999 rezultate për

trajnuar

Fabregas zbulon trajnerin më të mirë që e ka trajnuar Mesfushori spanjoll, Fabregas e ka bërë të qartë se trajneri më i mirë që e ka trajnuar është portugezi, Jose Mourinho.
Hero! Qeni i trajnuar i Ushtrisë së Kosovës ka shpëtuar deri tani 3 persona Vazhdojnë kërkimet intensive në Thumanë, Durrës aty ku tërmeti ka shkaktuar dëmet më të mëdha si në njerëz ashtu edhe në
Pas tërheqjes të E’to, Guardiola: Një nga më të mirët që kam takuar dhe trajnuar në jetën time Në fund të javës së kaluar Samuel E’to lajmëroi se i kishte dhënë fund karrierës si futbollist. Ish-sulmuesi kameruni
KFOR-i amerikan duke trajnuar Policinë e Kosovës (VIDEO) Ushtarët e KFOR-it amerikanë muajin e kaluar u bënë bashkë me pjesëtarët e Policisë së Kosovës dhe ata kufitar, për garë
I trajnuar nga të dy, Danilo flet për Guardioën dhe Zidane Danilo i cili është stërvitur nga dy trajnerët më të mirë në botë si nga Guardiola më të cilin vijon të jetë nën urdhrat
Valverde: Messi është trajnuar në mënyrë perfekte Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka folur për ndeshjen në fundjavë ndaj Real Valldolidit, pasi ka zbuluar se cil
Me ujqër dhe tigra, si modelet rrezikojnë jetën (FOTO LAJM) E parë nga jashtë modelingu është një punë që kërkon disa sakrifica, por që vështirë të thuhet se të rrezikon jetën.
"Sot mund të ishim në funeralin e Inës", Rama sulmon sërish banorët Kryeministri Edi Rama duket se nuk ka ndërmend të ndalet. Këtë mbrëmje ai ka sulmuar banorët e “Unazës së Re” në Tira
Një tjetër emër i shtohet listës për të trajnuar Real Madrid Real Madrid pas largimit të Zinedine Zidane, ende nuk po arrin të gjejë zëvendësuaesin e tij. Ndonëse Real Madrid, ka
Këto modele kanë rrezikuar jetën për profesioni (FOTO LAJM) E parë nga jashtë modelingu është një punë që kërkon disa sakrifica, por që vështirë të thuhet se të rrezikon jetën.
Lajme të mira për Allegrin, dy yjet e skuadrës stërviten para ndeshjes ndaj Realit Alex Sandro dhe Federico Bernardeschi janë trajnuar me pjesën tjetër të skuadrës së Juventusit përpara ndeshjes të së ma
Cila është njësia FIT, e trajnuar nga amerikanët E njohur si FIT, kjo njësi speciale e policisë së Kosovës u krijua në vitin 2003. Gjatë të hënës u shfaq informacioni ko
Serbët shfrenojnë imagjinatën: Speciali që kapi Gjuriçin, i trajnuar nga amerikanët Ka vazhduar edhe sot propaganda e mediave serbe për arrestimin e Gjuriqit në Kosovë, rast të cilin ato po vazhdojnë ta q
Vret veten djali i Fidel Castro, shkencëtari i trajnuar nga ish-Bashkimi Sovjetik (FOTO LAJM) Djali më i madh i Fidel Kastro, "Fidelito" ka vdekur pasi vrau veten, njoftoi media kubane. Gazeta zyrtare e shtetit
Shokon gjenerali rus: Pjesëtarë të organizatës terroriste së DEASH janë trajnuar në bazat amerikane Shefi i Shtatmadhorisë së Rusisë, Valeriy Gerasimov, ka pretenduar se pjesëtarë të organizatës terroriste DEASH janë tra
Koreja e Jugut formon “njësinë likuiduese”, e trajnuar për të vrarë liderin Kim Jong-un (FOTO LAJM) Koreja e Jugut është duke formuar “njësinë likuiduese” që do të jetë pjesë e forcave speciale, e trajnuar enkas për neut
Montela jep konferenën e parë pas shndërimit kolosal të Milanit Trajneri i Rossonerëve nga Kina flet në konferencën për shtyp duke përmendur dhe lojtarin më të ri të shtuar me grupin n
Demiraj takon ambasadorin Peter, zbulohet sa policë janë trajnuar për ditën e zgjedhjeve Ministri i Punëve të Brendshme Dritan Demiraj priti në një takim Ambasadorin, Peter Tejler, kreu i misionit të vëzhguesv
Forca Ajrore: Dy pilotët ishin të trajnuar dhe çertifikuar Forca Ajrore e Republikës së Shqipërisë kanë sqaruar se dy pilotët që humbën jetën në aksidentin tragjik të 6 prillit, i
Shefi i Shtabit të FA: Gjithçka brenda rregullave të fluturimit, pilotët e trajnuar brenda dhe jashtë vendit Në një deklaratë për mediat dhënë pak minuta më parë, Shefi i Shtabit të Përgjithshëm të Forcave të Armatosura, Jeronim