtë, uruguajani do duhet të japë provim Luis Suarez duhet të presë për mundësinë e transferimit në Juventus. Juventus nuk e ka të lehtë transferimin e sulmue
Wijnaldum shumë pranë transferimit te Barcelona Ginny Wijnaldum është shumë pranë transferimit te Barcelona teksa katalunasit pritet të paguajë 15 milionë euro. Hola
Havertz akoma më pranë Chelsea, zbulohen detajet e transferimit Kai Havertz është vetëm një hap larg transferimit te Chelsea, janë të bindura për këtë mediat në Gjermani të cilat zbulo
Ky pritet të jetë formacioni i Man.United pas transferimit të Van de Beek (FOTO LAJM) Donny Van De Beek do të jetë një element shtesë në mesfushën e Manchester United. ‘Djajtë e Kuq’ kanë arritur marrëve
Dzeko i thotë "po" Juventusit, zbulohen detajet e transferimit Juventus ka marrë një “po” nga Edin Dzeko dhe trajneri Andrea Pirlo do ta ketë sulmuesin e kërkuar në dispozicion për se
Fiorentina gati të bëjë befasinë në merkato, afër nënshkrimit më yllin e Bayernit Skuadra e Fiorentinës duket se e ka ndërmend që sezonin tjetër të jetë një ekip më i fuqishëm. Sipas mediave në Itali
Rashica afër transferimit në Premier League Rashica tashmë po i përgatit valixhet që të largohet nga Werderi drejtë një skuadre të re. Nga shumë media botërore,
Akord 80 milionë euro, bomberi i Premier Ligës drejt transferimit te Juventusi Pas transferimit të Kristiano Ronaldos te Juventusi, media spanjolle dhe sidomos ajo madrilene është bërë shumë e kujdes
Aubameyang pret Barcelonën Pierre-Emerick Aubameyang është përfolur gjatë për mundësinë e kalimit te Barcelona. Në disa raste Barcelona ka shqy