999 rezultate për

transaksionet

Transaksionet me të dënuarin për vrasje, si u bë milioner Adriatik Llalla Një person i dënuar për vrasje, një biznesmen kafeje- fitues i një tenderi në Prokurorinë e Përgjithshme dhe një instruk
BP: Transaksionet jashtë Maqedonisë, legale Sipas mediave maqedonase thuhet se deri tani asnjë institucion kompetent nuk ka kërkuar ndihmë nga Banka Popullore e Maq
Në hetim 45 vjeçari për transaksionet financiare Blutë e Durrësit po hetojnë një 45 vjeçar lidhur me dyshimet mbi transaksionet financiare. Ndërsa ka kryer transaksione
Vjedhja në BSH, Prokuroria: Paratë nuk hynë kurrë në Thesar Kur pritet masa e sigurisë për ish Guvernatorin e Bankës së Shqipërisë Ardian Fullani, Prokuroria e Tiranës nis hetimin
Google në shok, pezullon tregëtimin e aksioneve në bursë Tregëtimi i aksioneve të “Google” në bursa u pezullua, pasi një faqe interneti publikoi të dhënat e tremujorit të tretë
Britani, Kameron kundërshton taksën mbi transaksionet financiare Taksa mbi transaksionet financiare e inicuar nga presidenti francez, Nikolas Sarkozi nuk do të ketë mbështetjen e kryems
Demontimi i armëve, Braçe: Nisma s'ndal transaksionet Kuvendi ka nisur punimet e seancës plenare të radhës, e cila nga sot do të funksionojë sipas rregullave të reja të mirat