999 rezultate për

transferimin

Kërkoi transferimin te Barcalona, Neymar sqaron situatën Neymari e pranon se ai kishte tentuar të largohej nga Paris Saint-Germaini gjatë afatit kalimtar të verës sepse nuk kish
Te Reali bëhen gati për transferimin e Eriksenit Drejtuesit e “Los Blancos” po planifikojnë përfshirjen e lojtarit danez në muajin janar në organikën e drejtuar nga Zida
Agjenti i Hysajt: Rikthehet brenda muajit, në janar kompletojmë transferimin Elseid Hysaj pësoi një rënie të rrezikshme ditën e diel në sfidën mes Torinos dhe Napolit, që do ta lërë jashtë ndeshjev
Dëmtimi i Zappacostas, detyron Romën të hidhet në sulm për Hysajn Davide Zappacosta iu bashkua Romës në vere nga nga Chelsea, por mbrojtësi i djathtë ka këputur ligamentet dhe do të mbet
Mbappe po përgatitet për transferimin në Spanjë, nis të mësojë gjuhën spanjolle Ylli i PSG-së, Kylian Mbappe është gati për t’u transferuar në Spanjë. Për francezin është i interesuar Real Madridi
Zbardhet shkaku që bllokoi transferimin e Correas te Milani Milani e mbylli merkaton me afrimin e kroatit Ante Rebic, i cili nënshkroi vetëm disa orë para gongut final, por kuqezin
"Ferrari u parkua", mediat polake ironizojnë transferimin e Sadikut te Malaga Armando Sadiku u transferua te skuadra e Malagës në formë huazimi mbrëmjen e djeshme, duke nisur një aventurë të re në l
Çfarë po ndodh? Dembele bllokon transferimin e Neymarit Gjatë ditës së sotme është raportuar se Barcelona ka arritur marrëveshje me Paris Saint-Germainin për transferimin e Ney
Barcelona dorëzohet, dështon transferimi i Neymarit? Barcelona ka probleme serioze për transferimin e Neymarit. "El Chiringuito" ka dhënë si lajm të fundit qëndrimin e dr
Zyrtarët e Barcelonës nisen për Paris me qëllin transferimin e Neymar-it Barcelona i ka intensifikuar veprimet për ta kthyer Neymarin në “Camp Nou”. Sipas radios katalanase, RAC1, zyrtarët
Nuk pritej: Ronaldo mbështet transferimin e Icardit tek Juventusi Transferimi i Mauro Icardit në Juventus mund të ndodhë gjatë këtij afati kalimtar të verës, pasi që tani mediat angleze
Leroy Sane shkon te Bayerni për 110 mln euro? Prej javësh është përfolur për transferimin e Leroy Sane tek Bayern Munchen dhe gjithçka është bërë publike. Sipas të ga
Roberto Carlos uron lojtarin shqiptar për transferimin te klubi spanjoll (VIDEO) Talenti i Shpresave të Shqipërisë, Kleandro Lleshi, kartoni i të cilit zotërohet nga Leganesi, do të luajë këtë sezon si
ZYRTARE/ Arsenal kryen transferimin e Pepe për një vlerë rekord Arsenali ka konfirmuar edhe zyrtarisht blerjen e Nicolas Pepe nga Lille për vlerën e 80 milionë eurove. Nicolas Pepe
E KRYER/ Ylli i skuadrës franceze në Arsenal për 80 milion euro Arsenali ka arritur marrëveshje me Lille për transferimin e Nicolas Pepes. Reprezentuesi i Bregut të Fildishtë gjatë
E BUJSHME/ Manchester United arrin akordin me Milinkovic-Savic Pas largimit të Pogba, i cili pritet të ndodhë së shpejti, Manchester United është në kërkim të një zëvendësuesi. "Dj
Dënohet Daniel Sturridge, kishte vënë bast për transferimin e tij Ish-sulmuesi i Liverpoolit, Daniel Sturridge është dënuar me dy javë moslojë dhe me rreth 85000 euro gjobë pasi u shpall
Formacioni i Atleticos për sezonin e ri, duhen t’ia kenë frikën Barcelona dhe Real Madrid Atletico Madrid gjatë ditës së sotme ka zyrtarizuar transferimin e Kevin Trippier nga Tottenham Hotspur. Mbrojtësi an
Formacioni i frikshëm i Juventusit për sezonin e ri (FOTO LAJM) Pas bisedimeve të tejzgjatura Juventus me në fund ka finalizuar marrëveshjen për transferimin e Matthijs de Ligt. Mbr
Ylli i Licester te United për 80 milion euro, të hënën testet mjekësore Përfundon gjithçka, Harry Maguire do të kompletojë transferimin nga Leicester City te “Djajtë e Kuq” për 80 milionë funt