999 rezultate për

tramezzani

Përballja Hysaj-Ronaldo, Tramezzani bën një super gafë Napoli do të përballet në 1/8-at e Championsit me realin e Madridit. Një përballje e veçantë për Hysajn, i cili do të pë
Tramezzani dhe Bogdani takojnë talentin e Milanit (FOTO) Talenti i Milanit, Ismet Sinani, dje është takuar me një nga drejtuesit teknik të Kombëtares, Paolo Tramezzanin, i cili
Tramezzani habit maqedonasit me këtë veprim (FOTO) Ndihmës trajneri i Gianni De Biasit në pankinën e Shqipërisë, Paolo Tramezzani është kthyer në një personazh shumë të vl
Tramezzani “i dashuruar” me Shqipërinë, ja kë skuadër evropiane refuzoi Ndihmës trajneri Kombëtares, Paolo Tramezzani, i cili njëkohësisht është edhe drejtor teknik i FSHF-së, ka bërë një dekl
Abrashi dhe Xhaka drejt transferimit në Serinë A Pas debutimit mjaft pozitiv në një turne madhor të futbollit, sikurse është kampionati Europian, lojtarët kuqezi i kanë
Sadiku sqaron "lidhjen" me vajzën e Tramezzanit Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Armando Sadiku, ka hedhur poshtë të gjitha zërat e përhapur në media gjatë dy ditëve të
Tramezzani: Ja lojtarët e Kombëtares që mund të transferohen në Serinë A Ndihmësi i De Biasit, i cili ka një meritë të mëdha per sukseset e Kombëtares sonë Tramezzani është i kënaqur me mënyrën
De Biasin se mbajtën nervat, grushtoi edhe ndihmësin Tramezzani (VIDEO) Trajnerin e Kombëtares sonë, Gianni De Biasin nuk e kanë mbajtur nervat pas golit të parë të pësuar ndaj Francës. St
Tramezzani: Do të luajmë me zemër dhe grintë Zv/trajneri i Kombëtares Shqiptare, Paolo Tramezzani ka folur për eksperiencën e tij me Shqipërinë në "Euro 2016". Në nj
Tramezzani: Asnjë nuk mund ta largojë Hysajn nga Napoli Elseid Hysaj këtë sezon ka qenë ndër lojtarët më dalluar tek Napoli. Mbrojtësi shqiptar i ka surprizuar të gjithë me par
Tramezzani: Nuk duhet të humbasim asnjë talent në Europë Paolo Tramezzani premton surpriza në një intervistë për mediat italiane. Ndihmësi i Gianni De Biasit i cili është dhe ko
Tramezzani: Hysaj më i miri në Europë Paolo Tramezzani, krahu i djathtë i De Biasit te Shqipëria, ka folur për mediat italiane për kryesfidën e javës mes Napo
Tramezzani: Kemi ndjekur 148 futbollistë me De Biasin Paolo Tramezani, ndihmësi i Xhani De Biasit, ka folur për “Tuttomercatoweb” duke treguar se si Shqipëria ka arritur deri
Tramezzani: Ndeshja e ndërprerë para dronit Në një intervistë për mediat e vendit të tij, zëvendës trajneri italian i kombëtares shqiptare, Paolo Tramezzani zbardh
Tramezzani një fenomen, gjen 10 futbollistë shqiptarë në ditë Ndihmës trajneri i Shqipërisë, Paolo Tramezzani është një fenomen i vërtetë. Dhe aspak për shkak të karrierës së tij të