999 rezultate për

trajneri

Conte refuzon ekpin e madh italian Antonio Conte nuk do të jetë trajneri tjetër i Romës. Tekniku nga Lecce dëshiron një projekt që e çon atë për të fitu
Kloop paralajmëron misionin e pamundur përballë Barcelonës Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, në konferencën për mediat të dhënë para takimit të dytë gjysmëfinal përballë Barcelo
U akuzua nga Cahill, reagimi i Sarrit është brilant Në një intervistë dhënë për "The Telegraph", veteran i Chelseas, Gary Cahill e ka etiketuar këtë si sezonin e tij më të
Trajneri i Malit të Zi: Kosova makthi im Trajneri i përfaqësueses së Malit të Zi, Ljubisa Tumbakovic e ka cilësuar si shumë të vështirë përballjen me Kosovën.
Pochettino: Futbolli është i pashpirt Disfatë e shëmtuar 1-0 për Tottenham, që u desh ta mbyllë ndeshjen ndaj Bournemouth me vetëm 9 futbollistë, për shkak të
Befason Wenger, gati të marrë drejtimin e bardhezinjve Trajneri 69-vjeçar Arsene Wenger mund të rikthehet në Premier League sezonin tjetër. Sipas të përditshmes britanike “Chr
Brescia në Serinë A, Guardiola uron Emanuele Ndoj (FOTO LAJM) Brescia e Emanuele Ndoj ka marrë një urim të veçantë pasi siguroi ngjitjen në Serinë A të dielën e kaluar kundër Ascoli-
E duan të gjithë, brenda 10 ditësh do të mësohet e ardhmja e Antonio Contes Prej disa kohësh po flitet emri i Antonio Kontes, në bisedime me Interin, Romën, Milanin, Juventusin dhe klube të tjera
Futbolli shqiptar në zi, ndahet nga jeta ish-trajneri i Super Ligës (FOTO LAJM) Një ngjarje e dhimbshme preku sot botën e futbollit. Ish-trajneri i Kamzës, Edmond Dule u nda nga jeta ditën e sotme, pa
Bayern në sulm për trajnerin e Ajax Ajax është padyshim surpriza e këtij sezonit të Champions League dhe mendohet se njeriu që ndërtoi një skuadër të rinjsh
Capello tregon historinë si qëndroi Messi te Barça: Kur ishte 16 vjeç e kërkova te Juventus Lionel Messi, që vazhdon të bëjë të ëndërrojnë tifozët e Barcelonës, është sot në "Camp Nou" edhe për meritë të Fabio Ca
Milani zgjedh trajnerin e ri, është një ish-kuqezi Ish lojtari i Milanit, Mark van Bommel deklarohet në media se është në listën drejtuesve kuqezi për sezonin e ardhshëm.
Tuchel largohet në fund të sezonit, e zëvendëson trajneri italian Tensionet e krijuara ditët e fundit te skuadra e PSG-së, sidomos pas humbjes në finalen e Kupës së Francës, kanë bërë që
Marotta i mbyll derën trajnerit Conte Vazhdojnë të minimizohen shanset për Antionio Conte dhe rikthimin e tij në një prej gjigantëve të Seria A. Pas derës
Emery pranon dështimin në Premier: Tani radhën e ka Europa Trajneri Unai Emery ka pranuar se shanset që Arsenal të sigurojë një vend në Champions League sezonin e ardhshëm janë të
Ndizen sirenat për trajnerin e Ajax, Bayern dhe Chelsea në sulm "Nëse vijnë trokasin Bayern dhe Chelsea, sigurisht që ai nuk do t'i refuzonte. Janë mundësi që të vijnë njëherë në jetë"
Surprizon Allegri: Do të kthehem te Milani (VIDEO) Massimiliano Allegri është trajneri i fundit me të cilin Milani ka fituar titullin kampion dhe ka marrë pjesë në Champio
Klopp "kërcënon" trajnerin e Burnley-t: Ndal City-n ose harroje qiranë Liverpul bëri detyrën e tij, duke i shënuar pesë gola Hadërsfilldit të vendit të fundit të premten. Por mund të mos mjaf
Valverde: "Shqiptari na ngriu zemrën", duam tripletën Ernesto Valverde tregon emocionet e para të titullit kampion dhe thotë se fitorja ndaj Levantes nuk ishte aspak e lehtë.
Spalletti: Inter një klub i bukur, do qëndroja 100 vjet Një barazim disi zhgënjyes ai i Inter ndaj Juventus, në shifrat 1-1, kur zikaltërit kaluan të parët në avantazh dhe për