999 rezultate për

trajtojne

Gjyqtarët kosovarë në hall, nuk dijnë si t’i trajtojnë gratë me burka Në vende të ndryshme të botës, duke përfshirë Anglinë, viteve të fundit ishte bërë temë diskutimi fakti nëse është e lej
Reka fton votuesit shqiptar: Dilni votoni dëshmoni se nuk jeni 20%, ashtu siç na trajtojnë me vite Mbrëmë në sheshin Skenderbeu në Shkup, ka nisur fushatën presidenciale kandidati për president të Maqedonisë së Veriut,
Kompanitë keqtrajtojnë punëtorët, fatmirësisht po largohen nga Kosova Marrëveshja, të cilën Kosova e firmosi me Gjermaninë për punësim sezonal të kosovarëve, duket se do t’i lërë kompanitë k
Ronaldo i kundërvihet Messit: Na trajtojnë ndryshe Cristiano Ronaldos i ka ardhur në majë të hundës ndaj akuzave për evazion fiskal duke bërë edhe një krahasim të vetes me
Pamje tmerri në azil, infermieret keqtrajtojnë të moshuarin (VIDEO) Punonjëset e një azili në Michigan janë akuzuar se kanë abuzuar me një të moshuar i cili sapo kishte dalë nga një operac
Artistët shqiptarë të zhgënjyer dhe poshtëruar: Pa na trajtojnë si skllevër! Lëvizja e Teatrit Kombëtar është aktualisht një nga cështjet më të nxehta në botën e artit. Të gjithë artistet kanë
Kur adhurohet qeni, e veshin me rroba dhe e trajtojnë si mbret! (FOTO LAJM) Festivali vjetor i "transportimit të qenve" ka ndodhur në fshatin Jiaobang në provincën Guizhao të Kinës - një qen është
Familjarët e Grupit të Kumanovës: Autoritetet po keqtrajtojnë të afërmit tanë Familjarët akuzojnë autoritetet e burgjeve në Maqedoni se po u bëjnë diskriminim të rëndë pjesëtarëve të Grupit të Kuman
Vaji i kanabisit i shpëton jetën vajzës 6 vjeçare (FOTO) Prindërit e një vajze gjashtë vjeçare nga Birmingham po e trajtojnë sëmundjen e padiagnostikuar të trurit të saj me vaj
Haradinaj në Francë: Po më keqtrajtojnë Gjykata në Colmar të Francës pritet të marrë sot vendimin për lirimin apo ekstradimin e Ramush Haradinajt. Kreu i AA
Ndalimi i filmave, shpërthen regjizori Saimir Kumbaro: Po na trajtojnë si kriminelë Të ndalohen, të kufizohen apo të shfaqen të shoqëruar me një bisedë paraprake, ku të shpjegohet konteksti e qëllimi. Shf
Këto janë erëzat që trajtojnë aneminë Erëzat janë ndër bimët me përqendrimin më të lartë në minerale dhe disa prej tyre janë një burim i mrekullueshëm i heku
Dy gjuetarë nga Maqedonia keqtrajtojnë shqiponjën e rrallë (FOTO LAJM) Dy gjuetarë nga Maqedonia kanë kapur dhe keqtrajtuar një shqiponjë të rrallë. Pasi e kapën ata u fotografuan me shqi
Veton Surroi ironizon PDK-në, LDK-në dhe Malishevën Publicisti, Veton Surroi në rrjetin social Facebook nëpërmjet një statusi ka përdorur doza ironie dhe sarkazme për LDK-n
Joseph: Vetëvendosje, ndërroni qasje nëse doni bashkëpunim Edward Joseph, diplomat amerikan dhe ish-zëvendësshef i OSBE-së në Kosovë, i cili ka marrë pjesë në një debat me Albin K
Si e trajtojnë lekurën VIP-at? Sipas portalit “Perez Hilton”, femrat e famshme si Victoria Beckham, Kim Kardashian dhe Jennifer Lopez janë të obsesionu
Berisha: Procesi i kanalizimeve të përfundojë para verës Gjatë mbledhjes së Grupit të Punës për çështjet e ujit dhe kanalizimeve, kryeministri Sali Berisha kërkoi përfundimin e
Të rrisësh si fëmijën tënd...një gorillë! Për të përshkruar fëmijën tuaj si një gorillë është e pakta të thuash e vrazhdë. Por për zoologët francez Pierre dhe Ela
Pse domatet janë të mira për ju? Domatet janë një burim i mirë i vitaminave dhe veprojnë si një pastrues gjaku. Konsumi i rregullt i domateve është i njo