999 rezultate për

trajneret

Zubizarreta zbulon episodin, Messi tallej me Tata Martinon Sa peshon prania një kampioni si Leo Messi në dhomat e zhveshjes? Shumë, shumë, deri në pikën që mjafton një fjalë e
Vllaznia e Skënderbeu projektojnë trajnerët e rinj, zbulohen 4 kandidatët Nga Korça, në Shkodër: katër emra për dy pankina. Hysen Dedja nuk është konfirmuar në krye të Vllaznisë, ndërkohë që pre
10 trajnerët që kanë shpenzuar më shumë Ka shumë trajnerë që mendojnë se suksesi në futboll vjen nga paratë. Nuk janë të paktë drejtuesit e skuadrave që nuk
Rummenigge: Sa herë kërkonim trajner, Klopp ishte i zënë Bayerni nuk ka të ngopur në Bundesligë edhe se po fiton prej 8 vitesh radhazi titullin kampion. Në Bavari mund edhe
Stadiumet bosh po penalizojnë rezervat dhe trajnerët që po ndëshkohen nga arbitrat Tommaso Berni, portieri i tretë tek Interi që nuk ka asnjë paraqitje në gjashtë edicione, u përjashtua nga banka e rezer
Cheillini zbulon tre trajnerët e veçantë për të Pasi ka mësuar shumë nga Allegi dhe Conte, kapiteni i Juventusit, Giorgio Chiellini deklaroi se do kishte shumë dëshirë
Lippi flet për trajnerët italianë, nga Conte te Gattuso dhe Inzaghi Marcello Lippi beson se Antonio Conte tashmë është një trajner i madh, ndërsa Gennaro Gattuso po bëhet një trajner i mir
Top 50 trajnerët më të mirë të të gjitha kohërave Sir Alex Ferguson është zgjedhur si trajneri më i mirë të gjithë kohërave nga revista FourFourTwo. Magazina e njohur
Ancelotti paralajmëron Milanin: Bëj kujdes nga trajnerët e paaftë Carlo Ancelotti ka bërë historinë e Milan-it. Me kuqezinjtë, ai ka fituar 2 Champions League, një kampionat, një Kupë
"Në Shqipëri vendosin bosat dhe jo trajnerët", rrëfimi befasues i Tovërlanit: Si më kërkoi Gjici që të dilja kampion 12 pikë larg Skënderbeut Afrim Torvëlani është një nga trajnerët më të suksesshëm në Kosovë, ku ka arritur të fitojqë 4 tituj kampionë, 3 herë me
Messi apo Ronaldo? 10 trajnerët e mëdhenj zgjedhin Se cili është më i miri, Cristiano Ronaldo apo Lionel Messi ka qenë gjithmonë një pyetje e vështirë. Por më së miri k
Ronaldo bënte gjëra që nuk dëshironte te United, ai i sfidonte trajnerët për ta mësuar më shumë Manchester Unitedi është dashur ta shndërronte Cristiano Ronaldon në një lojtar ekipor, në mënyrë që ta shfrytëzonte pot
Kriza nga koronavirusi, Reali me vendim zyrtar për uljen e pagave Tashmë është zyrtare. Real Madridi ka publikuar një njoftim për uljen e pagave të futbollistëve dhe jo vetëm që shkon ng
Këta janë 10 trajnerët më të mirë sipas tifozëve të futbollit Pas një votimi te realizaur me tifozët e futbollit, trajneri më i mirë ka dalë, Jurgën Klopp. Gjermani, i cili erdhi
Diego Milito thur elozhe për Mourinhon: Është një nga trajnerët më të mirë në histori Ish-sulmuesi i Interit, Diego Milito ka folur me superlativa për trajnerin portugez, Jose Mourinho. Dyshja patën fati
LISTA/ Lojtarët dhe trajnerët më të paguar në botë (FOTO LAJM) France Football e publikon çdo vit që nga 1999-ta listën e lojtarëve më të paguar në botë dhe kjo revistë prestigjioze f
Skënder Gega flet për ofertën e Kukësit, ka një mesazh për gjithë trajnerët Skënder Gega është një emër shumë i dashur për tifozët e Partizanit. 56-vjeçari nga Tropoja udhëhoqi “demat” drejt ti
Presidenti i Fiorentinës akuzon sërish Juventusin: Edhe Milanit ju bë padrejtësi Roko Komiso, presidenti i Fiorentinës, kthehet të flasë për polemikat arbitrare pasi pa ngjarjet në Milan-Juventus.komis
Futbollistët dhe trajnerët më të paguar në botë Superylli i Barcelonës, Lionel Messi mban kurorën e lojtarit më të paguar në botë, ndërsa pas tij vjen ylli i Juventusit
Trajnerët konfirmojnë bisedimet mes PSG-së dhe Juventusit për shkëmbimin e lojtarëve Trajneri i Juventusit, Sarri dhe ai i PSG-së, Tuchel kanë konfirmuar se dy klubet janë në bisedimë për shkëmbimin e De S