999 rezultate për

trajnerit

Mund të shohim sërish një përballje Gerrard - Lampard, këtë herë si trajnerë Frank Lampardi mund ta vazhdojë punën e trajnerit në skuadrën skoceze, Celtic. Sot kampioni aktual nga Skocia shkarko
Me maska e veshje kundër ujit, trajnerit të madh i bëjnë gjëmën hajdutët Vjedhja e shtëpive të personazheve të botës së futbollit vazhdon dhe këtë herë e ka pësuar një emër i madh si Carlo Ance
Ndahet nga jeta kandidatja për deputete e PD-së, bashkëshortja e trajnerit të njohur të futbollit Aktivistja dhe njëherësh kandidatja për deputete në radhët e Partisë Demokratike në Lushnje Ardita Gjyla është ndarrë ng
Abramovich ka dy emra në kokë për zëvendësimin e Frank Lampard Si duket pronari i Chelseat Roman Abramovich nuk është i kënaqur dhe se e ka humbur besimin tek trajneri Frank Lampard,
Ibrahimovic rikthehet në Kombëtare? Këto janë fjalët e trajnerit Andersson Trajneri i Kombëtares suedeze, Janne Andersson ka lënë derën hapur për rikthimin e Zlatan Ibrahimovic në Kombëtare. S
Klubi i Superligës në kërkim të trajnerit, Shehi konfirmon bisedimet: Kemi ide të njëjta për futbollin Ismet Munishi është larguar nga posti i trajnerit dhe tashmë klubi i Superligës së Kosovës, Ballkani, është vënë në kërk
U ndërpre për shkak të racizmit, caktohet koha kur do të luhet ndeshja PSG – Basaksehir Sot e pamë një nga momentet më të shëmtuara në garën më të fortë evropiane, Ligën e Kampionëve. Ndeshja në mes të PSG
Largimi i Eriksen sjell te Interi De Paul Merkato e Interit për muajin janar, përsa i takon mesfushës është e lidhur ngushtë me shitjen e Christian Eriksen, i cil
Telefonata me Piolin, shikoni se si festojnë kuqezinjtë fitoren dhe kreun, Ibra bën rolin e trajnerit (FOTO+VIDEO) Ndërkohë, lumturia e tij është e madhe për një Milan që sot zbriti në fushë pa Ibrahimovic, Leao, Bennacer dhe Castillej
Pozitiv me COVID, trajneri Skënder Gega niset urgjent drejt Turqisë Trajneri i Kukësit, Skënder Gega i cili ka rezultuar pozitiv me COVID-19 është nisur me urgjencë drejt Turqisë. Prej
Koronavirusi i merr jetën trajnerit 61-vjeçar Futbolli bullgar qan ndarjen e parakohëshme nga jeta të trajnerit 61-vjeçar Nikola Spasov. Tekniku i skuadrës së Montanë
Ky është reagimi i trajnerit të Dynamos kur mësoi se do të mungojë Messi Trajneri i Dynamo Kiev, Mircea Lucescu nuk ndihet i lehtësuar që Lionel Messi do të mungojë me Barcelonën kundër skuadrë
Humbja turpëruese me Spanjën, drejtuesit e futbollit gjerman mbledhje urgjente Pas humbjes së turpshme 6-0 në Ligën e Kombeve ndaj Spanjës, të gjithë pyesin veten se si do të jetë e ardhmja e trajner
Pas Piolit, me koronavirus infektohet edhe zëvendësi i tij Pas infektimit të trajnerit Stefano Pioli, ditën e sotme është konfirmuar pozitiv me COVID-19 edhe ndihmësi i teknikut k
Shiriti i kapitenit ikën nga Hysaj, "gradohet" Berisha Në konferencën e djeshme për shtyp, trajneri Edi Reja është shoqëruar nga portieri Etrit Berisha për t’iu përgjigjur int
"Krisje" mes Zidane dhe Iscos? Ky është reagimi i trajnerit të Realit Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane insiston se nuk ka probleme me mesfushorin Isco. Spanjolli u dëgjua në kame
Dyshohet se dhunoi të dashurën, arrestohet legjenda e Man Utd Ryan Giggs Kobmëtarja e Uellsit ka anuluar konferencën për media që duhet të mbahej sot. Arsye për këtë është arrestimi i trajne
"Po nuk të pëlqeu çfarë them, ja ku është dera", zbulohet debati mes Setien dhe Messit Deklaratat e Kike Setien pak ditë më parë se Lionel Mesi është një personazh i vështirë për t’u menaxhuar, duket se kanë
Conte zbulon se si duket një zyrë e trajnerit Trajneri i Interit, Antonio Conte ka postuar një fotografi nga zyrtare e tij, që e quan "shtëpinë e tij të dytë". Tra
"Gjunjëzoi" edhe Atletico Madridin, këto janë fjalët e trajnerit të Bayern Munchen Trajneri i Bayern Munich, Hansi Flick, është deklaruar i lumtur për fitoren e skuadrës së tij. Bayern Munich e nisi s