999 rezultate për

transferimeve

Zyrtare: Merkatoja e transferimeve në Itali mbyllet në këtë datë Ndryshe nga vitet e tjera, kur merkatoja mbyllej mbrëmjen e 31 Gushtit, këtë herë Seria A vjen me ndryshime drastike.
Lëvizjet e mundshme të Napolit në merkaton e transferimeve Me Carlo Ançelottin në krye të pankinës, Napoli shndërrohet vetvetiu në një klub me një prestigj edhe më të madh. Dy
Zyrtare: Merkatoja e transferimeve në Angli hapet ditën e enjte Këtë herë merkatoja e transferimeve në Premier League do të vijoj të jetë ndryshe, nga ajo që ka qenë më përpara. Të
FIFA gjobit këto klube për parregullsi në merkaton e transferimeve FIFA ka gjobitur klubet si: Benfica, Sporting Lisbon, Celta Vigo dhe Rayo Vallecano për përfshirjen e palëve të treta në
UEFA dëshiron të ndërhyjë dhe në numrin e transferimeve brenda ekipeve Referuar faktit se transferimi i shumë lojtarëve është kthyer në një formë spekulimi me përfitime shumë të mëdha për klu
Gianni Infantino ka edhe një propozim tjetër për merkaton e transferimeve Gianni Infantino, president i FIFA, ka bërë disa deklarata prë gazetën L'Equipe dhe ESPN rreth merkatove të transferimev
Gianni Infantino propozon ndryshim rregulloreje në merkaton e transferimeve Merkatoja e transferimeve duhet të ndryshojë sa më shpejt. Kjo është ajo që ka deklaruar presidenti i FIFA-s, Gianni Inf
Llullaku bën realitet dëshirën e madhe Rikthimi në Itali ishte dëshira më e madhe dhe ëndrra e Azdren Llullakut u realizua. Porsi një dhuratë përpara 30-vjetor
UEFA paralajmëron PSG për shifrat stratosferike në merkaton e transferimeve Ishte viti 2014 që UEFA ndërmori masa ndëshkimore kundrejt Paris Saint Germain për shkelje të Fair Playt Financiar, me n
STATISTIKË / Skuadrat që kanë shpenzuar më shumë në merkaton e transferimeve (FOTO LAJM) PSG është skuadra që ka shpenzuar më shumë në sezonin 2017/18, ku ndiqet nga Barcelona me vetëm katër milionë më pak.
Barcelona akuzon Neymarin për fryerjen e çmimeve të transferimeve Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Jordi Mestre e ka akuzuar sulmuesin brazilian, Neymar Jr për fryerjen e çmimeve të tran
UEFA vendos rregulla të reja për merkaton e transferimeve UEFA është duke u përpjekur që të ndalojë blerjet e mëdha që kalojnë shifrat stratosferike, pasi përbëjnë shkatërrimin e
Marotta flet për Dybalan dhe çmimin e tij Giuseppe Marotta nuk ka ndërmend të lejojë largimin e Paulo Dybalas dhe sipas tij ai nuk e ka një çmim. Drejtori spor
Conte pas festës së çmendur dje në fitoren ndaj Tottenhamit, flet për merkaton e ekipit Në intervistën e tij për Sky Sports pas ndeshjes, Antonio Conte preku merkaton e transferimeve të Chelseat këtë muaj.
Milani “shokon” tregun e transferimeve Afati kalimtar për Milanin ende nuk ka përfunduar. Rossonerët janë duke punuar shumë për të bërë edhe një goditje kët
Nga Ronaldo tek Neymar, çfarë ndodhi me shumën rekord të transferimeve? Në orët e ardhshme do të ketë një transferim rekord në botën e futbollit, 222 milionë euro. Neymar da Silva Santos Ju
Juventusi i shton listës së transferimeve dhe një tjetër emër Juventus i është kthehet interesimit të Emre Can. Sipas Tuttosport, klubi Torino kërkon me vendosmëri mesfushorin. G
Simeone i kthen përgjigje Interit për ofertën Diego Pablo Simeone do të jetë trajner i Atletico Madrid edhe sezonin e ardhshëm. E përditshmja spanjolle AS konfirmon t
Zyrtare/ FIFA dënon Realin dhe Atleticon FIFA ka hedhur poshtë ankesën e Atletico Madridit dhe Real Madridit rreth ndalimit të transferimeve në dy afate kalimtar
Formacioni më i kushtueshëm i të gjitha kohërave (FOTO LAJM) Kjo verë ka qenë shumë e nxehtë në tregun e transferimeve në futboll, teksa kemi pasur edhe lëvizje të bujshme, madje ed