999 rezultate për

traktor

Rrëshqitje dherash në aksin Librazhd-Përrenjas, maunia bllokon qarkullimin (FOTO LAJM) Një maune ka devijuar nga rruga duke bllokuar qarkullimin për shkak të rrëshqitjes së dherave në aksin nacional Librazhd
Punonte me traktor, historia e kryeministres që erdhi nga arat dhe u ngjit në majë Trajektorja e Jacinda Ardern, nga lindja deri më sot, është një vijë e drejtë në ngjitje të vazhdueshme, e rrëfyer nga g
U shtyp me traktor nga i ati, ndërron jetë 5 vjeçari në spital Një ngjarje e rëndë mësohet se ka ndodhur në Maliq ku një djalë vetëm 5 vjec është shtypur me traktor nga babai i tij.
Po manovronte traktorin në oborr, babi shtyp pa dashje djalin 5 vjeç Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maliq ku një shtetas duke manovruar traktorin ka dëmtuar pa dashje të birin e tij, vet
Rrokulliset me traktor, ndërron jetë një person në Kamenicë Ka vdekur një person në fshatin Ruboc të Kamenicës, ndërsa Policia e ka cilësuar si vdekje të dyshimtë. Ai derisa kis
Shqiptari, babai i dy fëmijëve humb jetën tragjikisht në Greqi Një 40 vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident tragjik në Komunën e Amfikleia – Elatia të Greqisë, ndërsa bashkë
Maqedoni: Traktori përplaset me makinën, humb jetën 51 vjeçari Një traktorist ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Kavadar në një aksident të rëndë afër Jugokomercit, kur janë përplas
Traktori më i shpejtë në botë, ka shpejtësinë maksimale 217 km në orë (VIDEO) Guy Martin (JCB), një traktor i ndërtuar nga një grup i rinj inxhinierësh, zyrtarisht është shpallur si mjeti më i shpej
U përmbyt traktori, humb jetën 53 vjeçari Një person nga fshati Gllogji të Tetovës dje e ka humbur gjatë përmbysjes me traktor. Fatkeqësia ndodhi në rrugën lokale
E zë poshtë traktori, humb jetën 38-vjeçari shqiptar (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Modio të Komunës së Amfikleia – Elatia, në Greqi. Dy punëtorë, një bullgar 45 vjeç
Ngjarje e rëndë në Greqi, traktori rrëzohet dhe i merr jetën 20 vjeçarit shqiptar Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Greqi. Nga mediat vendase mësohet se 20-vjeçar shqiptar ka ndërruar j
APP kujtohet me vonesë, mbyll gjithë tenderat që nuk kanë lidhje me Covid-19 Duket se vetëm ditën e sotme APP është kujtuar të mbyllë gjithë tenderat që nuk kanë lidhje me COvid-19. Për këtë cë
Dimri rikthehet sërish, qytetet mbulohen nga dëbora Duket se dimri ka vendosur të rikthehet sërish edhe njëherë në këtë muaj pranvere. Në Lezhë dhe në Kukës bora ka zbar
Zbulohet ana e errët e serbit që bleu tre traktorë për familjet në Kosovë Dhurimi i traktorëve për tri familje serbe në disa komuna kosovare ishte bërë lajm. Por ky aksion i Zyrës së Serbisë për
Po ngiste traktorin, aksidentohet 13 vjeçari Një 13 vjeçar është aksidentuar teksa ka tentuar të drejtojë një traktor në fshatin Brod. Si pasojë, traktori është r
Ky është traktori që arrin shpejtësinë 217 km/h (FOTO LAJM) Nëse ke një tokë për të pluguar dhe dëshiron ta përfundosh në një kohë rekord, atëherë të duhet të marrëssh në telefon a
Fermerët bllokojnë rrugët me traktorë në Holandë Qindra fermerë holandezë kanë vendosur të protestojnë të martën duke dalë rrugëve me traktorët e tyre të mëdhenj. Ky vep
Drenas, traktori përplaset me një makinë dhe ndahet në mes Para pak minutash në fshatin Gllobar të Drenasit ka ndodhur një aksident, ku ishin të përfshirë një traktor dhe një maki
10 vjeçari dhuron spektakël me traktor (VIDEO) Ratanjith Patil, 10 vjeç, është bërë një mjeshtër prapa timonit të parmendës së familjes duke kryer gjeste të guximshme
Banorët nuk e japin duhanin, bllokojnë fshatin me traktorë Banorët e Lubotenit të Shkupit që prej mëngjesit u rrethuan nga forcat policore, kanë bllokuar daljen e policisë në shen