999 rezultate për

transferimi

Cavani shumë pranë transferimit befasues dhe emocionues Sipas raportimeve te fundit, Edison Cavanni pritet të bëhet me skuadër të re. 33 vjeçarit i skadon kontrata me PSG-në
Juventusi insiston për transferimin e Gabriel Jesus, ofron një sulmues dhe 50 milionë euro për brazilianin Juventusi synon transferimin e Gabriel Jesusit nga Manchester City gjatë afatit kalimtar veror. Zonja e Vjetër pritet
Agjenti i Muriqit: Transferimi në Premier League nuk do të ndodh, ky është kampionatati ku do të luaj Vedat Muriqi mund të ishte larguar në merkaton e janarit nga skuadra e Fenerbahçes por asnjë ofertë nuk kënaqi kërkesat
Manchester United po vëzhgon me kujdes mundësinë e transferimit të De Ligt Manchester United është gati t’i ofrojë holandezit Matthijs de Ligt një rrugë shpëtimi nga Juventusi, nëse qendërmbrojtë
Transferimi më i ri i Barcelonës ngjall interesin e dy ekipeve angleze Martin Braithwaite, i blerw si emergjencw nga Barcelonws pwrtej afatit zyrtar tw merkatos sw janarit, ka ngjallur intere
Mbappe te Reali në verë? E pamundur Kylian Mbappe është prej kohësh një dëshirë e madhe e Real Madrid dhe Florentino Perez. Prej kohësh është folur se ‘M
Raporti i aksidentit të aeroplanit të Sala: Piloti nuk kishte licencën e duhur Detaje të tmerrshme janë zbuluar nga aksidenti i rëndë që i mori jetën ish futbollistit, Emiliano Sala. Gjatë vitit t
Ja ulën vlerën e transferimit, CR7 bën bllok faqen e njohur sportive (FOTO LAJM) Kristiano Ronaldo i ka bërë bllok në Instagram faqes së njohur për vlerësimin e futbollistëve “Transfermaket”, pasi kjo
Telles nuk rinovon me Porton, gati transferimi te Chelsea Chelsea po punon për të tranferuar mbrojtësin e Portos, Alex Telles , para përfundimit të sezonit. The Blues tashmë k
Manchester United thyen rekord me transferimin e Jadon Sancho Manchester United prej kohwsh ka qenw nw lwvizje pwr yllin e Dortmund, Jadon Sancho. Ole Gunnar Solskjaer po udhëheq
Barcelona po përgatitet për transferimin e yllit të Arsenalit Barcelona është duke përgatitur një lëvizje të bujshme në merkaton e verës. Barcelona është në kërkim të një sulmuses
Bacelona afër marrëveshjes me mbrojtësin e Valencias Barcelona është duke synuar transferimin e një lojtari për fazën e mbrojtjes. Sipas ‘Sport’, Barcelona janë në rrugë
Pas raportimeve për transferimin e mundshëm të Rashicës te Southampton, reagojnë tifozët Për sulmuesin kosovar është e interesuar edhe skuadra tjetër angleze Southampton. Werderi është duke kërkuar për Rash
Takaj: Për fanelën e Skënderbeut është punuar shumë, po merremi me transferimin e Bregut Presidenti i Skënderbeut Ardjan Takaj tregoi pas barazimit me Tiranën 1-1 në “Air Albania” se pavarësisht pozitës së kor
Arlind Ajeti më në fund gjen skuadër, pranë transferimit në Danimarkë Arlind Ajeti prej verës së vitit të shkuar është një lojtar i lirë pasi nuk ka firmosur me asnjë klub. Mbrojtësi i pë
Ja si dështoi transferimi i Ronaldos te Liverpooli Liverpooli nuk kishte arritur ta transferoj Ronaldon për një shumë jo edhe të madhe parash ka thënë Phil Thompson. Ro
"U thashë të ma ulin rrogën sa të duan", flet blerja e bujshme e Manchester United Odion Ighalo zbulon se ai ka sakrifikuar rrogën e tij për të realizuar transferimin e ëndrrave te Mançester Junajtid.
Zidane flet për problemet e Barcelonës dhe transferimin e Mbappe Zinedine Zidane ka folur për problemet që po kalon Barcelona dhe mundësinë e transferimit të Kylian Mbappe në "Santiaago
Dëmtimi do ta mbajë jasht fushave për disa javë, Bayerni vendos për të ardhmen e lojtarit I huazuari nga Interi te Bayern Munchen, Perisic pëson dëmtim që do ta lerë 2 muaj jashtë fushave. Ky dëmtim duket se ka
Eriksen zbulon qëllimin e transferimit te Interi: Kam ardhur të fitoj Serie A Christian Eriksen zbulon qëllimin për të cilin ai u transferua te Interi në ditët e fundit të merkatos së janarit. Da