999 rezultate për

traktorin

Po manovronte traktorin në oborr, babi shtyp pa dashje djalin 5 vjeç Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maliq ku një shtetas duke manovruar traktorin ka dëmtuar pa dashje të birin e tij, vet
Shqiptari, babai i dy fëmijëve humb jetën tragjikisht në Greqi Një 40 vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident tragjik në Komunën e Amfikleia – Elatia të Greqisë, ndërsa bashkë
Po ngiste traktorin, aksidentohet 13 vjeçari Një 13 vjeçar është aksidentuar teksa ka tentuar të drejtojë një traktor në fshatin Brod. Si pasojë, traktori është r
Ky është traktori që arrin shpejtësinë 217 km/h (FOTO LAJM) Nëse ke një tokë për të pluguar dhe dëshiron ta përfundosh në një kohë rekord, atëherë të duhet të marrëssh në telefon a
Nuk është shaka, traktori del në autostradë me shoferin e pazakontë Drejtuesit e mjeteve që po lëviznin në një autostradë në Britaninë e Madhe u detyruan të ndalojnë për pak kohë për t’u b
Ky është i riu nga Skenderaj që humbi jetën në aksident me traktorin (FOTO LAJM) Fidan Gashi, 28-vjeç nga komuna Skenderajt është viktima i cili mbrëmë humbi jetën në një aksident trafiku të ndodhur në
Tifozët më të veçantë të Zvicrës, udhëtuan 2 mijë kilometra me traktor (FOTO LAJM) Kanë 12 ditë që udhëtojnë me traktorin e tyre antik, vetëm për të qënë pranë kombëtares së Zvicrës që përballet sonte në
Traktori më i shpejtë në botë (VIDEO) Ky traktor mban rekordin Guinness si traktori më i shpejtë në botë. Kampioni i katërfishtë i garave Rally, Juha Kankk
I grabistin traktorin dhe e ekzekutojnë, pamje të frikshme nga Siria (VIDEO) Pamje të rënda vijnë nga Siria. Ndërkohë që regjimi i Asadit vazhdon bombardimin e zonave të banuara nga civilë duke vra
Aksident në Dellçevë, lëndohen dy persona Dy persona janë lënduar rëndë në një aksident i cili ndodhi në rrugën rajonale Pehçevë-Dellçevë, mes një traktori dhe ma
E rrahin derisa i thyejnë këmbën, 4 shqiptarë dhunojnë në makinë 65-vjeçarin Një 65-vjeçar është dhunuar nga 4 shqiptarë, pasi ai nuk u kishte dhënë traktorin, pasi këtë të fundit ia kishin blerë.
Vdes një person në Skënderaj nga humbja e kontrollit mbi traktorin Policia e Kosovës bën të ditur se një person ka humbur jetën pasi nga pakujdesia ka humbur kontrollin mbi traktorin.
“Hulku i Pakistanit”, njeriu më i fortë në botë ndalon traktorin (VIDEO) Njihuni me Arbab Khizer Hayat, 25 vjeçarin i cili pohon se është njeriu më i fortë në botë. Ai është vetëm 25 vjeç d
Makina përplaset me traktorin, tre të vdekur në Zajas Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme ku një automjet është përplasur më një traktor për shkak të mungesës së
Aksident / Automjeti godet traktorin, humb jetën një 35 vjeçar Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmë në fshatin Krojmir të Lipjanit, me pasojë vdekjen e një 35-vjeçari. Dëshmitarë
Aksident në Nadakoc të Vushtrrisë, përplaset kamioni me traktorin Në fshatin Nadakoc të Vushtrrisë ka ndodhur një aksident mes një kamioni dhe një traktori të ngarkuar me dru. Polici
Makina e FNSH-së me të burgosur përplaset me traktorin Për shkak të shpejtësisë së lartë të mjetit të policisë, raportohet se makina e FNSH-së me të burgosur eshte përplasur m
Pas dronit në Beograd, shqiptarët telekomandojnë traktorin (VIDEO) Një video e cila qarkullon kudo në rrjetet sociale po fiton një popullaritet të madh, pasi shqiptarët tashmë kanë fillua
Humb kontrollin e traktorit, vdes 39 vjeçari Një 39 vjeçar ka vdekur ditën e djeshme pasi ka humbur kontrollin mbi traktorin e tij. Policia e Mitrovicës shpjegon se