999 rezultate për

transferimet

EMRAT/ Transferimet e mundshme të merkatos së janarit Merkato është hapur me 1 janar dhe deri në fund të këtij muaji shumë skuadra evropiane kanë mundësinë që të bëjnë oferta
Transferimet më të shtrenjta të janarit në historinë e Premier League Në janar është vështirë që skuadrat e mëdha të bëjnë transferime sepse nuk duan të shpenzojmë shumë dhe preferojnë në ve
10 transferimet e verës që janë duke shkëlqyer në klubet e tyre Gjatë afatit veror, klubet e mëdha kanë bërë vetëm disa transferime shkaku i pandemisë së koronavirusit. Alvaro Morat
3 transferimet që mund t'i sjellin titullin Man United (FOTO LAJM) Manchester United duhet të bëjë shpenzime të mëdha në vitin 2021, në mënyrë që të hyjë në garë për titullin në sezonin e
Di Marzio flet për transferimet e yjeve të Kosovës në Serie A: Këtë futbollist e ndjeki me kujdes Gianluca di Marzio është njëri prej gazetarëve më të mirë në botë, sidomos kur bëhet fjalë për raportimet e transferimev
10 transferimet më të shtrenjta në këtë merkato Paratë janë prezente në masë në botën e futbollit, por në këtë merkato verore kanë qenë më pak. Kriza shëndetësore d
LISTA/ Top transferimet e merkatos verore Ka përfunduar një nga afatet kalimtare më interesante në botën e futbollit. Pothuajse në shumicën e shteteve merkatoj
Kur kanë mbetur edhe pak orë, këto janë top 10 transferimet në Permier League Chelsea, Tottenham Hotspur dhe Everton kanë qenë deri më tani skuadrat më aktive në transferimin e lojtarëve, pa përjash
30 transferimet më të shtrenjta në historinë e futbollit (VIDEO) “Goal” ka publikuar emrat e 30 futbollistëve më të shtrenjtë në historinë e futbollit. Agjencia e njohur e lajmeve sp
Transferimet te Chelsea, Lampard: Lojtarët duhet të motivohen jo të frikësohen Frank Lampard ka folur lidhur me transferimet e Chelsea. Trajneri i Chelsea, Frank Lampard, ka dhënë disa komente int
Transferimet më të mira ndër vite falas në Premier League, a do të jetë Messi i radhës? Gjatë afateve kalimtare, skuadrat tentojnë të blejnë lojtarë me çmime sa më të ulëta, ndërsa preferojnë shumë edhe ata q
Këto priten të jenë dy transferimet e para të Koeman te Barcelona Barcelona e ka konfirmuar se Ronald Koeman do të jetë trajneri i ri i Katalansve. Koeman do ta marr drejtimin e Barce
Pesë transferimet që pritet ta kthejnë Leeds United në mesin e top skuadrave të Premier League (FOTO LAJM) Leeds United nuk do të ngopet vetëm me promovimin në Premierligë. Skuadra e drejtuar nga Marcelo Bielsa, Leeds United
11 transferimet e dështuara të United që kur u largua Fergusoni Prej largimit të Sir Alex Fergusonit, Manchester United ka dështuar të ngritet në nivelet më të larta si skuadër. Afr
Guardiola nuk ndalet me transferimet, gati për të shpenzuar 400 milion euro Pep Guardiola mund të thuhet se është njëri ndër trajnerët që ka shpenzuar më së shumti në histori në transferimin e loj
Zyrtare: Caktohen datat për transferimet në Angli Liga Premier ka konfirmuar se afati i transferimeve për këtë verë do të hapet më 27 korrik dhe do të përfundojë me 5 tet
Formacioni fantastik i Arsenalit me transferimet me buxhet të ulët nga Wenger (FOTO LAJM) Arsene Wenger ka qenë trajner i Arsenalit për një periudhë të gjatë (1996–2018), ndërsa gjatë kësaj periudhe e ka fituar
Perez hap "thesin", zbulohen 3 transferimet gjatë verës Gazeta britanike The Sun ka bërë një parashikim me shumë guxim sesi do të jetë formacioni i Realit të Madridit sezonin e
Tifozët e Manchester United renditin transferimet më të mira që janë bërë pas largimit të Ferguson Juan Mata është vlerësuar si transferimi më i mirë i Manchester United që kur u largua Sir Alex Ferguson. Spanjolli i
10 transferimet që kanë ndodhur tashmë për sezonin 2020/2021 Ky sezon dhe mbetet ende pezull, shkaku i coronavirusit, por tashmë disa transferime për sezonin e ri janë kompletuar.