999 rezultate për

traktori

Nuk është shaka, traktori del në autostradë me shoferin e pazakontë Drejtuesit e mjeteve që po lëviznin në një autostradë në Britaninë e Madhe u detyruan të ndalojnë për pak kohë për t’u b
Përmbyset traktori, humb jetën 57 vjeçari nga Istogu Një 57 vjeçar ka humbur jetën në fshatin Uqë të Istogut gjatë mesditës së sotme pas rrokullisjes së traktorit të tij.
Si u prodhua traktori i parë shqiptar: Rrëfehet kryeinxhinieri (FOTO LAJM) Maqo Bleta ish-kryeinxhinieri i Kombinatit të Autotraktorëve: Prodhuam 100 traktorë për tre vjet, ndërsa në Kinë një i t
Traktori pa drita mori një jetë në Skënderaj, ku është policia rrugore? Mbrëmjen e kaluar Skënderaj u trondit nga vdekja e parakohshme e të riut Fidan Gashi në një aksident rrugor,shkruan albe
Detaje të tmershme ku humbi jetën i riu nga Skënderaj, si ishte traktori Një aksident trafiku me fatalitet është raportuar rreth orës 19:00, të datës 23 shtator 2018. Aksidenti ka ndodhur në
Ky është i riu nga Skenderaj që humbi jetën në aksident me traktorin (FOTO LAJM) Fidan Gashi, 28-vjeç nga komuna Skenderajt është viktima i cili mbrëmë humbi jetën në një aksident trafiku të ndodhur në
Golfi përplaset me një traktor në Maqedoni Një person është plagosur dje gjatë aksidentit midis një traktori dhe makine në rajonin e Negotinës, informoi sot Verolu
Tifozët më të veçantë të Zvicrës, udhëtuan 2 mijë kilometra me traktor (FOTO LAJM) Kanë 12 ditë që udhëtojnë me traktorin e tyre antik, vetëm për të qënë pranë kombëtares së Zvicrës që përballet sonte në
Traktori merr jetë në Kamenicë Gjatë ditës së djeshme në Kamenicë një person ka ndërruar jetë pas lëndimeve që i ka marrë si pasojë e rrokullisjes nga
Traktori i merr jetën veteranit të UÇK-së I aksidentuari mbrëmë rreth orës 20:00 me traktor në fshatin Vraniq të Suharekës, R.K nuk arriti të mbijetojë. Mësoh
Nga avioni tek traktori, Putin i drejton të gjitha (FOTO LAJM) Presidenti rus, Vladimir Putin, vozitë 10 mjete të ndryshme transporti. Ai vozitë traktor, veturë, kamion, aeroplan, hel
Traktori merr jetë në Mitrovicë Një person ka humbur jetën në Mitrovicë pasi është rrokullisur me traktor. Prej lëndimeve që të marrë ai ka vdekur në ve
SHBA-ja furnizon për herë të parë vendin aleat me këta super avionë Kontraktori i qeverisë amerikane për mbrojtjen “Lockheed Martin” planifikon të zhvillojë një hibrid të eksportit të ndal
Traktori më i shpejtë në botë (VIDEO) Ky traktor mban rekordin Guinness si traktori më i shpejtë në botë. Kampioni i katërfishtë i garave Rally, Juha Kankk
I grabistin traktorin dhe e ekzekutojnë, pamje të frikshme nga Siria (VIDEO) Pamje të rënda vijnë nga Siria. Ndërkohë që regjimi i Asadit vazhdon bombardimin e zonave të banuara nga civilë duke vra
Tragjedi në Greqi, 30-vjeçari shqiptar shtypet për vdekje nga traktori i grekut Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Igumenicë ditën e djeshme, ku një 30 vjeçar shqiptar humbi jetën si pasojë e një aksid
EMRI/ Kush është shqiptari që humbi jetën në Itali Shqiptari që humbi jetën dje në Itali në aksident është Deli Mertini. Shqiptari, 43-vjeç e gjeti vdekjen në Itali,
Vdes tragjikisht shqiptari në Itali, e shtypi traktori Njw fatkeqsi ka ndodhur nw Zuccone nw Itali ku njw shqiptar 43 vjecar ka gjetur vdekjen pasi wshtw pwrfshirw nw njw aksi
Traktori rrotullohet në baltë, shoferi shpëton në momentin e fundit (VIDEO) Adam Gregory nga Karolina e Veriut të Shteteve të Bashkuara, po përpiqej të tërhiqte me traktor, veturën e mikut të tij
Traktori përplaset me kamionin në Vushtri Një aksident trafiku ka ndodhur pasditen e djeshme në Vushtrri. Sipas policisë, aksidenti kishte ndodhur mes një traktor