999 rezultate për

transferim

Maldini zbulon prapaskenën: Lozano ishte afër transferimit te Milani Hirving Lozano kompletoi kalimin e tij te Napoli në fund të merkatos, teksa u largua nga holandezët e PSV-së pas 3 sezon
United ofroi 75 milion euro për Kroos, pse dështoi transferimi? Gjatë kësaj verë Manchester Unitedi ka bërë një ofertë për mesfushorin e Realit, Toni Kroos. Sipas mediave angleze "D
Ylli i Realit ishte shumë pranë transferimit te Milani Siç është raportuar nga Sportitalia, James Rodriguez ishte dhurata e papritur, e cila legjenda e Milanit, Paolo Maldini,
Zbardhet shkaku që bllokoi transferimin e Correas te Milani Milani e mbylli merkaton me afrimin e kroatit Ante Rebic, i cili nënshkroi vetëm disa orë para gongut final, por kuqezin
"Ferrari u parkua", mediat polake ironizojnë transferimin e Sadikut te Malaga Armando Sadiku u transferua te skuadra e Malagës në formë huazimi mbrëmjen e djeshme, duke nisur një aventurë të re në l
Dështoi transferimi te Milani, Taison "sulmon" Shakhtar Donetsk: Një ëndërr tjetër e thyer Ylli brazilan, Taison ka "sulmuar" Shakhtar Donetsk për "mbarimin e ëndrrës së tij", teksa gjigandët ukrainas bllokuan k
Fjalët e para të Icardit pas transferimit te PSG Mauro Icardi tha se bashkimi me kampionët e Ligue 1, Paris Saint-Germain, është një hap i madh, pasi i dha fund makthit
Flet agjenti i Hysajt, pse dështoi transferimi te Juventus Lojtari së fundmi është konfirmuar se do të qëndrojë tek Napoli edhe për një sezon tjetër, por edhe është bërë e ditur s
Smalling kryen testet mjekësore tek Roma Mbrojtësi i Manchester Unitedit, Chris Smalling, i ka kryer testet mjekësore në kampin stërvitor të Romës, të premten, p
Çfarë po ndodh? Dembele bllokon transferimin e Neymarit Gjatë ditës së sotme është raportuar se Barcelona ka arritur marrëveshje me Paris Saint-Germainin për transferimin e Ney
Barcelona dorëzohet, dështon transferimi i Neymarit? Barcelona ka probleme serioze për transferimin e Neymarit. "El Chiringuito" ka dhënë si lajm të fundit qëndrimin e dr
Si ka ndikuar transferimi i Cristiano Ronaldos në Serinë A Cristiano Ronaldo u bashkua me Juventusin verën e kaluar dhe ai jo vetëm që i ndryshoi gjërat në Juventus por edhe me ti
Ekipi spanjoll detyrohet të firmosë me kinezin 39 vjeçar Jemi në periudhë merkato dhe ekipet e njohura europiane janë duke bërë përforcimet e tyre për sezonin e ri. Një tran
Bayerni pguan shumën rekord për Kai Havertzin Bayern Munich ka siguruar shërbimet e mesfushorit të talentuar gjerman Kai Havertz. Kështu së paku kanë njoftuar medi
Zyrtarët e Barcelonës nisen për Paris me qëllin transferimin e Neymar-it Barcelona i ka intensifikuar veprimet për ta kthyer Neymarin në “Camp Nou”. Sipas radios katalanase, RAC1, zyrtarët
10 transferimet e bujshme që ndodhën në minutat e fundit të limitit në Premier League Është mbyllur afati kalimtar në Angli të enjten pasdite, ku nuk kanë munguar goditjet e mëdha në minutat e fundit. Si
Nuk pritej: Ronaldo mbështet transferimin e Icardit tek Juventusi Transferimi i Mauro Icardit në Juventus mund të ndodhë gjatë këtij afati kalimtar të verës, pasi që tani mediat angleze
Leroy Sane shkon te Bayerni për 110 mln euro? Prej javësh është përfolur për transferimin e Leroy Sane tek Bayern Munchen dhe gjithçka është bërë publike. Sipas të ga
Riza Durmishi pranë transferimit te gjigandët e Stambollit Mbrojtësi shqiptar Riza Durmishi është pranë largimit nga Lazio. Durmishi sezonin e fundit ka vuajtur me Lazion për s
Roberto Carlos uron lojtarin shqiptar për transferimin te klubi spanjoll (VIDEO) Talenti i Shpresave të Shqipërisë, Kleandro Lleshi, kartoni i të cilit zotërohet nga Leganesi, do të luajë këtë sezon si