999 rezultate për

trajneri

Inzaghi: Kemi arritur një objektiv të madh Trajneri i Lazio-s, Simone Inzaghi, ka folur për "Rai Sport" në përfundim të fitores së marrë kundër Milan-it në "San Si
Ish-legjenda e gjermane pranë stolit të Herdha Berlin Jurgen Klinsmann është gati të rikthehet në stol. Mediat gjermane bëjnë të ditur se ai pritet të marrë drejtimin e Herth
Ndodh në Itali, klubi i njohur shkarkon trajnerin 4 ndeshje nga fundi (FOTO LAJM) Klubi i Palermos ka shkarkuar pak minuta më parë me anë të një deklaratë zyrtare në "Facebook" trajnerin Roberto Stell
Trajneri i Dortmund sheh pak shpresë për fitimin e titullit Bayern Mynih vijon të kryesojë renditjen e Bundesliga me 1 pikë më shumë se Borussia Dortmund pas javës së 30-të. Të
Lajmi fantastik për mesfushorin e Kombëtares, trajneri i Sportingut e thërret te skuadra e parë Një nga lojtarët më premtues me origjinë shqiptare është Dejan Lico. Ish-mesfushori i Skënderbeut kaloi te Leganes B në
Trajneri i Cardiff: Luajtëm mirë përballë një skuadre pa asnjë pikë të dobët Trajneri i Cardiff nuk është i kënaqur me vendimin e arbitrit i cili akordoi një penallti për Liverpool në fund të takim
Capello kritikon Interi: Kanë qenë një zhgënjim i madh Fabio Capello ka komentuar titullin e radhës të fituar nga Juventus në një intervistë të dhënë për "Gazzetta dello Sport
Mema: Kundërshtari ruajti gabimin tonë dhe e shfrytëzoi Me vetëm 5 pikë epërsi ndaj Kastriotit dhe 6 ndeshje deri në përfundim të kampionatit, trajneri i Tiranës, Ardian Mema n
Gjoka: Shfrytëzuam shanset që krijuam Trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka ka rrëfyer pas fitores 0-2 ndaj Tiranës, ato që ishin pikat e forta të verilindorëve, d
Historia prekëse Sadio Mane Ylli i Liverpoolit, Sadio Mane, rrëfen një histori prekëse që i ka ndodhur kur shkoi tek një skuadër lokale e futbollit
"Çmendet" trajneri, hidhet në pishinë dhe gjuan me grushta notarët (VIDEO) Një pishinë u shndërrua në një ring të vërtetë në një garë jo profesionale të sportit të polos. Skuadrat Masviç dhe K
Duka tregon pse zgjodhi Rejan: Ajo çfarë më ma ka bindur më shumë është eksperienca e madhe Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka në konferencën për shtyp të prezantimit të trajnerit të ri të
I përfshirë në pastrim parash, Gatusso thirret në prokurori Genaro Gattuso tashmë do ti duhet të përballet edhe me drejtësinë. Tekniku italian ka qenë ditën e djeshme në Torino
Sot në 15:00, prezantohet trajneri i Kombëtares shqiptare Federata Shqiptare e Futbolli ka njoftuar mediet së në orën 15:00, në ambientet e saj, do të zhvillohet një konferencë p
Trajneri i Ajax shuan dilemat, zgjedh titullar lojtarin që shënoi ndaj Bayern Ajaxi përgatitet për një tjetër natë të madhe, pas asaj në "Bernabeu" dhe do ta bëjë duke i besuar sërish këmbëve të fut
FSHF prezanton nesër para mediave trajnerin e ri Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar një konferencë për shtyp ditën e nesërme me Presidentin e FSHF-së, Armand Duk
Conte drejt Bayern Munich Bayern Munchen duket se do t’i ndajë rrugët me Niko Kovac në fund të sezonit. Kroati arriti ta rikthente Bayernin në
Ternana i hap telashe trajnerit të ri të Kombëtares Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Shqipërisë, duke ndjekur kështu dinastinë italiane të De Biasit dhe Panuçit. Ish-tek
Trajneri Ajax: Ronaldon do ta trajtojmë si çdo futbollist tjetër Pas barazimit të shkëlqyer 1-1 ndaj Juventus në ndeshjen e parë të luajtur në "Johan Cruyff Arena", trajneri i Juventus,
EMRI/ Kombëtarja me trajner të ri, kush e zëvendësoi Panuccin Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka bërë zgjedhjen e saj, pas një periudhe gati njëmujore kërkimesh, sa i përket