999 rezultate për

trajtimin

I madh në fushë dhe jashtë saj, Ronaldo dhe Georgina dhurojnë para për trajtimin e një 7 vjeçari me kancer Cristiano Ronaldo dhe partnerja Georgina Rodriguez kanë dhuruar për të ndihmuar në financimin e trajtimit të kancerit të
OBSH për trajtimin e pacientëve me COVID-19: Këtë duhet t'a keni patjetër në shtëpi! Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) ka bërë të ditura disa këshilla të reja për trajtimin e pacientëve me COVID-19
Zëvendësojeni trajtimin mujor të fytyrës tek estetistja me një përbërës të thjeshtë Trajtimet mujore të fytyrës janë të nevojshme për një lëkurë të relaksuar, të hidratuar dhe të pastër. Ne dimë si ta zë
Qeveria miraton trajtimin financiar për Policët e Burgjeve: 3 deri në 15 mijë lekë në muaj Qeveria ka miratuar trajtim financiar shtesë për punonjësit e Policisë së Burgjeve. Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj
Mjeku publikon fakte skandaloze për ilaçet që sugjerohen nga komiteti: A ka profesionistë ky vend? "E çuditshme se si ministria, komiteti dhe tashmë FSDKSH-ja kanë luksin të rekomandojnë vitamina për trajtimin e pacient
Zbulohen shifrat, qeveria miraton paketën e rimbursimit të barnave për të prekurit me COVID-19 Këshilli i Ministrave ka miratuar paketën e rimbursimit të barnave për trajtimin ambulator në banesë të personave të dia
COVID-19/ Manastirliu u jep lajmin e mirë shqiptarëve që po kurohen në banesë:Rimbursim 100 përqind! Ministrja Manastirliu u ka dhënë një lajm të mirë shqiptarëve të infektuar me COVID-19 dhe që po kurohen në banesat e ty
Meta takon kreun e OBSH-së, premton rimbursim të ilaçeve për qytetarët e infektuar me COVID-19 Presidenti Ilir Meta u takua sot me Drejtorin Rajonal të Organizatës Botërore të Shëndetësisë për Europën, Hans Kluge.
Manastirliu: Dyfishohen ekipet mjekësore të urgjencës për trajtimin në banesë Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka deklaruar se do të ketë dyfishim të ekipeve mjekëso
Barcelona interesohet për dy yjet e Tottenhamit Skuadra e Barcelonës ia ka vërë syrin dy futbollistëve të Tottenham, Tanguy Ndombele dhe Ryan Sessegnon. "London Even
SHBA bleu gjithë stokun e ilaçit, çfarë është Remdesiviri? Disa muaj më parë, shumë njerëz mund të mos kenë dëgjuar asnjëherë për ilaçin Remdesivir. Por, ky emër u përfshi në titu
Përdoret për trajtimin e COVID-19, SHBA blen të gjitha rezervat në botë Zyrtarët amerikanë i kanë blerë të gjitha rezervat e ilaçit Remdesivir për muajin korrik dhe 90 për qind të rezervave pë
Maqedonia nis sot trajtimin e të infektuarëve nga Covid-19 me plazmë gjaku Të infektuarit me koronavirus prej sot do të mjekohen me plazmë gjaku si dhe pranimin e terapisë me ozon në spitalin “8
Shfaqi probleme me shëndetin, Thaçi i drejtohet përsëri QKUK-së Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, sot ka vazhduar trajtimin për gurët në veshka nga personeli i Klinikës Urologjike të
Pasi mori trajtimin mjekësor, presidenti Thaçi kthehet në shtëpi Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, pas trajtimit mjekësor të marrë në Klinikën Urologjike të QKUK-së ësht
Spinazzola "mallkon" Interin për trajtimin që i kanë bërë Lojtari i Romës ka disa komente negative për skuadrën e Inter. Leonardo Spinazzola ka thënë se nuk i kupton kërkesat
Mbërrin tek Infektivi një tjetër person i dyshuar me COVID 19 Një autoambulancë ka dërguar para pak minutash pranë Infektivit një të moshuar. I moshuari dyshohet se është infektua
Inxhinierët italianë bëjnë shpikjen e madhe për trajtimin e koronavirusit (FOTO LAJM) Të gjithë spitalet anembanë botës kanë nevojë për sa më shumë ndihmë që të jetë e mundur për të trajtuar koronavirusin.
Rooney kritikon federatën angleze për trajtimin e lojtarëve pas shpërthimit të coronavirusit: Futbollistët u trajtuan si minj Wayne Rooney ka kritikuar trajtimin e Federatës Angleze të Futbollit (FA) pas shpërthimit të coronavirusit dhe beson se
Jo vetëm për t’u ngrënë, 7 përdorime fantastike të kosit për t’u dukur më e bukur Ka disa ushqime që nuk ngelin vetëm në kuadrin e të ngrënit. Përkundrazi. Ato mund të përdoren për një shumëllojshmëri g