999 rezultate për

trajneri

Starova: Do më vinte keq nëse Partizani do ta humbte kampionatin nga kjo ndeshje Sikurse në pankinë, edhe në konferencën për mediat, trajneri i Laçit, Sulejman Starvoa është shfaqur shumë neutral pas b
Totti i shkel syrin trajnerit të ri: Ka fituar kudo Francesco Totti ka konfirmuar sot se avokati i Romës ka zhvilluar një takim me trajnerin Antonio Conte, për t’i ofruar d
Dështoi te Napoli, Ancelotti synon këtë kombëtare Trajneri Carlo Ancelotti mund të largohet nga Napoli në fund të këtij sezoni për të nisur një aventurë të re. Sipas të p
Ish-trajneri i Udineses e konfirmon: Kisha kontakte me kombëtaren shqiptare Pas largimit të Christian Panuccit të shumtë kanë qënë kandidatët potencial për të marrë drejtimin e kombëtares shqiptar
Ish-trajneri i Romës refuzon stolin e Milanit Gennaro Gattuso dhe Milani janë shumë pranë divorcit. Mediat flasin për një fund dashurie edhe në rast Champions, tek
Maldini i bindur, "shkarkon" Gattuson dhe zbulon trajnerin që pëlqehet në kampin kuqezi Eliminimi i Milanit nga Kupa e Italisë ka thelluar edhe më tej krizën e kuqezinjve dhe ndërlikuar pozitat e trajnerit Ge
Kovac sqaron sherrin me doktorin e Bayernit: Isha shumë i nxehur Në minutën e 75-të të gjysmëfinales së Kupës së Gjermanisë midis Werder Bremen dhe Bayern Munchen, trajneri Niko Kovaç u
Inzaghi: Kemi arritur një objektiv të madh Trajneri i Lazio-s, Simone Inzaghi, ka folur për "Rai Sport" në përfundim të fitores së marrë kundër Milan-it në "San Si
Ish-legjenda e gjermane pranë stolit të Herdha Berlin Jurgen Klinsmann është gati të rikthehet në stol. Mediat gjermane bëjnë të ditur se ai pritet të marrë drejtimin e Herth
Ndodh në Itali, klubi i njohur shkarkon trajnerin 4 ndeshje nga fundi (FOTO LAJM) Klubi i Palermos ka shkarkuar pak minuta më parë me anë të një deklaratë zyrtare në "Facebook" trajnerin Roberto Stell
Trajneri i Dortmund sheh pak shpresë për fitimin e titullit Bayern Mynih vijon të kryesojë renditjen e Bundesliga me 1 pikë më shumë se Borussia Dortmund pas javës së 30-të. Të
Lajmi fantastik për mesfushorin e Kombëtares, trajneri i Sportingut e thërret te skuadra e parë Një nga lojtarët më premtues me origjinë shqiptare është Dejan Lico. Ish-mesfushori i Skënderbeut kaloi te Leganes B në
Trajneri i Cardiff: Luajtëm mirë përballë një skuadre pa asnjë pikë të dobët Trajneri i Cardiff nuk është i kënaqur me vendimin e arbitrit i cili akordoi një penallti për Liverpool në fund të takim
Capello kritikon Interi: Kanë qenë një zhgënjim i madh Fabio Capello ka komentuar titullin e radhës të fituar nga Juventus në një intervistë të dhënë për "Gazzetta dello Sport
Mema: Kundërshtari ruajti gabimin tonë dhe e shfrytëzoi Me vetëm 5 pikë epërsi ndaj Kastriotit dhe 6 ndeshje deri në përfundim të kampionatit, trajneri i Tiranës, Ardian Mema n
Gjoka: Shfrytëzuam shanset që krijuam Trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka ka rrëfyer pas fitores 0-2 ndaj Tiranës, ato që ishin pikat e forta të verilindorëve, d
Historia prekëse Sadio Mane Ylli i Liverpoolit, Sadio Mane, rrëfen një histori prekëse që i ka ndodhur kur shkoi tek një skuadër lokale e futbollit
"Çmendet" trajneri, hidhet në pishinë dhe gjuan me grushta notarët (VIDEO) Një pishinë u shndërrua në një ring të vërtetë në një garë jo profesionale të sportit të polos. Skuadrat Masviç dhe K
Duka tregon pse zgjodhi Rejan: Ajo çfarë më ma ka bindur më shumë është eksperienca e madhe Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka në konferencën për shtyp të prezantimit të trajnerit të ri të
I përfshirë në pastrim parash, Gatusso thirret në prokurori Genaro Gattuso tashmë do ti duhet të përballet edhe me drejtësinë. Tekniku italian ka qenë ditën e djeshme në Torino