999 rezultate për

trajnerin

Dybala darkon me trajnerin e Atleticos, Simeone Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala, është takuar dhe ka darkuar me trajnerin e Atletico Madrid, Diego Simeone. Sipas
Leo Messi falenderon trajnerin e Chelseat, Antonio Conten Leo Messi ka falënderuar Antonio Conten për fjalët e mira që italiani i tha për argjentinasin pas ndeshjes në “Camp Nou”
Zyrtare: Klubi anglez shkarkon trajnerin Mauricio Pellegrino Klubi i Southampton ka njoftuar se ka shkakrkuar trajnerin Mauricio Pellegrino në drejtimin e klubit. Edhe asisteni C
Jose Mourinho tregon trajnerin më të dobët në historinë e Premier Leagues Jose Mourinho është tallur me trajnerin holandez, Frank de Boer, për të cilin tha se është trajneri më i dobët në histor
Tre gjigandët evropianë kërkojnë trajnerin e Juventusit Suksesi i Massimilano Allegrit për tre vite e gjysmë në krye të Juventusit ka bërë që disa skuadra të hedhin sytë tek ai
E TURPSHME / Trajnerin e Vllaznisë e kërcënojnë duke i shpuar gomat e makinës (VIDEO) Në Shkodër nuk kanë fund problemet dhe pa u shuar ende jehona e agresionit ndaj trajnerit Ernest Gjoka, një tjetër ngjar
Kush do të jetë pasuesi i Emerys, mediat zbulojnë listën e gjatë Unai Emery me 99% të mundësive do të shkarkohet nga stoli i Paris Saint Germain në fund të këtij sezoni, pavarësisht dhe
Juventus përgatit negociatat me Napolin për Hysajn Elseid Hysaj ka përfunduar prej kohësh në radarët e Barcelonës, Atletikos së Madridit, Manchester United apo edhe Chelse
Heynckes del hapur se nuk do të vazhdojë më me Byaernin, u sugjeron trajnerin e ri Që kur Jup Heynckes mori drejtimin e Bayernit në fillim të tetorit, pas shkarkimit të Carlo Ancelottit, e ka bërë vazhdi
Zyrtare: Partizani shkarkon trajnerin Sulejman Starova Klubi i Partizanit bën të ditur se ka shkarkuar ditën e sotme trajnerin Sulejman Starova. Ky vendim ka ardhur si pas
SKANDAL / Një person tenton të therë me thikë trajnerin e Vllaznisë Një person ka tentuar që të therë trajnerin e Vllaznisë Ernest Gjoka. Ngjarja ka ndodhur në fushën sportive "Reshit Rusi
Përfaqësuesja e Kosovës më datë 2 mars zyrtarizon trajnerin e ri Sekretari i Përgjithshëm i FFK-së, Eroll Salihu e ka konfirmuar se Kosova mund të bëhet me trajner me datën 2 mars “K
Bashkëshortet e futbollistëve të PSG kritikojnë ashpër trajnerin, Unai Emery (FOTO LAJM) Unai Emery mori disa vendime befasuese në përzgjedhjen e formacionit startues të Paris Saint-Germainit në humbjen 3-1 të
Wenger "pijaneci" spiunohet nga punonjësit e hotelit, porosit uiskin më cilësor suedez Arsenali kanë udhëtuar drejt Suedisë, ku do të ndeshet në orën 19:00 me Ostersund. Mediat në Suedi dhe Angli por mer
Anderson ndryshon mendje: Jap gjithçka për Lazion Felipe Anderson nëpërmjet një postimi në Instagram ka shfaqur gatishmërinë për trajnerin inzaghi dhe cdo gjë që ka të bë
Henrikh Mkhitaryan me deklaratë thumbuese për ish-trajnerin e tij “Arsene është një trajner më i dashur, kurse Mourinho shumë i rreptë”, Mkhitaryan tregoi dallimin mes trajnerit francez
Zyrtare: Italia konfirmon trajnerin e ri Do të jetë Di Biagio “timonieri” i ri i kombëtares italiane pas largimit të Venturës. Tekniku 46 vjeçar, i cili drejtont
Tension në Vlorë, gjyqtari nxjerr jashtë pankinës trajnerin e Partizanit (VIDEO) Ndeshja e sotme në Vlorë nuk është mbyllur aspak mirë për skuadrën e Partizanit që u penalizua në minutata e fundit.
Pochetino bën deklaratën e vitit: Më mirë punoj në fabrikë, sesa të trajnoj Barçën Barcelona është një nga ekipet më të mëdha të botës dhe ëndrra e shumë lojtarëve e trajnerëve, për të qenë pjesë e saj ë
Presidenti i Federatës Kosovare të Futbollit flet për grupin dhe trajnerin e ri Presidenti i Federatës Kosovare të Futbollit, Fadil Vokrri pasi mësoi shortin e Ligës së Kombeve ku do të ketë përballë