999 rezultate për

transferime

Griezmann te PSG? Ja detajet më të fundit PSG do të bëjë të pamundurën për të transferuar këtë verë Antoine Griezmann, shkruan Albeu.com. Situata e Antoine Gri
Super formacion të frikshëm, ja si do luajë Chelsea sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Chelsea po mendon që të sfidojë Liverpoolin dhe Manchester City për titullin e Premier League në sezonin e ardhshëm.
FIFA vendos: Nuk ka transferime pa përfunduar sezoni FIFA ka shprehur mendimin e saj për problemin shumë të nxehtë të kontratave që skadojnë më 30 qershor. Ideja e instituci
Formacioni fantastik i Arsenalit me transferimet me buxhet të ulët nga Wenger (FOTO LAJM) Arsene Wenger ka qenë trajner i Arsenalit për një periudhë të gjatë (1996–2018), ndërsa gjatë kësaj periudhe e ka fituar
Zyrtare: Caktohen datat për afatin e transferimeve në Serie A Federata e Futbollit të Italisë ka njoftuar se afati i transferimeve të verës në Itali do të zhvillohet nga 1 shtatorit
Aston Villa synon ta thyej rekordin e transferimeve në klub për Milot Rashicën Aston Villa po bëhet gati ta thyej rekordin e klubit për transferimin e Milot Rashicës. Ylli i Kosovës është duke u k
Perez hap "thesin", zbulohen 3 transferimet gjatë verës Gazeta britanike The Sun ka bërë një parashikim me shumë guxim sesi do të jetë formacioni i Realit të Madridit sezonin e
Tifozët e Manchester United renditin transferimet më të mira që janë bërë pas largimit të Ferguson Juan Mata është vlerësuar si transferimi më i mirë i Manchester United që kur u largua Sir Alex Ferguson. Spanjolli i
Formacioni me lojtarët që mund të transferohen falas në vitin 2020 (FOTO LAJM) Vera e vitit 2020 pritet të jetë mjaft e nxehtë, në rast se dritarja e transferimeve vazdhon rrjedhën normale. Intere
Me Aubameyang në sulm, ky është formacioni i frikshëm i Chelsea (FOTO LAJM) Chelsea është duke tentuar që të ndërtojë një skuadër të re në këtë verë edhe pse u duhen pak transferime. Frank Lamp
10 transferimet që kanë ndodhur tashmë për sezonin 2020/2021 Ky sezon dhe mbetet ende pezull, shkaku i coronavirusit, por tashmë disa transferime për sezonin e ri janë kompletuar.
Nga Haaland te Martinez e Sancho, top 10 talentët që pritet ta tronditin tregun e transferimeve në verë Ende është e paqartë se çfarë do të ndodhë me kampionatet e mëdha evropiane pas pezullimit të tyre shkaku i coronavirusi
Agnelli kërkon që merkato e verës të shtyhet, jep edhe arsyet Asociacioni i Klubit Europian i dërgoi një letër skuadrave evropiane duke i treguar rëndësinë se për çfarë arsye afati i
Presidenti i Juventusit kërkon shtyerjen e merkatos, rendit arsyet Asociacioni i Klubit Europian i dërgoi një letër skuadrave evropiane duke i treguar rëndësinë se për çfarë arsye afati i
Formacioni me transferimet e dështuara të Realit në shekullin XXI Ndërsa Real Madridi ka qenë një nga klubet më të suksesshëm në futbollin evropian në shekullin XXI, ata jo gjithmonë kan
Koronavirusi ka pezulluar kampionatet, pritet të zhvendoset edhe merkatoja Pandemia e coronavirusit po transformon gjithë kalendarin e futbollit, që gjithashtu mund të nënkuptojë hapjen dhe mbyll
Chelsea gati të thyejë rekordin e transferimeve në futbollin gjerman Chelsea është e vendosur të nënshkruajë me sulmuesin xhamajkan Leon Bailey gjatë afatit kalimtar të verës. Skuadra lo
Solskjaer beson se me 2-3 transferime, United do te jep pretendent për titull në Premierligë Ole Gunnar Solskjaer beson se Manchester United ka nevojë për dy ose tri blerje të reja për t’u konsideruar favorit për
Manchester City zbret në Championship? Manchester City mund t’i humbë disa pikë në këtë sezon, madje mund të bije edhe nga liga, shkaku i dënimit dyvjeçar.
Mbyllet merkato, këto janë transferimet e dimrit në Serinë A Në orën 20:00 u mbyll dhe merkatoja e janarit në Itali. Skuadrat tashmë nuk kanë asnjë mundësi të afrojnë apo të shesin