999 rezultate për

trajneri

Spalleti kërkon të motivojë lojtarët, poston në Instagram pas 3 muajsh Në prag të ndeshjes së radhës në Serinë A, atë ndaj Frosinone, trajneri i Interit Luciano Spalletti ka shfrytëzuar rrjet
Jurgen Klopp i trembet sulmuesit të Chelsea Jurgen Klopp i trembet sulmuesit belg Eden Hazard. Në prag të përballjes mes Liverpool dhe Chelsea, trajneri gjerman
Gattuso te Roma? Reagon trajneri i Milanit Genaro Gattuso u përfol ditët e fundit se ai në fund të sezonit mund të ulet në stolin e Romës. Por tekniku kuqezi i
Vetëm 1 pikë larg titullit, Juventusi mund të festojë këtë fundjavë Juventusi po shkon drejt titullit të 8 radhazi në Serinë A. Bardhezinjtë kanë dominuar që në fillim të nisjes së kampion
Totti kërkon Genaro Gattuson për stolin e Romës Aventura e trajnerit Claudio Ranieri te Roma do të përfundojë në fund të sezonit, pasi klubi kryeqytetas nuk do t’i rino
Zyrtare: Ish-trajneri i Milanit, ulet në stolin e Fiorentinës Vicenzo Montella është zyrtarisht trajneri më i ri i Fiorentinës. Italiani ka nënshkruar një kontratë deri në vitin
U aksidentua në Mallorca, përmirësohet gjendja e Scalonit Trajneri i Argjentinës, Leo Scaloni ka dalë nga spitali. 40-vjeçari i cili pësoi një aksident ku një automjet e ka p
Aksidentohet Lionel Scaloni, trajneri i Argjentinës në gjendje të rëndë Trajneri i Kombëtares së Argjentinës, Lionel Scaloni ka pësuar ditën e sotme një aksident. Ai është goditur nga 1 ma
Mjaft mund për atë rezultat, Xhemi nxjerr mashkullin që i qendron sipër (FOTO LAJM) Xhemi Shehu është një vajzat femrat më tërheqëse të ekranit shqiptar. Për të arritur trupin që ka, Xhemi thotë se i
Ky është trajneri i ri i kombëtares shqiptare, italianët e bëjnë të sigurtë Shkarkimi i Cristian Panuccit, e ka vënë FSHF-në dhe Armando Dukën, në lëvizje për një trajner që do të arrijë të sjellë
"Të qi*sha robt...", trajneri i Luganos i habit të gjithë pas sharjes nga Sadiku (VIDEO) Armando Sadiku mbrëmjen e djeshme shënoi një gol spektakolar nga një largësi afro 40 metra kundër Baselit të Taulant Xha
Përsëri te Sevillia, edhe Kaparros me sëmundje të rëndë Trajneri i Sevilla, Joaquín Caparrós njoftoi në kanalin zyrtar të klubit pas fitores ndaj Valladolid, se vuan nga "leuce
Trajneri Sassuolos: VAR ndryshoi rregulloren (VIDEO) De Zerbi, trajneri i Sassuolos, pas ndeshjes së barazuar në Romë ndaj Lazios, u ndal te VAR dhe penalltia që iu akordua
Frikë për Juventusin, ylli i ekipit në dyshim për sfidën ndaj Ajax-it Trajneri Massimiliano Allegri rrezikon të mos ketë ditën e mërkurë, në ndeshjen e Champions League ndaj Ajax, mesfushori
Zyrtare, Kukësi rikthen në stol trajnerin që e nxori kampion Vetëm pak orë pasi njoftoi shkarkimin e trajnerit Ramazan Ndreu, si përgjegjës për humbjen 2-1 me përmbysje ndaj Kastrio
Bëhet publike paga e trajnerit të përfaqësueses Kosovare Revista prestigjioze zvicerane, L’illustre, e publikoi dje në artikull ku lavdërohet puna që trajneri Bernard Challandes
Stoli kuqezi, Duka takohet me ish-trajnerin e Milanit dhe Juventusit Pas shkarkimit të Christian Panuccit, Federata Shqiptare e Futbollit vijon kërkimet për një emër të denjë si pasues të t
E bujshme: Mourinho i ofrohet Interit, por drejtuesit e refuzojnë për italianin Jose Mourinho është nostalgjik për Interin, sikurse zikaltrit, nëntë vite pas "tripletës", nuk e harrojnë portugezin.
Befason ish-trajneri i Realit dhe Barcelonës: Nuk e kuptoj pse Modriç ka fituar Topin e Artë Topi i Artë i fituar nga Luka Modric ka krijuar shumë debate. Radomir Antic, ish-trajner i Real Madrid dhe Barcelona,
De Biasi pranë kombëtares aziatike, rrogë marramendëse për të Gianni De Biasi është padyshim një ndër trajnerët më të dashur për ne, kjo dhe për faktin e thjeshtë, që ishte protgonis