999 rezultate për

tramezzani

U mundën 5-2, nuk do ta besoni si i ka dënuar Tramezzani lojtarët I mërzitur së tepërmi nga humbja e skuadrës së tij 5-2 në fundjavë ndaj Thunit, Paolo Trammezani ka vendosur që t'i dëno
Tramezzani: Sadiku refuzoi Seria A për të ardhur te Lugano Armando Sadiku vazhdon shënojë te Lugano, teksa deri më tani ka realizuar tre gola në tri ndeshjet e fundit me Luganom
Sadiku shpëton Tramezzanin, shënon golin e parë me Vaduzin Armando Sadiku nuk di të ndalet në Zvicër. Sulmuesi shqiptar ka qenë protagonisti kryesor në barazimin që Lugano e drejt
Tramezzani kërkon Ajetin, por jo Arlindin Lugano po kërkon një mbrojtës dhe në mediat zvicerane po lakohet emri i Ajetit, jo Arlindit, por Adonisin. Qendërmbro
FSHF zhgënjen Canën, merr dikë tjetër në vend të Tramezzanit Federata e Futbollist të Shqipërisë ka konfirmuar se italiani Marco Veronese është emëruar ndihmës i ri i trajnerit të k
Jupi komenton largimin e Tramezzanit, me De Biasin ... Ish-trajneri i Kombëtares Shpresa, Redi Jupi ka folur për herë të parë për largimin e Paolo Tramezzanit nga kuqezinjtë e
Mediat italiane zbulojnë emrin e pasuesit të Tramezzanit Pas një aventure të shoqëruar me shumë entuziazëm në Europan, rrugët e De Biasit me ndihmësin e tij Paolo Tramezzani u n
Sadiku shpjegon arsyet pse iu bashkua Tramezzanit te Lugano Armando Sadiku, sulmuesi i Kombëtares Shqiptare të futbollit, u transferua gjatë merkatos së janarit nga Zyrihu për tek
Vaduzi tentoi blerjen e Sadikut, por Tramezzanit u prish planet Armando Sadiku është një ndër emrat më të "nxehtë" në merkato në Superligën zvicerane. Së fundmi mediat helvete kanë zbu
Tramezzani bën një urim emocionues: “Shqiptarë më mësuat se çfarë është krenaria” Me rastin e festës së Vitit të Ri, në kapërcyell të vitit 2016 dhe mbërritje të vitit 2017, një urim i vecantë dhe mjaft
Duka tregon të vërtetën e largimit të Tramezzanit nga Kombëtarja Presidenti i FSHF ka komentuar largimin e Tramezzanit për te Lugano ku ka theksuar se për të kjo ka qenë diçka që e ka h
Sadiku mund të ribashkohet me Tramezzanin Pas largimit nga kombëtarja shqiptare, u duk se Paolo Trammezzani nuk do të takohej më me sulmuesin Armando Sadiku, por
Pasi iku nga kombëtarja, Tramezzani zbulon ofertat për De Biasin Në një intervistë për “Tuttomercatoweb”, ish-zëvendës trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, PaoloTramezzani ka folur për
Zbulohet shkaku i largimit të Tramezzanit, Duka i vendosi kushte Paolo Tramezani nuk do të jetë më pjesë e kombëtares, dhe as drejtor i ekipeve përfaqësuese. Italiani punoi për 5 vjet m
Shuku zbulon pasardhësin e Tramezzanit, por e ka De Biasi në dorë Paolo Tramezzani tashmë nuk është më pjesë e kombëtares. Federata Shqiptare e Futbollit konfirmoi zgjidhjen e kontratës
Tramezzani fjalë prekëse para largimit: U jam mirënjohës shqiptarëve Paolo Tramezzani do të nisë shumë shpejt një aventurë të re te Lugano, ndërkohë pak para se të largohej me avion për në
Tifozat Kuq e Zi mesazh prekës për Tramezzanin Largimi i Paolo Tramezzanit nga Kombëtarja ka prekur edhe tifozët. Përmes një postimi në faqen e tyre zyrtare, “Tifozat
FSHF zyrtarizon divorcin me Tramezzanin Lajmi që qarkulloi gjatë ditës së sotme, tashmë është bërë zyrtar. Paolo Tramezzani ka zgjidhur kontratën me Shqipërinë
Tramezzani largohet nga Shqipëria, merr drejtimin e kësaj skuadre Mungon vetëm zyrtarizimi, por Paolo Tramezzani nuk do të jetë më numri 2 i stafit teknik të kombëtares shqiptare. Krahu
Përballja Hysaj-Ronaldo, Tramezzani bën një super gafë Napoli do të përballet në 1/8-at e Championsit me realin e Madridit. Një përballje e veçantë për Hysajn, i cili do të pë